Prečo je život taký nespravodlivý?

25. okt 2021

Čo myslíte, prečo je život nespravodlivý? Prečo niekto deti chce, má vhodné podmienky ale nedarí sa a niekto nechce, rieši ako sa "ho zbaviť' alebo nemá pomaly sám čo jesť bum dieťa aj každý rok môže rodiť. Je mi z toho smutno.
Dnes opäť 1 DC, opäť to nevyšlo. Snívala som o veľkej rodine, jedno dieťa máme, nenávidím reči typu veď jedno máte tak žiadna tragédia, niekto nemá ani to jedno. Áno pravda ale akosi sa neviem zmieriť s myšlienkou že by malo byť jedináčik. A neviem sa vzdať myšlienky o veľkej rodine. Roky pribúda a tak tu sedím a zamýšľam sa prečo je v tomto (určite aj v inom) život tak nespravodlivý. Áno, ľuďom sa dejú oveľa väčšie tragédie takže týmto smerom by som nechcela aby sa to uberalo. Som nesmierne vďačná za to čo máme, máme strechu nad hlavou, čo jesť, sme zdraví v rámci možností ale predsa nám niečo chýba. Asi to vyznie nevdacne ale nevi si pomôcť, dnes to na mňa doľahlo, yak by som chcela vedieť čo myslíte prečo to tak je, možno aj vaše pribehy, nech sa nám uľaví na duši.

marca12
25. okt 2021

Nemyslim si,ze bol zivot k tebe nespravodlivy. Co by som ja dala aspon za to jedno vsetko na svete. Bud vdacna a neruhaj sa. Chapem,ze si si vysnivala mat viac deti,ale ani si neuvedomujes,aky obrovsky dar si dostala zdrave dieta. Kolko rodicoc sa trapi s chorymi detmi,bud maju vsetky chorlave alebo iba jedno a to druhe je na vedlajsej kolaji,lebo postihnute dieta potrebuje vela starostlivosti.

reni1512
25. okt 2021

Vyrozpravala si sa... zajtra bude lepsie, radsej svoje myslienky a pozornost zameraj na dieta ktore uz mas, pretoze ti pomedzi prsty uteka ten vzacny cas ktory mu mozes venovat, upinas sa na nieco co je pre mna na rozhodnuti niekoho ineho, ak to ma prist tak to pride, ak nie tak sa to pre nieco deje tiez. Ja som jedinacik a mozem ti povedat ze by som vobec nemenila ;)

eliskadad1
25. okt 2021

máš asi pocit, že sa to valí na teba, nechaj to plynúť, nerieš, dopraj si čas, ten vyrieši všetko a najmä s odstupom času niektoré veci budeš úplne inak vnímať ako dnes ;)

autor
26. okt 2021

Och ženy, až teraz som si uvedomila čo za blbosť som napísala 😔 bola som tak hrozne sklamaná, hormóny urobili svoje. Potrebovala som sa aai vyžalovať. Všetkým ktoré máte detičky choré alebo vám zatiaľ nebolo dopriate aspoň to jedno sa ospravedlňujem a prajem už len všetko dobré. Môžem byť vďačná za to čo mám 🙏

nicicka
26. okt 2021

@cocolino234 och, koľko pravdy...ďakujem, presne toto som potrebovala počuť, teda čítať 😉

buxus24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rubinka
27. okt 2021

Modlí sa a pros Boha aby ti dal dieťatko. To že sa teraz nepodarilo neznamená že sa už nepodarí nikdy. Hlavu hore, zver to do Božích rúk.