Priateľova reakcia

anna1999
6. jan 2016

Ako by ste sa zachovali vy keby vam priatel povedal ze ho uz nemate cakat uvas len kvoli tomu ze som nechcela is snim a jeho rodicmi do jedneho nakupneho centra ...vdaka za odpovede

alaguema
6. jan 2016

@anna1999 nečakala by som ho 😎

jana_eyre
6. jan 2016

Necakala by som ho...

anna1999
autor
6. jan 2016

A brali by ste to ako koniec?

anna1999
autor
6. jan 2016

@jana_eyre brali by ste to ako koniec?

mihula
6. jan 2016

ja ta uz cakat nebudem,a ty ma uz nekontaktuj

anna1999
autor
6. jan 2016

@alaguema brali by ste to ako koniec?

mihula
6. jan 2016

kolko mas rokov?a ako dlho sste spolu?

anna1999
autor
6. jan 2016

@mihula cize dala by si mu koniec? 🙂

anna1999
autor
6. jan 2016

@anna1999 18 v juni to budu 3 roky

jana_eyre
6. jan 2016

@anna1999 zavisi od toho ako to povedal, ako dlho ste spolu, ci spolu byvate.. Toto je totiz taka veta, ze sa z nej naozaj cez net neda vydedukovat o co islo..

anna1999
autor
6. jan 2016

@jana_eyre nebyvame spolu 3 roky budeme a povedal to nastvane a odisiel prec

anna1999
autor
6. jan 2016

Len ze uz milion sanci som mu dala pred tyzdnom cca..som mu povedala ze ma poslednu sancu

jana_eyre
6. jan 2016

@anna1999 asi by som to nebrala ako koniec, ale neozvala by som sa mu, ak sa dokaze urazat za take blbosti.. Ked ho to prejde, tak sa ozve.. A ak to myslel ako rozchod, tak aspon si sa oslobodila od cloveka co nevie prekusnut, ze mozes mat niekedy aj iny nazor ako ty..

limetka69
6. jan 2016

@anna1999 posluchni ho, nečakaj, nekontaktuj 🙂 ak je normálny ozve sa a ospravedlní, že to tak nemyslel. Ak sa neozve, tak mal dobrú zámienku na rozchod s vyhovuje mu to. 🙂 aj keď z toho dedukujem, že nechce už prísť k vám domov k rodičom, tak ako ty nechceš tráviť čas s jeho rodičmi. Tak ako sa mal zachovať? Mňa by to tiež stvalo. 🙂

maria1989
6. jan 2016

@anna1999 prečítaj si to niektoré témy v rodinných problémoch... tohoto potom pošli kamsi, a skús hľadať normálneho. čo ty máš s jeho rodičmi, nič.

anna1999
autor
6. jan 2016

@limetka69 len ze vcera mi povedal ze mam is knim a ja ze okey no dnes prisiel stym ze ideme na nakupy len ze ja som mu povedala ze mne sa nechce ist na nakupy a potom sa robil urazeny a povedal ze ho uz nemam tu cakat a odisiel

anna1999
autor
6. jan 2016

@maria1989 vy by ste sa ako zachovali?

maria1989
6. jan 2016

@anna1999 pozri, vzhľadom na váš vek to nie je žiadna tragédia, že sa chalan takto zachoval. každopádne by som sa mu neozývala a počkala, či sa príde ospravedlniť. ak nie, zbohom. si mladučká, nie si ešte nútená robiť kompromisy 🙂

limetka69
6. jan 2016

Tak neviem, vysvetli mu, že nie si jeho majetok aby si ho počúvala na slovo, máš svoj život a ze trucovanie mu vôbec nepomôže ani teraz ani v budúcnosti. Nech si chlapec nezvyka, že bude stále tak ako on chce. Hranice si treba stanoviť už na začiatku. 🙂 na môjho muža vždy zabralo: si myslíš, že si jediný? Keď ma budeš srať raz dva ta vymením. :D môj muž vedel, že ma nikdy neskroti aj keď mal nejaké pokusy tak som ho akurát vysmiala, že o co sa pokúša trapko 🙂

limetka69
6. jan 2016

@anna1999 zabudla som ta označiť

anna1999
autor
6. jan 2016

@limetka69 ja uz neviem co mam robit :( pre kazdu debilinu sa hneva a za kazdym ma ide nechat

sense
6. jan 2016

necakala by som ho...pre takuto hovadinu sa take veci nehovoria...co si jeho majetok?

robin30
6. jan 2016

@anna1999 poslat mladeho kadelahsie

anna1999
autor
6. jan 2016

@sense len ze vomne je chyba to ze nedokazem ho nechat uz ma aj ponizoval vsetko mozne.. :(

cecil36
6. jan 2016

@anna1999 no ved sa vyjadril jasne, uz ho necakaj, zariad sa podla sebe, aby si tu o par rokov nepisala, aky zduty debil ti lezi na gauci v obyvacke len preto, ze sa ti nieco nechcelo...

anna1999
autor
6. jan 2016

@cecil36 vdaka za odpoved

mihula
6. jan 2016

@anna1999 no,tak uz vieme dopredu ako to dopadne,lebo ty sama ho nevies nechat len tak trucovat.A mlady panko si je isty,ze si moze robit co len chce.Vie,ze aj tak sa k tebe moze vratit.Toto chces cely zivot?Pozri sa do zrkadla,zdvihni bradu,naber samonaser a hor sa von za svojimi kamosmi

limetka69
6. jan 2016

@anna1999 pozri, musíš byť silná a hlavne on to musí vedieť, že vieš žiť aj bez neho, hoc to až tak úplne necítis, to on ale nevie. Nesmie to využívať, že ho miluješ a ze mu to budeš trpieť. Povedz mu, že si s ním, pretože chceš byť, nie preto, že musíš. A ze keď to tak naozaj cíti tak OK, povedz mu, že fajn tak sa rozidme. Muži majú radi silné sebestacne ženy. Využíva tvoj strach z rozchodu, to nie je pekné. Ja by som si to nenechala. Povedz mu, že nepotrebuješ takého co sa stále uráža, že radšej budeš sama. Tak nech si poupratuje v hlave, že čo vlastne chce. Vážne nie je jediný 🙂 moja mama tvrdí, že láska je ako autobus, príde ďalší... Opýtaj sa ho ci sa pri ňom máš celý život báť, že ťa opustí pre každú maličkosť. Co to sú za vyhrážky? Chcem stáleho partnera, ktorý prežije aj krízu, aj to, že nebude vždy po jeho. Ukáž mu co chceš, ako si to predstavuješ. Nie je jediný co ma nejaké potreby, aj ty máš vlastný rozum.

anna1999
autor
6. jan 2016

@limetka69 velmi pekne dakujem

limetka69
6. jan 2016

@anna1999 a z vlastnej skúsenosti, aj skúsenosti iných žien, muž ktorý ťa uráža..... To nedopadne dobre. Vieš čo to bude po svadbe? Bude mať papier, že mu patríš a peklo začne až vtedy. Vážne ti za to ten chlap nestojí.