Príbuzní podvodníci: Vracia sa im to späť?
Ahojte, asi len hľadám príbehy ktoré by mi trochu ulavili na duši 😞 Poznáte také prípady keď sa to dotyčným chamtivym vrátilo v živote? Boh, karma.. Že vás oklamali, podviedli, o dedičstvo alebo čokoľvek iné
@anonym_autor nechávať to na karmu, to už je len taká fráza, fráza pre ukludnenie seba samých akurát
Koľkým sa do smrti nič nevrátilo a dožili si v klamstvách a podvodoch a neprišli na nich
Áno vždy som videla ako každý zlý skutok dostal zaplatené.
Nie, keby to tak fungovalo polovica papalášov je v base a druhá na cintoríne.
@anonym_autor áno a karma prišla celkom skoro
myslím si že skôr alebo neskôr sa každému všetko vráti
Obcas treba aj karme trosku pomoct. Nedokazes este zabojovat o spravodlivost, nech uz sa stalo cokolvek?
Obcas treba aj karme trosku pomoct. Nedokazes este zabojovat o spravodlivost, nech uz sa stalo cokolvek?
@strelkyna1 Zabojovali sme, bez šance, ani právnik nevie pomôcť
Aj mne sa stalo a odstrihla som ich vymazala kontakty.A nechcem ich ani poznať srať na nich. A absolutne neriešim aj keby pokapali je to ich problém nič o nich nechcem vedieť.Nech sa zadrhnu.Ale zato mamina sa určite v hrobe obratila.
Nič take neexistuje. Je to len fráza. Ja ju ani nemam rada. Nepoužívam to...inak keby to fungovalo, tak polovica v parlamente je v base
@anonym_4c4000 moja reč 👍
@anonym_autor nechávať to na karmu, to už je len taká fráza, fráza pre ukludnenie seba samých akurát
Koľkým sa do smrti nič nevrátilo a dožili si v klamstvách a podvodoch a neprišli na nich
@anonym_8d1d8e tak keď sa na to pozeráš tak, že smrťou všetko končí, tak sa môže zdať, že karma neexistuje.
@anonym_autor ja verim na príčinu a následok. Resp.akcia plodí reakciu. A velakrat ak je niekto hajzel ,tak sa raz stretne s ešte väčším aby si pomerali sily. A je uplne jedno či je to človek, nešťastie, choroba, že v akej forme mu to príde do cesty.....
Ani boh, ani karma...
@anonym_autor začni svojim príbehom, možno prídeme na to, že si nebola podvedená...iba chceš viac...
@strelkyna1 Zabojovali sme, bez šance, ani právnik nevie pomôcť
@anonym_autor Poznam pripad,ked dlznik dostal porazku. Asi rok bol na polovicu tela ochrnuty a druha porazka ho dorazila. Neviem,ci to bola karma,ale tak no...
Prosim ťa, tí najhorsí ludia sa majú najlepsie...ziadna karma.
@anonym_d8b3dc čitala si aj ďalej? Odpovedala som všeobecne ....to že Ťa tyral byvaly a pod .som nevedela a prve dve vety neboli samozrejme k tomu. A poslednu ". A velakrat ak je niekto hajzel ,tak sa raz stretne s ešte väčším aby si pomerali sily" som k tomu evidentne trafila aj bez toho aby som vedela uplne prečo Ti je smutno, citiš sa oklamana/sklamana a pod. Prajem Ti mier na duši. 🍀

nie,žiadna karma