Pozýva vás váš partner na nákupy?

10. okt 2020

Navrhne to sám že vám chce urobiť radosť s tým ze to samozrejme aj platí. Robia to vaši priatelia/partneri ? Nie je to divné ? Sme spolu tretí mesiac a nechcem aby mal pocit že som nejaká zlatokopka alebo čosi

veronikaszabova
10. okt 2020

Nie. Ked nieco chcem, potrebujem, idem si to kupit.

Sme spolu 14r a ani na zaciatku ma nebral na cielene nakupy 😂😂😂 ved by umrel od nudy.
Radsej vezmem kamosku a ideme.

s_a
10. okt 2020

Tak teraz už hej, ale po 3 mesiacoch nie..

0silvia0
10. okt 2020

to je otazka asi len pre tie, ktore su cerstvo vo vztahu ako ty. Ja som vydata uz dost dlho, financie mame spolocne, takze ked potrebujem tak si kupim sama...

maca1984
10. okt 2020

Nieeeee,porazilo by ma z neho a jeho z obchodov /vydata 12 rokov/

stary_ujco
10. okt 2020

Nie, lebo ak ta chlap vola na víkendový záťah po obchodoch, tak ta považuje za zlatokopku a svoj majetok.

ndrag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalenka33
10. okt 2020

Áno, berie aj bral v čase keď sme boli spolu ešte len pár mesiacov.Raz platil nákupy a réžiu on raz ja.Ale on našťastie dokáže strávit hodiny v obchodoch bez hundrania a frflania.Aj tašky odnesie 😁

sense
10. okt 2020

Ja neznasam nakupovanie a po 1 pokuse o dpolocne nakupovanie to vzdal...

anita6666
10. okt 2020

Choď a vytaz z neho čo najviac, ešte keď to sám navrhuje, absolútne nie je o čom.

syslik81
10. okt 2020

ak sa jedna o nakup potravin ci veci na spolocny vecer etc ok ..ak len tak na kupovanie handier etc odmietla by som ... ako kazda zena co ma svoju hrdost a dostojnost ... prijat darcek je jedna vec nechat sa kupovat je vec druha.. ale zas aj zalezi ake postavenie vo vztahu chces mat a ako sa mas rada ...

falbala132
10. okt 2020

no mne by to bolo strasne trapne, by som sa citila ani nie ze ako zlatokopka, ale ako taka vydrziavana chudera. darcek k sviatku ano, kludne aj drahsi, ale take ze "pod, kupime ti novu kabelku", nie dakujem, kupim si sama 🙂

panelacikova
10. okt 2020

môj áno. navrhne mi to a aj ide so mnou. aj kúpime a zaplatí. my však žijeme oddelene, hoci sme manželia. ale keď sme boli spolu 3 mesiace, tak mi nič nekupoval a ani ja som to nevnímala tak, že preboha, prečo mi nič nekupuje? veď to je divné!!!!
nie. ja som sebestačná a zárobkovočinná a viem sa o seba a dcéru postarať. samozrejme, či kávu, posedenie pri víne, pizza a tak, to všetko ťahal on. neskôr mi kúpil či už prsteň alebo mi občas nakúpi handry s tým, že ich fakt potrebujem. ja napríklad poviem, že by som už konečne potrebovala nové nohavice, lebo že som dvojo starých už vyhodila z nejakých dôvodov. on je taký milý, že si to pamätá a keď ideme najbližšie okolo obchodu, kde nakupujem najčastejšie a sedia mi veci, tak hneď poznamená: chcela si nohavice, ideme? 🙂 a aj spolu vyberieme. on má neskutočne perfektný vkus. takže áno, kúpi mi občas niečo, ale momentálne je to už dávno môj manžel, ja to nezneužívam a nikdy predtým som nemala vzťah (ani tento nie) taký, aby mi chlap počas prvých 3 mesiacov niečo kúpil. nerátam zaplatenú kávu či víno.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majkeel
10. okt 2020

Ak to robi sam od seba, tak ho nechaj. Nechaj si nejaku rozumnu hranicu odkial, pokial. Uz tu bolo par diskusii, ze minal na nu ako zmyslov zbaveny, myslel si, ze su spolu naveky, pri rozchode o par mesiacov prisiel k rozumu a prisiel pytat velku cast darov naspat.
Zlatokopka zacina vtedy, ked neustale vyzaduje od druheho nestandardne nakupy, dary, ...

panelacikova
10. okt 2020

@ahoj0 no presne, upresním aj svoj príspevok... my sa tam "hádame" pred predavačkou, že kto to uhradí. on chce, ja chcem, napokon ustúpim, predavačka má show (ale v pohode, my sme srandisti a aj tá hádka je v úrovni srandy - väčšinou sa ešte predavačka pridá na niektorú stranu a ešte to dolaďujeme tie srandičky) 😀

lindusss2016
10. okt 2020

Iba jeden z mojich ex to robil, bol to ten najvacsi debil, akeho som mohla stretnut 😂 ku podivu sa z neho neskor vyklul aj najvacsi drzgros. Kym na zaciatku vztahu ma pozyval na nakupy do madarska, neskor pri spolocnom byvani mi vsetko vyrataval na polovicu, podotykam, ze ja som bola studentka a jedla som urcite nezjedla tolko, co on, ale nakupy potravin tiez vyzadoval odo mna na polku 🙄 dokazal sa pohadat aj za 2 €, co som cez tyzden minula navyse na pecivo... no proste debil...

deti95060810
10. okt 2020

načo by mi bol na nákupoch mm, keď viem že on obchody absolutne neznáša.... je rád že idem bez neho... Obchody s handrami vymetám s dcérami - sú v puberte takže aj oni to majú rady...😉

tweexe
10. okt 2020

Nie,(kiežby áno 😇🤣), ale keď vyjde z obchodu--potravín , tak mi vždy donesie nejakú maličkosť 🤣 a ja si to cením.

autor
10. okt 2020

Som jeho prvá priateľka a vidím že sa naozaj snaží aj keď niektoré veci sú pre mňa divné nakoľko som nebola na ne zvyknutá predtým. Ex ma nikdy nevzal na nákupy na narodky mi kúpil len rumové pralinky pričom vie ze alkohol neznášam v akejkoľvek podobe 🙈 cenila som si aspoň to ze si spomenul no 😁 a tento ma hýčka na každej úrovni ale zas nechcem aby do mňa investoval príliš. Nechcem sa cítiť byť dlžná.

ludmilik13
10. okt 2020

v zivote sa mi nieco take nestalo, ked nieco chcem kupovat idem sama, nie s drahym, niekedy mu ani nepoviem ze idem 😀

sebastianmichal
10. okt 2020

Urcite ano moj uz manzel ma na nakupy ani teraz nevola😃😃😃😃

cookie29
10. okt 2020

Pri nejakej príležitosti áno. Napríklad narodeniny a podobne. Neznášam darčeky pretože sa mi 100% netrafi a on za to vyhodil peniaze a mne to lapa prach v skrini a zavadzia. Takze radšej niečo vybrať spolu, na prekvapka si nepotrpim a ak už, tak radšej kvety alebo niečo navarit a pod... ale len tak, to nie. Ja som sebestačná a nie nejaká jeho hračka

zulumilo
10. okt 2020

Kedze ako pises, si jeho prva frajerka, tak len asi robi to co vidi vsade okolo. Ze prave toto chlapi robia a takto sa treba správať . Minimalne by bolo celkom fer z tvojej strany uviest veci na pravu mieru a nejakym sposobom mu vysvetlit, ze takto to nemusi fungovať a ty to ani neocakavas-ked teda naozaj nie.

janula12345
10. okt 2020

Pokial nejde vysolit na teba 3 litre,, tak preco sa citit ako zlatokopka? Chod, a ked tak vyberte nieco male mile tebe a nieco aj jemu... bude to take krajsie. Moj teraz uz manzel mi aj na zaciatkoch vzdy nieco kupil, a kedze si chcel byt isty ze sa mi to bude pacit, chodili sme spolu na nakupy. A nevidim na tom nic divne... kupila som aj ja jemu nieco, bolo to take spolocne nakupovanie a travenie casu.

eleanor13
10. okt 2020

Jasne ze mi kupoval veci vzdy.On so mnou nebehal po obchodoch, ale sponzoroval.Teraz uz sama zarabam a kupujem si sama, ale ak sme niekde spolu a kupujem si nieco drahe, casto zaplati on.Mame uz spolocne peniaze

janeninka
10. okt 2020

Nejako priamo nie. Ale casto ked sme v obchodaku alebo prechadzame vedla vykladov a mna nieco zaujme tak ma povzbudzuje ze pojdeme pozrieť, nevadi mu sa trosku so mnou poflakat, ani ja vela neznesiem. A obcas ano aj kupil, nie vzdy a ani som to neocakavala. Zaroven ja tiez ked vidim pekny sveter spekulujem ci by sa mu nepacil, nie vzdy sa odvazim ale aspon mu idem ukazat ci take daco by chcel a sem tam kupim.

krisbar
10. okt 2020

Mna este na zaciatku vztahu pozval. Do outdooroveho obchodu, nakupil vybavu do hor za 15000Sk a o par dni ma vzal na prechod veporskymi vrchmi. Po nom som sa uz nevratila domov ale ostala byvat u neho 😁😁😁 a sme manzelia 12 rokov 🤣.

mamka34
10. okt 2020

@krisbar to musel byť pekný prechod. 🙂

andreatytler
10. okt 2020

Mna pozval na zaciatku vztahu. Neslo ani tak o to ze on to plati ako skor o to ze spolu stravime cas. Celkom sa mi to pacilo ale nekupili sme nic... ja si potrebujem vyskusat pol obchodu kym sa pre nieco rozhodnem a nechcela som aby tam stal pred kabinkou cele hodiny... co by to bolo za rande. Potom co sme zacali spolu zit uz ma nikdy nevolal a je to OK. Ale ked ideme na veceru, tak trva na tom ze plati on. My mame oddelene financie, takze on to skutocne plati.
Ja by som ho nechala nech ti kupi s urcitou hranicou kolko minie. Podla mna nevie ako ti urobit radost a ak vidi ze rada nakupujes, tak ta vola dufajuc ze ti urobi radost.

adusa1987
10. okt 2020

Moj muz rad nakupuje.ked sme spolu chodili chcel mi kupovat veci ale nedovolila som zaplatil mi jedine sosovky...mi sme sa celkom rychlo aj vzali a kasa je spolocna teraz je to tak co kto potrebuje to ss kuouje ci jemu ci mne ci detom a nikto nikoho neobmedzuje.on ma rad nakupovanie ma boziu trpezlivost vetsiu nez ja 😆