Priateľove ego

gothicwoman
6. apr 2013

ahojte babule, som tu uz dlho, ale z osobnych dovodov som zvolila vo fore novy nick. baby, aky mate nazor na chlapa, ktory ma peknu priatelku, su spolu stastni (ano , rec je o mne a mojom priatelovi), ale on ma z casu na cas potrebu si zvysovat vlastne ego takym sposobom, ze si zajde na pokec a debati s cudzimi babami. raz mi sam povedal, ze je to z nudy, ze nic zle tam nerobi...mne to pride trosku zvlastne..ja osobne nemam tu potrebu si vykecavat po chatoch z inymi chlapmi, aj ked trebars sa nudim, aj ked sa s priatelom nezhodneme, atd. on nema prilis velke sebavedomie, tak si myslim, ze si tymto zvysuje vlastne ego, ci je pritazlivy aj v inych ociach...aj ked net je nieco ine ako real...ja neviem co este mu chyba...staram sa o seba, je si vedomi co doma ma, lubime sa, klape nam to...preco ma tu potrebu stale si to ego zvysovat, utvrdzovat sa v sebe....to nepochopim. je nevyzrety ci? 😅 mimochodom ma 33 rokov...no proste mne ako zadanej zene to prekaza...povedala som mu to, vravel, ze o nic nejde, ze co prehanam, ze lubi len mna...a nedavno som si isla pozriet mail tak som zo zvedavosti nakukla, kedy bol naposledy prihlaseny a bol tam o pol 5 rano!! on je inak taky ncny tvor, ze byva dlho hore...cez den chrni..mam na neho zlost za toto ale zatial som mu to nevytmavila...babule som naivna, su taki vsetci alebo?

doliva
6. apr 2013

@gothicwoman určite taký niesu všetci...Tvoj priateľ by si mal uvedomiť že si pre neho prvorada ty!!!Ja by som mu jasne povedala že mi prekáža to vypisovanie a ak nechce aby som s tym zacala aj ja tak nech si to rozmysli,ťahala by som ho cez deň von,celý deň by som mu davala nieaké aktivyty až by bol v noci taký unavený že by spal ako dudek... a ak máte taký perfektný vzťah prečo to čo ho možno trápi nepovie tebe ale to vypisuje inej?Ako toto som nepochopila..

acer11
6. apr 2013

nooo,je to chlap..... 😀

haslerka27
6. apr 2013

o 5 rano zadany chlap na pokeci?no imbecil

gothicwoman
autor
6. apr 2013

@doliva no tu je tiez ta vec, ze este spolu nezijeme v jednej domacnosti..vidame sa len cez vikendy. naozaj pekny vztah mame, nehadame sa vieme pokecat o vsetkom...ale to jeho nizke sebavedomie! ja neviem davam mu najavo, ze je pre mna pritazlivy, ze ho milujem a tak...a aj tak o sebe stale pochybuje...toto nepochopim...ano, ze mi to prekaza som mu neraz povedala, nech to nerobi, lebo zacnem aj ja, ze mi to ublizuje a proste akoby sa citil on keby toto robim ja....dlhsie bol pokoj a teraz naposled som zistila,m ze chlapec si neda pokoja...

gothicwoman
autor
6. apr 2013

@haslerka27 tak urazat nemusis, nepoznas ho. on byva dlho hore, tak do tej tretej dost casto. netvrdim, ze tam sedel tri hodiny, to neviem , len posledne prihlasenie bol ten cas aky som uviedla. to je jedno, pointa je inde...nie je rozhodujuci cas

cawes
6. apr 2013

@gothicwoman vies to ze sa lubite, mate pekny vztah atd to je vsetko krasne. No kazdy vztah je taky na zaciatku a hlavne ked spolu nebyvate. Vssetko sa zmeni ked spolu zacnete zit urcite by som tak urobila pred tym nez by som si ho zobrala lebo len tak sa spoznate viacej a uvidis ci to robi nadalej. A ak by som mala doma chlapa, ja v posteli a on do pol piatej do rana na pc no sorry ale to neni normalne

juliana77
6. apr 2013

@gothicwoman 33 rokov a nevyzretý??
Zadaný chlap nemá čo robiť na pokeci. Ja už lapám po dychu po rečiach, ako si muži potrebujú zvyšovak ego a hlavne že majú potrebu akože nezáväzne nadväzovať nové vzťahy a dokazovať si či majú na to aby zbalili niaku babu. Úbohé výhovorky. Pekné od teba, že sa o seba staráš a milé, že si vieš povedať, že si pekná, ale asi to tvojho priateľa nedojíma, podľa toho čo píšeš.
Dnešní muži nám zostali dosť nároční, jedna partnerka je zjavne málo!!

A nie sú všetci takí.

wized
6. apr 2013

Neviem či to je blbí nápad ale keby si si spravila na pokeci nejaký nick a napisala si mu ako cudzia ženská aspoň by si tak vedela k čomu tá debata s tými inými speje. A sama zistíš o čom sa tak asi baví s inou .... a vlastne či to má zmysel alebo nie.
Možno je to špatný nápad ale ja by som tu už asi riešila takto keby som už nevedela čo mám robiť.

sorciera24
6. apr 2013

@gothicwoman ak v tomto vidis problem, tak potom co horsie problemy, kt. sa vyskytnu v aprtnerstve?.....ak to neovplyvnuje zavazne vas vztah, ja osobne v tom problem nevidim.....aj ja zajdem obcas na pokec (lebo rada komunikujem a je mi ejdno ci s muzmi, ci zenami).....nie vzdy je v tom dvihanie si ega (to je len take klise by som povedala).....ja tam zajdem, ked mam chut si pokecat aj s inymi ludmi, chcem poznat ich rozne nazory na zivot (napr. na materskej som fakt mala komunikacny deficit, nakolko v praci nonstop komunikujem a proste to bcas chybalo, ci chyba...).....ak sa tam nejde nic zavazne, ja osobne to ako problem nevidim....problem je alkoholizmus, tyranie, nevera, ale toto? (takze ziadne ego ci nevyzretost v tom ja nevidim...)

sorciera24
6. apr 2013

@juliana77 a preco zadany chlap nema co robit na pokeci? co ma gulu okolo nohy? komunikovat v praci, ci vonku moze?ci ani to nie, lebo je zadany.....? wtf? 😕

sea23
6. apr 2013

ja ti napisem z druheho ula pohladu,tiez som stastne vydata, a milujem svojho manzela ,no ale obcas mi dobre padne pokecat aj s inymi chlapmi na pokeci,lichoti mi,ked viem,ze som stale pekna aj pre druhych,nic tym nesledujem a myslim,ze nerobim nic zle,moj manzel o vsetkom vie :D takze podla mna sa nemusis tym vobec trapit,mozno by pomohlo,aby ste aj tie volne chvilky travili viacej spolu.... 😉

juliana77
6. apr 2013

@sorciera24 no taký čo si tam úchylne dokazuje svoje ego a lepšie sa mu zaspáva ked si každý den zaflirtuje s niakou pipkou, ktorá má možno aj štrnásť rokov a slovnú zásobu dvadsiatky, taký tam nemá čo robiť.

Mňa tak hlava z toho moc nebolí, ale vidím, že tuto hlava bolí pomerne dosť žien, ktorých sa muži miesto toho aby neprehliadali svoje partnerky z........ú na pokeci a pod.

juliana77
6. apr 2013

@sorciera24 a čo tu stále máte s tou gulou na nohe? Ja nepotrebujem dávať môjmu partnerovi gulu na nohu pokiaľ vie čo obnáša vzťah a zväzok manželský a nemám proti tomu, ked sa v práci vykecáva s kolegyňami, ked na ulici stretne Známe, ale asi by som si o ňom myslela že mu prepína, keby si vypisoval na pokeci a ráno o piatej ešte aj . Vysokú nemám, strednú áno, a ked si zakladateľka napísala o sebe, že je pekná, tak ja si o sebe dovolím tvrdim, že som dosť chápavá.

krasneleto
6. apr 2013

no myslim si ze to robi kazdy chlap.. niekto z domu.. niekto tajne z prace... proste to muzi robia.. radi maju pocit, ze su ziadani ale to mame predsa aj my zeny... ked to vas vztah nejako zasadne neovplyvnuje tak to neries...

sorciera24
6. apr 2013

@juliana77 ale nikde nebolo spomenute, ze tam flirtuje a nebodaj so 14takmi......ak ide o normalnu komunikaciu problem v tom nevidim a este je aj uprimny, ze o tom povie partnerke....(ani netaji...)....s tym casom, to vysvetlila, niekotri byvaju cele noci hore...... (my, kt. vtedy este spime to mozno nechapeme)

bubelko
6. apr 2013

@gothicwoman ak tam nic nebali nejake pubbertiacky, nevidim na tom nic zle. ved sa zamysli, kolko bab tu sedi na MK a vykecava a su zadane 😉

lubikan
6. apr 2013

@gothicwoman skus to zobrat aj s tej lepsej stranky (aj ked mne to pride chore)....ze chlapec ma prehlad o zenskom nazore na konkretne veci,keby nebolo takeho pokecu,by mu mozno tvoj nazor na danu vec prisiel nie 2 x logicky....ale ak si rovnaky nazor vypocuje od viacerych bab,zisti,ze nie si az taka "blba",alebo nieco na tom bude.....som to skaredo napisala,ale pointu hadam pochopia 😀 😀 😀

juliana77
6. apr 2013

@sorciera24 Budem konkrétnejšia, môj štrnásťročný synovec si na pokeci pokecával so ženou cez tridsať, ktorá ani netušila koľko mu je.
Keď si ranostaja tak pekne ospravedlnila, tak nechápem, prečo to tak zakladateľku trápi, ked na tom nič nie je . Mne to nevysvetľuj, vysvetli to jej, ona nad tým rozmýšla až tak veľmi, že k tomu potrebuje diskusiu.

sorciera24
6. apr 2013

@juliana77 uz som jej napsiala, chcela pocut nazor.....(14rocny synovci ma nezaujimaju)....kazdy koname ako uzname za vhodne a nesieme si svoju zodpovednost.....to preco ju to az tak trapi, tiez nechapem... 😅

gothicwoman
autor
6. apr 2013

@cawes no keby byvame spolu, iste by si tonedovolil ...

gothicwoman
autor
6. apr 2013

@wized vies len to by tam musel byt vkuse..a nebudem predsa cihat ci je prihlaseny a hned na neho vystartujem...asi nie..

gothicwoman
autor
6. apr 2013

@sorciera24 v podstate mas pravdu, rozumiem , co chces povedat...nevidim v tom zasadny problem, to som nikde nespomenula..pytala som sa len na vas nazor, co by ste si mysleli vy , keby ste mali chlapa, co si obcas takto krati cas no.

gothicwoman
autor
6. apr 2013

@sea23 tvoj nazor sa mi paci, aj takto som nad tym uvazovala...ale trosku ma to trapi z toho hladiska, ze ja nemam tu potrebu vykecavat s inymi..mozno ked som bola mladsia. ale on 33 rocny chlap 🙄 vrrr

gothicwoman
autor
6. apr 2013

@bubelko nepoznam obsah jeho debat..ale tak verim, ze o nejake zvrhlosti sa tam nejedna, aspon dufam...to by uz bolo ale o inom 😠

gothicwoman
autor
6. apr 2013

@juliana77 co je na tom, ze chcem o tejto teme podiskutovat, nevidim na tom nic zle 😉 nevidim v tom ani nejaky extra problrem ako pises....tak chcem si porovnat co by robili baby a ako to vnimam ja. to je cele.

juliana77
6. apr 2013

@gothicwoman ja nemám proti tvojej diskusii nič a ak by si pozorne čítala, tak to nebolo adresované tebe, ale mamičke,s ktorou mám dosť odlišné názory. Takže kľudne diskutuj.

ivetkabab
6. apr 2013

@gothicwoman Ahojky.No radit ti je tazko.Mne by sa to nepacilo.Skus si teda urobit aj ty nick a napis mu.Alebo ak mas nejaku kamaratku tak ona nech si s nim nenapadne pise,ked je prihlaseny.
aspon sa uistis co si pise a co mas doma...vela stastia

gothicwoman
autor
6. apr 2013

@ivetkabab tazko lebo to by tam musel byt stale..a on sa tam objavi z casu na cas ako som uz vyssie spomenula ..takze trosku nerealne, ale dakujem.

ivetkabab
6. apr 2013

@gothicwoman a nemas nejaku kamaratku ktorej by si zavolala nech sa prihlasi ked aj on?

gothicwoman
autor
6. apr 2013

@ivetkabab taku nie..kamosky co mam tam tiez nevysia cely den vies..🙂 no uvidim mozno s nim hodim rec najblizsie ked budeme spolu , mozno robim z komara slona...uvidime, vdaka.