Priateľ žiarli na svojho otca

2. jan 2021

Musím sa Vám posťažovať. Bývam so synom a priatelom u jeho rodičov. Odkedy je korona, svokor nastúpil na home office a tak sme doma len ja, on a maly kým neprídu ostatni z prace. Mame celkom pekny vzťah, lepšieho svokra som si nemohla priať. Pomáha mi s malým, s domácimi prácami, hocikedy vezme malého a hra sa s ním on aby som si ja oddýchla. Proste mám pocit že je viac otcom on ako môj priateľ. Vieme sa porozprávať o všeličom možnom, veď predsa nebude cely deň v dome ticho. No ide o to že priateľ nanho veľmi v poslednej dobe žiarli. Vykrikuje mi že, doslova ho citujem “či s ním tr*kam”, pretože si ma veľmi často svokor zastáva. Vždy keď je priateľ na mna hnusný doňho vyskočí a upozorni ho aby taký nebol a nech si ma váži. Je skôr na mojej strane ako na jeho. Čo je podľa mna normálne keď vidí že sa niekedy správa jeho syn hnusne. No mna trapi že mi neverí že spolu nič nemame a vykrikuje nám to obom. Kvôli tomu začala žiarliť už aj svokra. Je pravda že parkrat, keď sme ss bavili o svokrovi som povedala že je veľký fešák (je starsi o 18 rokov no vyzerá fakt dobre) ale to uznal aj priateľ. Inak mu nedavam dôvod žiarliť a už naozaj neviem ako mu to vysvetlit aby mi veril. Nevie pochopiť že si ma zastáva lebo vidí že je hnusný nepravom

elizabet173
2. jan 2021

priatel ked je taky geroj, nech vam zozenie byvanie a nemusi ziarlit a tebe sa za tie oplzle reci ospravedlni. Inak moj svokor bol tiez velky fesak a dzentlmen, ale neopakovala som to pred muzom pri kazdej prilezitosti a to na neho v zivote neziarlil.

pribinak
2. jan 2021

Pre záchranu vzťahu sa čím skôr odstahujte, podnajmov je dosť.

autor
2. jan 2021

@elizabet173 ani ja to neopakujem, ppvedala som to raz, keď s tou debatou začal priateľ. V podstate to povedal on, a ja som to len potvrdila.

sense
2. jan 2021

Priateľ nech dospeje a po rieši samostatné bývanie keď už stihol dieťa po riešiť a je po probleme

s_a
2. jan 2021

No ja by som od takého odišla a nie to ešte ísť s ním bývať sama 🙂 keď dokáže žiarliť na vlastneho otca.. teraz je to otec a v inom byte to bude sused, ale tam už nebude nikto, kto by si ťa zastal.

nenne27
2. jan 2021

Urcite sa ohrad pred priatelom a tak aby to pocul svokor aj svokra,ze je to absurdne a zvrhle obvinenie a ze jeho rodicia su pre teba ako druhi rodicia.

elizabet173
2. jan 2021

Potom by som asi prehodnotila, ci je pre mna tym pravym. Ziarli na svojho otca, oplzlo ti nadava, je ns teba hnusny, tvojmu dietatu sa nejako zvlast nevenuje. Je toho viac ako dost

amelia000
2. jan 2021

Posli priatela do riti a zacni si so svokrom 🤣🤣🤣

hopsadobrandejsa
2. jan 2021

Toto je inak pekne chore....

Tvoj priatel by sa mal cim skor spamatat. A co by chcel? Aby bol tvoj svokor k tebe nevludny a vlastne vnuca ignoroval ci ako?

Na to kolko rodin ma zle vztahy so svokrovcami by mal byt rad, ze jeho vlastny otec ma skvely vztah s nevestou a ze sa aj vela venuje vlastnemu vnucatu.

Moj otec ma tiez skvely vztah so svagrinou aj s vnucatami. Brat nikdy nanho v tomto neziarlil. Je rad, ze rodicia nemaju ziaden problem s jeho zenou ci zbytocne hadky kvoli somarinam.

Mozno ziarli na vlastneho otca pretoze si lepsie plni svoje povinnosti nez on sam. Ani by som sa necudoval pretoze sucasna generacia je pekne rozmaznana....

deti95060810
2. jan 2021

no fuj... aby mi partner takto rozprával ....tak to len svedčí o jeho nízkej úrovni... Mňa by to veľmi urazilo a ponížilo... Určite by som porozmýšľala o ďalšom zotrvaní vo vzťahu....

arianna25
2. jan 2021

Tvoj priatel to nema v hlave usporiadane. Sprava sa ako hlupak. Namiesto toho aby si bral zo svojho otca priklad, tak sa oduje ako pubertiak. A s tym trtkanim to prehnal. Zasluzil by si po pysku od teba, od mamy aj od otca. To co si dovoluje?!!!

maximilie
2. jan 2021

No len ci si syn svojho tatka dobre nepozna.... treba sa na to pozrieť aj z druhej strany. 18rokov nie je nejaký veľký vekový rozdiel a nebol by to prvý prípad, kedy nevesta spáva so svokrom. V žiadnom prípade nenarazam, aby to bol vas pripad, ale naozaj sa to stava. Určite by som tlačila na priateľa, nech sa postará o naše vlastné bývanie. Skúsila by som si zistiť, ci svokor nemá za sebou už nejaké tie excesy

danica2711
2. jan 2021

svokor musí byť fajn, ale výchovu vlastného synka asi trochu zanedbal, vydaril sa mu debil... btw, koľko máte ty a priateľ rokov?

s_a
2. jan 2021

@maximilie ale jedna vec je čo robí svokor, ale druhá, že evidentne neverí ani svojej žene a to je už dosť blbé 😉

nenne27
2. jan 2021

@amelia000 😁😁😁😁😁

autor
2. jan 2021

@danica2711 obaja mame 24

autor
2. jan 2021

@maximilie chvilu spolu pracovali vo firme a priateľ vraví že po ňom slintali skoro všetky ženy :D ale nemyslím si že s niektorou niečo mal, nie je taký typ

queen_mary
2. jan 2021

Tak toto je jeden z najnechutnejsich prispevkov, aky som tu videla. Ze manzel, ktory evidentne nevie zabezpecit vlastne byvanie, podozrieva svoju zenu, ze spi s jeho otcom, a je to vec, ktoru riesi cela rodina. Dokonca svokra uz na teba ziarli. Co by mal byt partner vdacny, ake mas dobre vztahy s rodinou. Alebo ako tu uz bolo pisane, ak tvoj muz a aj svokra ziarlia, mozno ze je svokor este pekne kvitko😅

jajka71
3. jan 2021

Teraz si ujasniť jednu vec tvoj priateľ rieši co máš s jeho otcom a nerieši, že jeho otec sa zrejme viac venuje vnúčatu ako on svojmu synovi. Je možné, že sa venuje vnúčatu viac ako pred rokmi synovi no skôr ma zaráža žiarlivosť, keď žiarli na oca v súvislosti s tebou nemohol na otca žiarliť AJ pracovné z hľadiska úspechov preto už spolu nepracujú? Prečo ti neverí nieje zrkadlom jeho malého sebavedomia? Nebude žiarliť aj na iných chlapov v tvojom okolí keď sa vrátiš do prace ci keď jedným z učiteľov tvojho dieťaťa bude chlap??