icon

Príbuzní podvodníci: Vracia sa im to späť?

3. jún 2026

Ahojte, asi len hľadám príbehy ktoré by mi trochu ulavili na duši 😞 Poznáte také prípady keď sa to dotyčným chamtivym vrátilo v živote? Boh, karma.. Že vás oklamali, podviedli, o dedičstvo alebo čokoľvek iné

avatar
rozculena
3. jún 2026

nie,žiadna karma

anonym_8d1d8e
3. jún 2026

@anonym_autor nechávať to na karmu, to už je len taká fráza, fráza pre ukludnenie seba samých akurát
Koľkým sa do smrti nič nevrátilo a dožili si v klamstvách a podvodoch a neprišli na nich

anonym_16cbfd
3. jún 2026

Áno vždy som videla ako každý zlý skutok dostal zaplatené.

avatar
minenkaa
3. jún 2026

@anonym_autor nie ,svetu to je jedno,tieto pocity ľudí

avatar
januska12323
3. jún 2026

Nie, keby to tak fungovalo polovica papalášov je v base a druhá na cintoríne.

anonym_4c4000
Autor odpoveď zmazal
anonym_4e4c6b
3. jún 2026

@anonym_autor áno a karma prišla celkom skoro

anonym_439032
3. jún 2026

myslím si že skôr alebo neskôr sa každému všetko vráti

avatar
strelkyna1
3. jún 2026

Obcas treba aj karme trosku pomoct. Nedokazes este zabojovat o spravodlivost, nech uz sa stalo cokolvek?

autor
3. jún 2026
@strelkyna1

Obcas treba aj karme trosku pomoct. Nedokazes este zabojovat o spravodlivost, nech uz sa stalo cokolvek?

@strelkyna1 Zabojovali sme, bez šance, ani právnik nevie pomôcť

avatar
alickapusinka
3. jún 2026

Aj mne sa stalo a odstrihla som ich vymazala kontakty.A nechcem ich ani poznať srať na nich. A absolutne neriešim aj keby pokapali je to ich problém nič o nich nechcem vedieť.Nech sa zadrhnu.Ale zato mamina sa určite v hrobe obratila.

avatar
kocuris
Autor odpoveď zmazal
avatar
lasona
4. jún 2026

Nič take neexistuje. Je to len fráza. Ja ju ani nemam rada. Nepoužívam to...inak keby to fungovalo, tak polovica v parlamente je v base

anonym_f5608f
4. jún 2026
@anonym_4c4000
Odpoveď bola zmazaná

@anonym_4c4000 moja reč 👍

anonym_457ddd
5. jún 2026
@anonym_8d1d8e

@anonym_autor nechávať to na karmu, to už je len taká fráza, fráza pre ukludnenie seba samých akurát
Koľkým sa do smrti nič nevrátilo a dožili si v klamstvách a podvodoch a neprišli na nich

@anonym_8d1d8e tak keď sa na to pozeráš tak, že smrťou všetko končí, tak sa môže zdať, že karma neexistuje.

avatar
romiada
5. jún 2026

@anonym_autor ja verim na príčinu a následok. Resp.akcia plodí reakciu. A velakrat ak je niekto hajzel ,tak sa raz stretne s ešte väčším aby si pomerali sily. A je uplne jedno či je to človek, nešťastie, choroba, že v akej forme mu to príde do cesty.....

anonym_d8b3dc
Autor odpoveď zmazal
anonym_e1cf3c
Autor odpoveď zmazal
anonym_e1cf3c
5. jún 2026

Ani boh, ani karma...

anonym_950ac8
5. jún 2026

@anonym_autor začni svojim príbehom, možno prídeme na to, že si nebola podvedená...iba chceš viac...

avatar
marca12
5. jún 2026
@anonym_autor

@strelkyna1 Zabojovali sme, bez šance, ani právnik nevie pomôcť

@anonym_autor Poznam pripad,ked dlznik dostal porazku. Asi rok bol na polovicu tela ochrnuty a druha porazka ho dorazila. Neviem,ci to bola karma,ale tak no...

anonym_f25d94
5. jún 2026

Prosim ťa, tí najhorsí ludia sa majú najlepsie...ziadna karma.

avatar
romiada
6. jún 2026
@anonym_d8b3dc
Odpoveď bola zmazaná

@anonym_d8b3dc čitala si aj ďalej? Odpovedala som všeobecne ....to že Ťa tyral byvaly a pod .som nevedela a prve dve vety neboli samozrejme k tomu. A poslednu ". A velakrat ak je niekto hajzel ,tak sa raz stretne s ešte väčším aby si pomerali sily" som k tomu evidentne trafila aj bez toho aby som vedela uplne prečo Ti je smutno, citiš sa oklamana/sklamana a pod. Prajem Ti mier na duši. 🍀