Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pri dieťati ma prešiel chuť na sex. Čo mám robiť?

oka78
28. jan 2011

babenky,ai vam sa stalo,ze odkedy sa vam narodilo vase dieta partner ide bokom?alebo som iba ia neiaka "nefunkcna".mne sa vobec nechce ani len pomyslet a ked uz,tak tutu mutu robim len kvoli nemu...ale neznosti a obiimanie uz davno naiako nepatri do moiho zivota...mala ma 17 mes,tak ak mate niektora neiaku skusenost,tak poradte cim to moze byt,lebo chudak chlap 😝
dufam,ze to preide🙂))

redangel32
28. jan 2011

u nas je to OK 😀

terezka044
28. jan 2011

ahoj, tak to je asi individualne. moze to zalezat od viacerych veci = ci beries nejake lieky, ci si predtym brala HA alebo nie, ci beries HA teraz alebo nie.. urcite aj unava z celeho ddna zohrava svoju rolu.
u nas je to uplne v pohode

sendi
28. jan 2011

@oka78 ja odkedy som porodila maleho,da sa povedat,stratila som chut na ,,tutuli mutuli"...som unavena kedze maly je ako na baterky a spi tiez dost zle,takze ja nato ani nemam pomyslenie,ale zas uplne som nevychladla 😉 no nie je to už take prave orechove....snad časom sa to upravi

oka78
autor
28. jan 2011

no sak to dufam ai ia ze sa to upravi 😲 antikoncepciu neberiem uz velmi dlho,takze tym to nebude.ia tiez som nevychladla uplne,ale dostat s ak tomu-phuuu musim sa dokopat....a pred cyklom uz vobec nie-este po sa celkom da,ale potom uz veru nemam chut na nic☹((((

marianka0101
28. jan 2011

@oka78 Oti, ja som na tom podobne, najhoršie je, že keď už by náhodou aj nálada bola z mojej strany, práve je drahý v práci, nevieme sa nejako zosynchronizovať ☹ no ešte aj máme malý byt a tak je to o to ťažšie. Tiež dúfam, že sa to čoskoro už napraví, lebo takto neviem, neviem ako urobíme Marenkovi tú sestričku...

oka78
autor
28. jan 2011

@marianka0101 marianka ty si ai na fb na kalkulackach?niekde som ta uz videla...no sak to-ale ia sa s tym druhym neponahlam vobec-povedala som si,ze az po 3rokoch...mne doma harasi,kazdy den rovnaky....mozno preto som viac matka a gazdina v domacnosti ako partnerka a milenka moimu drahemu....

marianka0101
29. jan 2011

@oka78 áno Oti, to som ja 🙂