Priateľ je strašne chamtivý.

mirka912
11. júl 2019

Dobrý deň,

S priateľom sme spolu 4 roky on má 33r a ja 23r prvý rok bol veľmi pozorný všímal si len mňa vždy si spomenul na môj alebo náš sviatok, a posledne 3roky to ide dole vodou povedala som si toto je on v pravom zmysle slova bola to len prvotná zaľúbenosť, no nečakala som že to dospeje až sem, všetko si vyučtuje a vôbec mu nevadí že ja ho pozývam do reštaurácií a vždy platím ja, keď prídem z prace vždy mu donesiem burger a keď má narodky kúpim mu darček mesiac dopredu, niekedy sa stane že sme v obchode a keď mám trebárs 50€ nechcem platiť celou tak sa ho spýtam či nemá drobné 25centov a hneď mi povie nezabudni mi ich vrátiť späť, vždy si vyfakturuje za benzin a nikdy mi nič za posledné 3roky nekupil ani len čokoládu ja to od neho nežiadam som sebestacna ale uráža ma to, na vianoce vôbec a na narodky mi ani negratuloval, čo mám robiť? Keď mu to poviem tak mi len jednoducho odpovie nič mi nemáš kupovať nás to mama neucila gratulovať a ani niekomu niečo dávať buď sa zmieriš s tým alebo si najidem inú inupodobnú sebemmutpopoviem tak mi len odpovie som taká povaha ja od teba nežiada

vendulka80
11. júl 2019

No len aby sa nepošťastilo baby ked spolu zostanete byvat lebo to by bol nielen tvoj koniec ale hlavne zničený detský zivot. Zostaň sama, užívaj si a tie peniaze, ktore by si minula na neho, min na seba. Cestuj, spoznávaj nieco nové, oddychuj, vobec sa nemas do coho ponáhľať. Hentakeho dementa by si nasla v kazdej krčme a ľutujem teraz tu nešťastnicu, ktorá pride po tebe.

mirka912
autor
11. júl 2019

Bol prvý rok v pohode teraz ho nezaujímam vraví mi že všetci to tak maju že platia polovicu ak natankujeme trebárs za 20€ musím mu poslať na účet 10€ ak ideme na pizzu musím mu polovicu dať všetko si vyučtuje aj 20 centov ale ja keď platím tak mu poviem kašli na 1€ kašli na 10€ to si nechaj lebo ja si myslím že vo vzťahu je ponižujúce si pýtať 1€ späť, máme spolu držať navzájom sa podporovať, a peniaze neriešiť tie su spoločne však by sme boli rodina, on mi na to povedal že je inak vychovaný a že všetko ide na cent polovicu, ja som mu kupila na vianoce kameru do auta a dala som mu to videla som iskry v jeho očiach a ja som nedostala nič, ale bolo mi to trapne mu to vyčítať on musí vedieť čo sa patrí a keď to on nevie tak ja neviem potom, vždy mu hovorím že človek ktorí šetrí sám na sebe nikdy nič nebude mať a že ma šťastie ze je so mnou že ani viganka by ho kvôli tomu nechcela

jamatkaroka
11. júl 2019

@mirka912 ani môj manžel nemá rád darčeky. Nechce ich a často žiaden nekúpi ani mne. Viem však že to nie je preto že by si ma nevážil, ale preto že mu to nie je prirodzené. Nevie čo mi má kúpiť a nechce mi kupovať hlúposti. Rád šetrí. No hneď po svadbe navrhol aby sme mali spoločný účet a vložil naň všetky svoje úspory. Vôbec nerieši koľko míňam a na čo i keď stále zarábal viac ako ja. Teraz sme rodina a čo je jeho, je aj moje a naopak. Mne to nevadí ked darček nedostanem, lebo viem že si ma váži a ráta so mnou. Ten tvoj si tá však zrejme neváži.

mirka912
autor
11. júl 2019

Môj priateľ sám sebe nedopraje, a ja keď to vidím kúpim mu to ja aj keď on zaraba taktiež viac ako ja, ale on si ma neváži my sme si spravili 3 účet na ktorí mesačne posielame rovnakú časť ja ani neviem koľko má na účte a nikdy mi nedopraje ani len keksik nič neviem či s nim mam vo vzťahu zotrvať

monika225
11. júl 2019

@mirka912 ja mám takého kolegu ,je to hrozné už len počúvať nie ešte s takým žiť ...má dve deti a celý deň som počúvala že minuli na zmrzlinu 7€ ľutujem ale zároveň obdivujem jeho ženu ..takze utekaj 🙂

majka99999
11. júl 2019

@mirka912 si to po sebe aj citas? Si s nim od 19, ved ty este nevies, co je byt sama so sebou, nacase poslat ho odkial vysiel a neobzerat sa. Este aj tu kameru do auta by som si vzala a zabuchla dvere (teda podla toho, kde byvate). 😋 Kym ste partneri, chapem urcitu potrebu delit vydavky napoly, ale teda moj muz ako frajer nikdy nepytal za benzin, ked ma niekam viezol. Prosim, prenechaj drzgrosa dalsej krave, ktora v zalubenosti neuvidi, ze ju dotycny vyuziva.

mirka912
autor
11. júl 2019

Všetko si to uvedomujem máš pravdu ale vieš čo ma serie že on si s toho nič nebude robiť ak to ukončím vždy si bude hovoriť že on chybu nespravil že som odkazana na nho a ze si najide inú, vždy sa pozerá po romkach aj na ine baby a pred do mnou neváži si ma

barborka291
11. júl 2019

@mirka912 pocuj, ty sa nehraj na samaritanku, ze mu chces pomoct a ze co by mal bez teba.. ze ani ciganka by ho nechcela.. obetujes seba za niekoho kto za to a o to nestoji! Obetujes seba, svoj zivot, svoju slobodu lakomemu sebcovi, ktory nikdy nebude davat, iba brat a bude to pre neho samozrejmost.

majka99999
11. júl 2019

@mirka912 stale si zalubena. Az raz nebudes, potom ti bude jedno, co si ten druhy odnesie ako ponaucenie zo vztahu. Nie je to jedno, ci sa pouci? Chces chranit ine zeny tym, ze nechas po sebe sliapat?

ukulela
11. júl 2019

@mirka912 na co cakas? kym preseries pri nom este viac prachov, co si mohla investovat do seba/vlastneho byvania/zazitkov??? necakaj, kym najdes lepsieho. odid a zacni zit lepsi zivot.

barborka291
11. júl 2019

@mirka912 a na to sa vykasli, ze si chybu neprizna.. s tym neurobis nic. Tito ludia hladia len na seba a chrania svoje posrate ego aj tym sposobom, ze si chybu nepriznaju..

lubkavargova1
11. júl 2019

neboj ked pride babo a budes mat biednu matersku z ktorej budes sama hospodarit lebo priatel neprispeje ani cent...takt vtedy precitnes do reality...ako vsetky pred tebou. To je pravda.

erickatt
11. júl 2019

@mirka912 si pýtaj teda prachy za varenie a sex

0silvia0
11. júl 2019

@mirka912 načo riešiš ci si on z toho bude niečo robiť keď odídeš? Môžeš ho mat na háku, načo ho vôbec riešiš?

xima
11. júl 2019

No zatial z toho co tu pises to vyzera ozaj tak ze si odkazana nanho.. to ozaj nemas v okoli nikoho normalnejsieho? Prisamvacku 100x radsej by som bola sama ako s takym chamtivcom.. sama pises ze si ta nevazi, absolutne nechapem naco si dalej s nim? Uplne bizarne sa pytas ci mas s nim zotrvat vo vztahu, ked ti tu kazda jedna napise ze NIE..ja len dufam ze tato diskusia padne na urodnu podu, a ze mu das co najrychlejsie zbohom, a neries co on bude po rozchode robit, ale zacni zit svoj zivot, bud sama alebo s niekym normalnym

elisskah
11. júl 2019

To si s ním 4 roky???? Si normálna?!?

sense
11. júl 2019

Vykaslat na delenie penazi...co ti.ma oci.otvorit ze ta nemiluje a nevazi si ta....

Si este mlada naco ti.je taky chlap...

astonka
11. júl 2019

@mirka912 je to smutné....odrazu po roku zabudol.... si ešte mladučká určite nájdeš šťastie ale s takýmto človekom by som veru nebola

haanovajana
11. júl 2019

Neostavaj snym rychlo prec.

karolinakr
12. júl 2019

Co ma najviac zaujalo, ze zaraba viac ako ty, ty mu kupujes veci a on si pyta naspat 25 centov?Myslim, ze mu robis zadarmo otroka. Toto keby povedal mne, tak ho vykopnem z baraku. Ako tuto dievcata spominali, ked dojdu deti, si odpisana.Poznala som jednu takto, prisli deti on neplatil nic, ona vsetko, skoncila na tabletkach cely zivot ju vyuxival, zarabal viac ako ona na koniec vo veku 70 rokov sa rozviedli a ona odisla od neho

jenny333
12. júl 2019

Chalan si zvykol. Takto mu to vyhovuje. Nedavaj mu nič, nepozyvaj ho a uvidiš. Zachovaj sa presne ako on. Nadstav mu zrkadlo.

natalienka12
13. júl 2019

@mirka912 Este sa opytam? Kto u vas vari, perie, zehli? Nebodaj ty? A zadarmo? Kto umyva okna, podlahy? Ved aj ty mu uctuj podla cennika upratovacej agentury. Ale to uz je konecna toto. Pytat od frajerky 25 centov? Pobal mu veci a vyloz pred dvere, ak byva u teba. A ak ty u neho, tak ked bude v robote zbal sa a odid. Dievca moje, s tymto clovekom skoncis v nemocnici na takom oddeleni, kde sa izby zamykaju. To chces? Si mlada, on je uz stary cap o 10 rokov starsi. Vsak hadam nemas 5cm bradavicu na nose a 150 kil ze uz si neveris ze si nikoho nenajdes.

erikavesela
16. júl 2019

No..uz 3 roky si mala byt od neho prec...nic dobre ta s nim v zivote necaka..len oci pre plac, ked nebudes vediet za co kupit dietatu plienky..ten clovek si ta absolutne nevazi..a tak to bude stale a bude to len a len horsie...zbal sa..kasli na to, co si bude mysliet, ked odides, ale bude to to najlepsie a najspravnejsie, co urobis

siska53
11. dec 2019

@mirka912 viem, ze je to tema.z jula, ale..dufam, ze.uz s nim.nie si.

kassandra25
12. dec 2019

@mirka912 no, ked sa ti to tak paci, tak s nim bud teda. Ani vydata, ani dieta, ale drzis sa ho, lebo ho rada zivis ako vlastne dieta a vsetko prehliadas. Ja osobne by som sa hanbila nos vystrcit z domu s takymto a to bud v spolocnosti alebo pred vlastnou rodinou.

ivankalaco
13. dec 2019

A ako to skončilo?

gabrielkaa
13. dec 2019

@mirka912 utekaj!!!! Keď budeš na materskej tak ti bude pre teba iné martírium s takouto povahou.... ti bude vyuctovavať každú plienku, alebo nedajbože ti vyúsťuje benzín, keď ta bude viezť do pôrodnice ???!!!!