Priateľ na zoznamke a odkazy od iných dievčat

hubka51
1. feb 2013

Potrebovala by som poradiť. Momentálne čakám bábätko a som skoro 3týždne v strese. pred troma týždňami mi napísala jedna baba na FB, že si ma chce pridať medzi priateľov, ale nemám nič hovoriť priateľovi. Tak už sa mi niečo nezdalo. Napísala mi nejaké nicky na pokeci, že si mám pozrieť a zistím čo je zač môj priateľ. No išla som a našla som ho aj s fotkou a vypísané údaje ako sex zoznamka a podobné. Napísala mi tiež, ževraj aj ju oblboval a že chcel ju len na sex a vie že som jeho priatelka a že čakáme bábo a že mi chce len dobre. Priateľ mi povedal, že je to pravda, ale len do roviny písania. Vravel, že sa s ňou nikdy nestretol hoc chcel. Mali sme krízu, kedy sme sa stále len hádali a on to takto riešil, že potreboval niekoho komu sa zdôverí. Nakoniec to však skončil a nikdy sa s ňou nestretol pretože si uvedomil, že chce byť somnou a čakáme bábo. Vravel mi, že sa strašne na neho upla a písala mu že sa zaľúbila a ona sa jej teraz za to mstí. Tiež mi to prišlo divné keď som ju našla na pokeci a mala založený účet len 4mesiace. Presne v tom období komentovala jeden z tých nickov ďalšia baba jeho fotku niečo ako sukničkár (ktorá tiež bola na nete len nejaký rok). Tak som jej samozrejme písala a zisťovala. Ta mi napísala, že áno že ho pozná a aj s ním bola, ale na druhej strane napísala, že má priateľa, ktorého neskutočne miluje a on miluje ju, že nepotrebuje takého chlapa len na sex. Zarazila som sa opýtala sa teda že ked tak neskutočne miluje toho svoje priateľa tak prečo ho teda podviedla s tým mojím. Už viac neodpísala. Dnes som sa opäť pozrela na ten nick a tam ďalšia baba okomentovala (ktorá má účet len 2mesiace) že pekne klameš všetky dievčatá a aj svoju priateľku. Neviem čo si mám o tom myslieť. On mal tento účet založený ešte skôr ako bol somnou a dovtedy tam žiadne negatívne komenty, či odkazi neboli až keď mi táto baba napísala. Nejaké príznaky podvádzania som nezachytila. Buď je to veľmi dobrý zatierač dôkazov, alebo potom neviem. Neviem ako to mám riešiť či veriť , alebo nie. Bojím sa aj o bábätko, keď ja niesom v pohode, aby sa mu niečo nestalo. Boli ste už niekedy niektorá v takejto situácii?

lenka3007
1. feb 2013

A co tak zbalit mu kufre A poslat ta het 😀

p.j.jacky
2. feb 2013

Neverit!!!Prec snim! 😠

mia78111
14. jún 2021

@hubka51 týpek ťa podviedol a zrejme nie len raz a ty sa pýtaš čo máš robiť? Nerob nič, počkaj až ťa niečím nakazí :/

monka105
14. jún 2021

Bezohľadu na to, či to je jedna alebo viac žien a bezohľadu na to, akú hlbokú krízu ste mali, priateľ si nemal čo vypisovať s inými ženami o sexe. Zo skúsenosti, chlap bude klamať a zatĺkať dovtedy, kým už naozaj nebude zahnaný do kúta, do poslednej minúty a aj tak to bude nakoniec tvoja chyba. To znamená, že teraz sa ti priznal s písaním, keďže ti dotyčná napísala, ale nevieš, či sa naozaj s nejakou aj nestretol. Nech sa dotyčná vyhovára na akúkoľvek dobrotu srdca, že ti chce len otvoriť oči, je to iba ohrdnutá žena, ktorá sa chce tvojmu priateľovi pomstiť kvôli tomu, že jej neopätoval city. Ťažko povedať, čo robiť v takejto situácii, najmä, keď si tehotná. Skús mu dať ultimátum, povedať mu ako hlboko ťa to ranilo, navyše v čase, keď čakáš jeho dieťa a požiadaj ho, aby si zrušil účty na sociálnych sieťach. Ak to nespraví, žiaľ aj pre tvoje dobre a pre dobro bábätka by som viac nechcela mať takéto človeka v živote. Teraz si predstav, že si tehotná, on spáva s kadekým a ty od neho chytíš ešte nejakú chorobu. Veď to je bezohľadnosť.

rora
14. jún 2021

Toto som si zazila chvalabohu este ako slobodna a bezdetna, dotycneho som nechala po 4 rokoch.... zrejme sa to nebude dobre pocuvat, ale je to obycajny bezohladny ku*evnik a nezasluzis si aby ta takto trapil....Ja osobne by som nedavala ani ziadne ultimata, myslim ze mal dost casu rozmyslat o svojom zivote a prioritach.

hulica
14. jún 2021

keďže si takých kočiek našla viacej, osobne by som mu neverila. to nebol chvíľkový skrat, robil to dlhšie a často. mne by niečo také teda neuveriteľne vadiloa neviem, či by som sa s tým vedela zmieriť. ako ti to ako tehotnej vôbec mohol spraviť