Prečo dáva prednosť cudzím ľuďom vo voľnom čase?

19. apr 2022

S manželom bývame v meste . Syna už máme v puberte. A tak sme spolu trávili čas ,chodili von s manželom na bicykle na pivko a tak. Venovali sa sebe..lenže prišiel akosi zlom..
Manžela začal volať kamarát von ,bolo to často skoro každý den. Odcudzil sa mi a už nechcel somnou tráviť čas..
Keď som videla ako ten kamarát jeho balí čašníčky alebo sa s nimi baví ..tykali si obaja s každou
Ani neviem či má volaval von, nepamätám 🤷teraz povie že má aj volal. Proste sa má asi už nasytil.
Prišlo mi to ako podraz 😏mali sme naozaj taký vzťah ..pekny. teraz si poviete že nemôže stále byť namne nalepený .
Lenže my sme taký vzťah mali roky ako sme sa spoznali ,tak načo to meniť .. načo dávať prednosť cudzím ľuďom vo volnom čase ? A mne príde že viac si váži druhých ako mňa . Naozaj. Ostala som taká smutná a pribrala som .

melanta
19. apr 2022

Každý deň chodí piť s kamarátom? Tak to by som riešila ako prvé, nie že netrávi čas s tebou, ale že chodí každý deň piť. To je hlavný a zásadný problém.

autor
19. apr 2022

@melanta hm veru. Ja nemôžem nič povedať a nieto ešte pred jeho rodičmi..potom som za stíhačku..ale jeho mama minule povedala ..až som sa divila. No nepomohlo mladý panko jedným uchom dnu

zmrzlinka2021
19. apr 2022

A preco sa nepridas k nim?
A ked ta to trapi, nerozpravas sa o tom s manzelom?

barbora0308
19. apr 2022

A skusila si sa s nim o tomto porozpravat? Skus si s nim sadnut a vystvetlit mu svoje pocity, ako to prezivas a vnimas. Mozno si to on sam ani neuvedomuje a vnina svoje spravanie ako samozrejmost a ak mu na tebe naozaj zalezi, tak sa urcite dohodnete na nejakom rozumnom kompromise.

panelacikova
19. apr 2022

veľa chlapov ostáva so ženou len kvôli deťom. potom, čo sú už deti dospelé, zrazu akoby precitli a uvedomili si, že to, čo žili doteraz, to ich nenapĺňa.... to je jedno vysvetlenie. iné je, že sa mu možno zapaľujú lýtka (možno prispel aj kamarát svojim slobodným spôsobom života) a tak má chuť okúsiť druhú pubertu. k tomu ťa nebude ťahať do baru :( v každom prípade ho nejakým spôsobom neuspokojuje toto manželstvo-vzťah a tak mu je akosi jedno, že ty trčíš doma a on sa chodí zabávať....

melanta
19. apr 2022

A to bývate s jeho rodičmi, keď nemôžeš nič povedať? Ja neviem, ale normálni chlapi nechodia každý deň piť a normálne ženy to netolerujú. Treba sa porozprávať, bez toho aby si mi niečo vyčítala a pindala. Ak žil celé roky normálne a nie je ešte úplne prepitý, tak by mohol pochopiť, že toto nie je v poriadku. Ak to zmeniť nechce, zariadila by som sa podľa toho. Tiež by som si našla svoje koníčky, aktivity, začala by som sa o seba starať, krajšie sa obliekať, chodiť von, na wellness, na víkend preč. A samozrejme, prestala by som mu variť či prať. A ak by ho ani to neprebralo, tak potom je jasné, že vzťah skončil. Ale aspoň by si sa bavila a nesedela zatrpknuto doma.

elizabet173
19. apr 2022

začni robiť niečo sama so sebou, schudni, snaž sa byť pre muža zaujímavejšou, nie samozrejmosťou, ktorú vždy doma nájde. Ži si svoj život, maj svoje koníčky. Ak muž odíde v pondelok, predbehni ho a choď von v utorok ty. Ak sa nič nezmení, zavolaj ho von ty a choďte sa porozprávať niekde do kaviarne, najlepšie do iného mesta. Bez výčitiek, s tým, že chápeš, že nebudete na sebe nalepení nonstop, ale že takýto život sa ti nepáči. Spýtaj sa ho, ako si to ďalej predstavuje on a možno sa niekde stretnete. Ak nie, nemusíš s ním zotrvávať v manželstve a zároveň žiť ako rozvedená. Svokrin názor by ma vôbec nezaujímal, podstatné je, ako to vnímaš ty. Dúfam teda, že keď vysedáva po baroch, tak domov nechodí pripitý, tam by som to riešila ráznejšie

marcellka32
19. apr 2022

Si ako na podnose stále poruke a k dispozícii a to ho nebaví už...tráv čas aj s kamoškami, choď aj na víkend preč, zistíš potom či si mu chýbala, ak nie, tak nie je čo zachraňovať

nika523
19. apr 2022

Nudí sa s tebou už ho to nenapĺňa byť stále len s tebou potrebuje aj iných ľudí, rozprávať sa o iných veciach, to neznamená že ťa neľúbi len musíš aj ty niečo robiť mať svoje záluby, kamarátky aby si pre neho neprestala byť zaujímavá, vždy po ruke a môžeš aj ty ísť s nimi na pivo a baviť sa, nemusíte byť vždy len vy dvaja spolu pre niekoho to môže byť otravné

nikanu
19. apr 2022

Ťažko povedať čo všetko zažíva s tým kamarátom no. Jednoducho mu povedať že ťa to trápi že už spolu tak netrávite čas a uvidíš ako zareaguje.

gabika128
19. apr 2022

Joooooj tak by som sa s kamarátkou alebo aj kamarátom sama vybrala na bicykel, turistiku, do kina, na večeru, že by sa ten muž hneď spamätal 😂. Chodiť s inými ľuďmi von je fajn a normálne, pokiaľ nezanedbavaš úplne svoju polovičku. Takže šup, nájsť si nových kamarátov, oprášiť staré kamarátstva a trochu nové obzory získať 🤪

elizabet173
19. apr 2022

@gabika128 možno nespamätal, možno by to uvítal. Ale kým nezačne autorka témy žiť svoj život, tak to nezistí

sidicek
19. apr 2022

Možno si ten váš vzťah len idealizujes. Podľa mňa bol s tebou, lebo nemal inú alternatívu, teraz ho začal volať von tento kamoš, tak ide.