Priateľ nemá v hlave urovnaný rozvod a neklape nám to v posteli

kvietocka33
15. apr 2019

Neviem ci tato diskusia sa sem hodi, ale skusim ... bola som vydata 5rokova rozvedena som cca 4roky ... Za tie 4roky som nemala ziadnu vaznu znamost. Venovala som sa synovi, praci a skole ... Az teraz cca pol roka ako ma oslovil (pozval na kavu) jeden pan. Poznali sme sa z videnia. On bol zenaty 17rokov ked ho nechala manzelka a rozvedeny je 2roky. Stretavame sa ako nam praca dovoli 1-2x do tyzdna. Myslim si ze si aj celkom rozumieme len problem vidim inde ... ( v sexe) ja mam taky pocit z neho ako keby este nebol vyrovnany z rozvodom aj ked po nom velmi tuzim nedokaze ma uspokojit ( nechce sa mu postavit) ine je to po 3-4 pivach, ale zase to si nedava stale ... neviem, uz som myslela aj nad tym, ze ho mozno ja ako zena nepritahujem ... neviem ... dat tomu cas?
e ale problem vidim inde ...

romiada
16. apr 2019

@0silvia0 Ty si to vystihla tou poslednou vetou presne! A ja že čo mi na tom prispevku autorky nesedi 🤔😉 no vyzera to ako by nejaka 18tka pisala o nejakom panovi z domova dochodcov. Bože a to moj muž ma 44 tiež a považujem ho za "mladeho chalana" ...nie pánka v rokoch. Tušim som tiež stara už 🤣

kiwi3
16. apr 2019

ze "pan". to je tiez prve, co mi bilo do oci. ostatne uz asi netreba ani riesit 🙂

0silvia0
16. apr 2019

@romiada no môj muž má 55, tak to už je asi starček 😎

virginia
16. apr 2019

Daj tomu cas, je mozne, ze je po dlhej pauze nervozny. Mozno sa to podda. A ak nie, tak rozist sa s nim mozes aj neskor.

romiada
16. apr 2019

@0silvia0 😂😂 taký vek, to už si žiada aj balík plienok pre strýčka náhodu! 😀

kvietocka33
autor
16. apr 2019

@romiada
@kiwi3
@0silvia0 boze dievcata to, ze som napisala ze ma "pan" pozval na kavu neznamena ze je to starcek ... nebudrm pisat ze chalan ked uz ob ma 17rocneho syna

kvietocka33
autor
16. apr 2019

Ja som da z rozvodom vyrovnala rychlo kedze som mala manzela alkoholika ale on vraj mal pekne manzelstvo (dokonca ked som sa dozvedela aj ja ze sa on rozvadza bola som prekvapena) poznam jeho byvalu z videnia. S nim sme sa rozpravali o jeho aj o mojom rozvode. Ked sme spolu rozpravame sa o vselicom len temu sex neako vynechavame ... no skusim sa s nim porozpravat ...

janulka1802
16. apr 2019

Môj manžel má 47 a čo sa týka sexu tak skôr ja jemu nestíham a to som mladšia o 10 rokov práveže na začiatku vzťahu býva vzrušenie najsilnejšie treba sa úprimne porozprávať ak to má byt dlhodobý vzťah sex patrí k tomu

majkeel
16. apr 2019

Vrchol muzskej diplomacie je vysvetlit, ze makky je preto, aby ju netlacil. 🙂

janulka1802
16. apr 2019

@majkeel ako vtip dobré ale ja chlapom teda nezávidím pretože od erekcie záleží kvalitný sex žena môže takmer vždy

0silvia0
17. apr 2019

@kvietocka33 keby si napísala "muž, chlap", bolo by to omnoho vhodnejšie. Ten pán znel tak akosi "sterilne" pre viaceré z nás, ale ok, asi sme to zle pochopili😉

miadi
19. apr 2019

Hmmm ked si vypije tak problem nema .. urcite je to nieco psychicke. Ked ma v hlave tak ho to netrapi. Moze to byt emocie nevyriesene ako si mysliš ty že este sa nevyrovnal s rozvodom ( ale poznala som babu co bola s chalanom ktory ju nepritahoval a vzdy musel kupit flasu vina aby nieco bolo) nech je to ako chce .. stale je to nič moc pre teba. Bud ho nepritahujes ked je triezvy alebo si podvedome žela aby tam bola jeho ex namiesto teba. Alebo ma ozaj problem s udrzanim erekcie. Treba to riešit porozpravat sa a ked nie tak snad nebudeš s pánom nestojakom dlhodobo nespokojna ved nemas 65 rokov aby si si povedala ze ti staci ze vam klape konverzacia a vyhovuje spolocne hobby.

mamcotka
20. apr 2019

Vždy je to najprv o hlave.. sex začína v hlave. Takže ak mu nevie stáť, je nesustredeny , nervózny a príčina je zrejme že má výčitky .. na tvojom mieste by som sexuálny vzťah s ním neudrzovala.. zrejme k tomu ešte nedošiel...

mamcotka
20. apr 2019

Nedospel..