Priateľ ma opustil a čakáme spolu bábätko.

25. nov 2019

Ahojte dievčatá, s manželom už spolu nežijeme pomalí dva mesiace. Odišiel od domna 😔 čakáme spolu babetko. A ja stále nemôžem uveriť že sa zachoval takto že odišiel bez vysvetlenia. Že drží s jeho mamou a nedá na ňu dopustiť. Odišiel k jeho matke. Ani sme sa nepohádali nič. Vôbec spolu nekomunikujeme. Mne je z toho smutno lebo čakáme prvé babetko. A tak by som mu chcela povedať ako sa cítim ako to vnímam, ako nam rastie naše malinké. Stále dúfam a verím že sa vráti na Vianoce ale bojím sa čo ak nie, ja sa zarevem 😓 ja som veľmi na neho bola naviazaná. Áno som naivná stále ale on bol moja prvá láska a na to sa zabudnúť nedá. Hnevám sa aj na svokru, prečo ho drží doma a prečo ho nepošle za mnou keď spolu čakáme dieťa. Veď tak veľmi sme túžili po dieťatku, rok sme sa snažili a zrazu keď to prišlo tak utečie bez jedného slova? 😔 totiž moja svokra má nikdy nemala rada. Je mi všetko tak ľúto smutno mi je za ním, neviem ako zvládnem Vianoce bez neho. 😓😓😓😓

divozienka26
28. nov 2019

Posli mu rozvodove papiere ak je normalny dopne mu ze ta strati a vrati sa, mozno mu matka nahovorila ze dietatko neni jeho, zeny vedia byt svine, a ak mu to nedopne tak to fakt ukonci, zvladnes to, stale lepsie byt sama ako ked ti chlap sa ma spravat ako 7rocny

whistler
29. nov 2019

Neviem čo by chlapa malo viesť k tomu aby ťa tehotnú opustil. Ale asi to už dlhšie plánoval, keďže tvrdíš že sa nič konkrétne nestalo. Čiže sa najskôr jedná o nejaký dlhodobejší problém medzi vami a tehotenstvo v reále len vyhrotilo situáciu v ktorej sa rozhodol že v nej nechce byť. Písala si že si sa mu aj za niečo ospravedlňovala ale nevieme za čo.

Ak si však myslíš že sa nič nestalo a nenesieš žiadnu vinu, tak v tom prípade si začni vážiť samú seba a prestaň sa mu doprošovať.

1duchess
1. dec 2019

Nemoze si mysliet, ze babatko nie je jeho? Mozno nejaka intriga, mozno mu niekto nieco nahovoril. Hm?