Priateľova ex

6. dec 2022

Dobry den som s priatelom 3 roky no neviem zabudnut na to ze vlastne par dni pred tym nez sme sa dali dokopy mal sex s byvalou a povedal mi ze ich vztah uzatvoril az ked sme sa my dali dokopy. Asi som fakt vztahovacna alebo nemam ziadne sebavedomie ale namyslam si sprostosti ze by chcel byt s nou.

ukulela
6. dec 2022

ty mu vycitas nieco, co spravil pred tym, ako ste boli partneri? No tak to mas pruser, lebo s takymto nastavenim to je v zivote tazke, vycita nieco, na co clovek nema dosah a udialo sa v case, ktory sa nedal ovplyvnit ... to je ako vycitat mu z tvojej strany, ze ako decko vykmasal za vrkoce dievca v skolke.

viestta
6. dec 2022

Za tri roky si nespracovala nieco, co na vas nema ziaden vplyv? A co este dalsie si nespravovala? Minulost, ked ty si mu este nebola nic, je minulost., ktorou sa nemas zaoberat.

miadi
6. dec 2022

3 roky riesis takuto blbost? Ved to bolo nez ste sa stali par. Keby chcel byt s inou tak by snou uz davno bol. A pri takomto nezmyselnom postoji z tvojej strany sa cudujem ze to vydrzal musi ta velmi milovat.

zuzinka888
6. dec 2022

Preco by bol s tebou 3 roky, keby chcel ju.

nnnuuunnn
6. dec 2022

A si si istá, že máte vzťah? Keď pár dní predtým sulozil s ňou? Možno len si náhradníčka a tiež Ta nahradí takto.

mariska30
6. dec 2022

@miadi Nemyslím že by ju tak miloval.. Možno sa len bojí byť sám a zároveň ju berie ako náplasť, zvyk atď