Priateľ so mnou manipuluje a vyhráža sa mi

chichvotka1983
23. dec 2022

Ahojte babenky potrebujem radu mám priateľa ktorý so mnou manipuluje keď sme sa spoznali bol úplne iný milý láskavý dobrosrdečný a ukazoval mi že ma ľúbi ale po roku sa to zmenilo keďže nás vzťah bol na diaľku bolo to ťažké stretnutia boli sme málo spolu aj to som chodila väčšinou ja alebo sme sa stretávali po hoteloch
Bol ženatý ale sa rozviedol sa kvôli žene lebo podala návrh o rozvod pretože si našla priateľa a on chce silou-mocou aby som s ním bola a prišla bývať k nemu ja nechcem nechať všetko kvôli nemu keďže to tak už necítim a začal mi všetko vyčítať ponižovať má a vracať sa do minulosti veľa pil tak som to prikláňala k tomu ale už ani nepije a stále je rovnaký a ešte horší začal ma ponižovať nadávať mi aká som že kvôli mne stratil všetko a pritom viem že keby jeho žena nepodala o rozvod bol by s ňou rozvedený je už vyše pol roka a stále je to tak že sa nestretávame keďže neprídem ja on nie nechcem už s ním byť chcem ho úplne vymazať zo života ale sa mi začal vyhrážať že sa zabije je psychicky chorý a nechce si to priznať a navyše jeho matka sa mi vyhráža že ak si niečo urobí že uvidím čo mi urobí mám strach neviem čo mám robiť mám ho nechať tak snáď sa nezabije nechcem aby si niečo urobil ale nechcem už s ním byť toľko ponižovania už neznesiem a navyše diaľka a psychicky teror prosím o radu viem že som si nikdy nemala začať so ženatým ale jednoducho som sa zaľúbila lenže to vypadali tak že len ja som bola zamilovaná on nie

cyberk
23. dec 2022

Tak nech sa zabije, o jedneho dementa menej. Tie vyhrazky od matky neber vazne, jej chyba, ze vychovala labilneho cloveka. Mysli na seba, komplet block zo vsadial aj jeho sibnutu matku ;) bude to tazke ale inej cesty niet, mysli na svoje zdravie a psychiku 🙏

zuzkaa1991
23. dec 2022

@chichvotka1983 podat tresne oznamenie ze sa vam vyhraza budete kryta keby nahodou......vie azda kde byvate?ak nie zablokovat mobil fb ine vychodisko nie je....ako pubertacka som.takeho mala....isiel vyskocit z okna atd nakoniec nespravil sledoval ma atd...napadal.ma...ale ako dieta 17r 18r som.netusila co a ako ;) a prezil to zmieril sa s tým ze nie sme spolu....

chichvotka1983
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
salome123
23. dec 2022

@chichvotka1983 povedz mu, ze si si nasla niekoho ineho, nech ti da pokoj.

kitycat
23. dec 2022

@chichvotka1983 ak bývá dalej, tak mozes prerusit kontakty. On je ocividne simnuty po mame

No a dopisem, ze "lubis" ten pocit, ze niekoho máš

Ozaj laska? Striela si z nas zas niekto?

chichvotka1983
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
apolka77
23. dec 2022

@chichvotka1983 neviem čo sa trápis keď je ďaleko a stratená existencia. Zablokuj si jeho číslo a hotovo. Keď nemal prachy ťa navštevovať nepríde a nebude ti robiť zle. Načo mu odpovedas na správy? Vôbec to nečítaj číslo blokuje aj jeho mamy. Nech si robí čo chce vôbec to nie je tvoja zodpovednosť. A nie ty ho neľúbiš ani nie si zamilovaná. Skôr si zúfalá a tak túžiš po láske že si bola ochotná za ňu stále platiť. Pracuj na svojom sebavedomí.

chichvotka1983
autor
23. dec 2022

@apolka77 ďakujem veľmi pekne

chichvotka1983
autor
23. dec 2022

@zuzkaa1991 mám zvukovky čo mi posielala takže určite viem ich použiť

patus_2
23. dec 2022

@chichvotka1983 zablokovať všade kde ťa môže kontaktovať, neozyvat sa, neodpovedať, ak by prišiel k tebe domov a nechcel odísť tak volaj políciu.
A utekaj, čím skôr tým lepšie.

katkine_terapie
23. dec 2022

@chichvotka1983 ty ho nelubis. Lubis tu predstavu, ked to bolo medzi vami pekne, ked sa on snazil, prejavoval lasku. Pravdepodobne to bolo z jeho strany "kino" a nebolo to naozaj. Ale tebe sa to pacilo (komu by sa nepacilo, ze ano?). Ty vies co mas spravit, nepotrebujes rady od nas. Potrebujes sa iba rozhodnut a odhodlat k cinu. Zakladom kazdeho, nielen partnerskeho, vztahu je, ze sa v nom citime prijemne (prijemne aj vtedy, ked sa obcas s partnerom/rodicom/kamaratkou/kolegynou... nezhodneme). Ty sa v tomto vztahu necitis prijemne, tak to pre svoje dobro vyries.

akinom0077
23. dec 2022

@chichvotka1983 Rozchod, prerusenie kontaktov nestretavaj sa nereaguj na spravy tazko sa to cita, nebud s takym clovekom

syslik81
23. dec 2022

takych tu uz bolo co sa isli pozabijat a cuduj sa svete stale su na tomto svete ... uplne ho ignoruj pozablokuj neodpisuj ... jeho to prestane bavit a najde si inu obet

kukulienka999
23. dec 2022

Tak v prvom rade ty za ním chodis, prestaň chodiť. A hotovo. Keď on za rok nieje schopný ani za tebou vycestovať o čom to je. Proste využi diaľku v svoj prospech a prestaň chodiť. Zablokuj všade kde sa dá a hotovo. Jednoduché

deti95060810
23. dec 2022

vyhrážanie neber vážne.... mne sa tiež vyhrážal že si niečo urobí...a nespravil si vôbec nič.

andymajdy
23. dec 2022

@chichvotka1983 bývalý mi robil toto isté, ešte vo väčšom merítku.
1. Si si istá že sa ti vyhráža jeho mama a nie on cez druhé číslo ? Prípadne cez nejakú jeho "kamošku"? Áno toto robil aj mne, nevšímaj si to.
2. Úplne ho ignoruj, všade zablokuj a povedz že ak neprestane, ideš na políciu. Ja som išla, už sa to nedalo zniesť a ver mi, pomohlo. Zrazu je zdravý ( herec vraj mal rakovinu), žije dodnes 😃 a to mi posielal nafingovane fotky ako sa napr bodol nožíkom, obesil a podobne . Policajti si ho zavolali, potom chvíľku otravoval, zasa si ho zavolali a dal pokoj.
3. Buď rada že bývaš ďaleko, využi to a ži si život bez neho. Nepomôže nič len úplná ignorácia, ver mi.
4. Odkiaľ je ? Možno je to ten istý psycho 😃

zmrzlinka2021
23. dec 2022

@chichvotka1983

Ja nerozumiem jednej veci - po tomto vsetkom ho nazyvas "moj priatel".
To akoze si sa s nim este nerozisla?

svokrinjazykmonika
23. dec 2022

Akožeee, 30 riadkov a ani jedna bodka a čiarka. To je asi tá najdlhšia veta akú som kedy čítala. No a čo sa problému týka, tak nech sa aj zajebe, čo ťa po ňom. Ale neboj, nič si neurobí, to je iba plná huba kecov. Píšeš že musíš chodiť ty za ním, lebo on nepríde. Tak kde je problém? Už za ním nechoď, všade ho zablokuj a úplne odstrihni zo života. Na čo ti je taký labilný magor.