Problémový vzťah

helena2248
6. dec 2014

Ahojte, chcem vas poprosit o vase nazory... som mamina rocneho syna, s jeho otcom nezijem a momentalne mam dvojmesacny vztah ktory je dost komplikovany... moj priatel mi na yaciatku vztahu tvrdil ze mu predosla priatelka zomrela, no po case sa priznal ze mi klamal a ze ma v skutocnosti 10rocny vztah ktory nefunguje a klamal mi preto, ze ma nechcel stratit. Ja som mu odpustila, lebo mi tvrdi ze ma miluje a ze chce byt so mnou. S dotycnou nikdy nezil ani nezije, ma s nou dom do ktoreho sa mali stahovat na buduci rok. Momentalne je stale so mnou, za nou nechodi, nevolava jej, proste nic... Co je ale problem je to ze ja som uz davno chcela aby to s nou ukoncil, stale si najde nejaku vyhovoku na to preco nie, teraz mi povedal ze to ukonci po vianociach aby jej ich nepokazil a ze na vianoce bude so mnou a s mojim synom...vraj to nie je jednoduche zahodit 10 rocny vztah pre 2 mesiace... co si o tom myslite ako by ste postupovali? Dakujem za vsetky vase nazory 🙂

jahodka8
6. dec 2014

@helena2248 po tak dlhej dobe sa vzťah dokáže aj ľahko pokaziť. Možno ona nemala na neho čas, lebo mala veľa povinností a teda on to považoval za ukončené ako sexuálny vzťah. Musím povedať, že určite tam boli nejaké problémy, ak on si začal s tebou, možno ten hlavný problém pre neho bol, že nemali spolu sex (ved my ženy mávame také obdobia, že sa nám nechce) alebo si aj ona mohla nájsť niekoho iného.

ada1313
6. dec 2014

@jahodka8 ak nemaju spolu sex, alebo ma ona ineho, v com je problem sa rozist? uz asi len v tom dome. nehlada on nove byvanie?

bubinko1506
6. dec 2014

paneboze, toto je lepsie ako telenovela 😀
najprv ti tvrdi, ze priatelka mu zomrela, potom ze spolu nezili, neziju, ale maju rozostavany dom, komunikuje s nou iba mailom a pocas tych 10 rokov sa stretavali 2x do tyzdna, ked ju odviezol z roboty?
ste spolu 2 mesiace a naletis mu na taketo bludy? odkopni ho oblukom a radsej sa nedivaj, ktorym smerom letel
a neuraz sa, ale skus sa postavit a potom si znova sadni, nech si uvolnis kabel, na ktorom sedis

jahodka8
6. dec 2014

@helena2248 no ked s tebou rád trávi čas a chce byť s tebou aj na Vianoce, tak k tebe určite niečo cíti. Stretávate sa iba u teba? Asi aj to je dôležité, že ty máš na neho čas, rozumieš mu. No ked sa ozve tá druhá, tak to bude ťažké pre všetkých troch.

jamabe
6. dec 2014

@helena2248 zaujímavé... dotyčný je tiež z LM? Mám kamošku, ktorá rieši takúto situáciu na 2. strane "fronty"... Sú spolu 10 rokov, ale nežijú ani nežili spolu, on stavia dom, do ktorého sa chceli obaja spolu nasťahovať a momentálne sa k nej tak sprosto zachoval, že ani nevie, či ešte spolu sú, či nie...
Dobre ti tu radia baby, preč od neho, o takých veciach ako smrť nejakej osoby sa neklame... nemôže byť normálny... Radšej sa vrátiť z kratšej cesty... 😝

ivivaiveta
6. dec 2014

@helena2248 moja, teraz vazne...ty naozaj riesis iba to, ci je lahke ukoncit 10 rocny vztah?..ty mu to fakt vsetko zeries, si s nim stastna a on sa ti zda byt uplne v poriadku?...

ada1313
6. dec 2014

hm, asi si uz dlho sama, potesi zrejme kazdy zaujem. to poznam, takeho chronickeho klamara som zazila. a to mam uz svoj vek🙂 len naber odvahu to rozseknut, potom to buse stale horsie, minimalne budete riesit majetkove vyrovnanie a pan sa nastahuje k tebe

mihula
6. dec 2014

@helena2248 ale ty si napisala,že s dotyčnou nikdy nezil,tak aky vztah ma ukončit

adeala
6. dec 2014

@helena2248 áno, je veľmi pravdepodobné, že s osobou, s ktorou netráviš čas, stretnete sa 2x do týždňa na ceste z prácea na Vianoce na 30 min. ideš postaviť dom! Ja viem, teraz si zamilovaná, máš malé dieťa, takže niekoho potrebuješ a chceš, chápem ťa, ale toto nebude tá cesta. Pozri sa na to z druhej strany, jeho súčasnej partnerky - po 10tich rokoch si chlap nájde milenku, s ktorou ťa podvádza a tvrdí o tebe, že si ZOMRELA a ani nemá odvahu sa ti priznať a vyriešiť to - chceš takého chlapa?
Otázka, či by niekto zahodil 10 ročný vzťah kvoli 2 mesiacom - čo?! Tak buď mám vzťah jeden alebo druhý, žiadne že hmm, tak teba si budem držať doma ako istotu a budem zatiaľ skúšať, či nenájdem niečo lepšie inde. Okrem toho, že ťa ten chlap očividne klame (pretože domy sa nestavajú s ľuďmi, ktorých 2x do týždňa odvezieš z práce a píšeš si s nimi maily), tak nemá problém nájsť si milenku (teba) - keď to zvládol raz, zvládne to aj druhý - a zo strany, kedy budeš podvádzaná by si si to asi nechcela prežiť, či?

pebu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helena2248
autor
6. dec 2014

@adeala urcite mas v niecom pravdu ale uplne detaily som tu nerozpisovala... co je podstatne on mi vsetko ukazuje co mu ona posle a je so mnou kazdy den od kedy sa vrati y prace a odchadza neskoro vecer takze byt s nou nema ani len cas...

ivivaiveta
6. dec 2014

@helena2248 odchadza neskoro vecer kam?..ved potom moze ist za nou..

helena2248
autor
6. dec 2014

@ivivaiveta byva u rodicov takze domov, poznam jeho rodinu on moju... keby to nemyslel vazne asi by to nerobil, alebo? ??

mihula
6. dec 2014

@helena2248 a sex maju 2x do tyzdna v aute ked ju vezie z roboty 😀

helena2248
autor
6. dec 2014

@mihula no neviem ci sa to da za 15 minut stihnut ale ok 🙂

adeala
6. dec 2014

@helena2248 ale veď nejde o to, či je teraz s ňou alebo nie. Možno im to za poslednú dobu fakt neklapea majú krízu, ale musíš uznať, že dom by si na základe odvozov domov a mailov nestavala. Pozri ten chlap očividne nevie riešiť problémy a vzťahy. Trvdiť o niekom, že je mŕtvy..
Ja ťa chápem, je ťažké priznať si, že ten človek nie je taký, ako sa zdal na prvý pohľad. Všetkým sa nám stalo, že sme sme boli klamané, to sa stáva, nie je to tvoja chyba, ale naozaj pozri sa, na čom si chceš vybudovať vzťah - lži o smrti partnerky, nedoriešné vzťahy, majetok. To len tak nezmizne, tvoj súčasný partner by si mal najskor vyriešiť jeden vzťah a až potom sa púšťať do iného, obzvlášť, ak je v tom aj malé dieťa. Pozri, tak to skús vyriešiť tak, že sa spolu budete stretávať ako kamaráti a keď bude mať všetko vyriešené, tak začnete chodiť na rande a pekne pomaly a uvidíš. Takto to vyzerá, že sa snaží dostať z 10 ročného vzťahu a jeho "nástrojom" ako na to si ty.

ivivaiveta
6. dec 2014

@helena2248 Miska, ja ta nechcem znechucovat, chapem aj, ze si zamilovana...ale ako si pisala, jeden posraty vztah uz za sebou mas, zostalo ti dietatko..ty bud si predtým mala magora, co si to pichal intravenozne, ze ti tento pride normalny, alebo uz neviem...chcela si nase nazory, zamysli sa, ci je toto clovek, s ktorym chces planovat buducnost, mat deti...inak by ma zaujimalo, ked si s jeho rodinou, ty si s nikym od nich nerozoberala temu ONA..?

mihula
6. dec 2014

@helena2248 vies čo všetko sa da za 15minut stihnut?

sense
6. dec 2014

postupovala by som tak ze by som od neho odisla keby mu na tebe naozaj zalezi tak uz davno nie je v 10rocnom vztahu kt. nefunguje, podla mna ti len muti hlavu, .....a ziaden normalny clovek nepouzije klamstvo o smrti ked to tak nie je....

svetluska82
6. dec 2014

@helena2248 no trosku ma tvoj priatel divny vztah. Bud sa dohodli na volnom vztahu, alebo ta vodi za nos 10 rokov je dlha doba takze by som si rozmyslela ak by bola nejaka kriza ako dalej. No na druhej strane takyto vztah co ma je max. divny. Co je jeho priatelka vydata? Ved po 10 rokoch ludia uz bezne spolu ziju. prip. Travia spolu aspon vikendy. Je to fakt zvlastny vztah. Nechapem preco je s nou...ked sa dokopy ani nevidia. Zabit tolke roky takymto vztahom .asi ti klame ale podla mna rozchod po 10 rokoch by nemal byt pre neho tazky. Ved neziju spolu podla tvojich slo a dokopy sa vidia malokedy. A s tym domom to nepochopim...cele divne

ivivaiveta
6. dec 2014

@svetluska82 ved ludia sa nielen rozchadzaju, ale aj rozvadzaju, aj po 20 rokoch...ok, ved na tom nic...ale aby niekomu tak preprchalo, ze povie o svojej priatelke, ze je mrtva????...to keby mi povedal a potom, ze si to vymyslel, tak mu taku pridrbem , ze by na to v zivote nezabudol a skoncila som...

svetluska82
6. dec 2014

@ivivaiveta ved jasne. Asi chcel zahrat na city a aby nevyzvedala. To by sa asi do tych klamstiev zamotal inak chlapik ma divny 10 rocny vztah.

ivivaiveta
6. dec 2014

@svetluska82 on je cely divny 😀

svetluska82
6. dec 2014

@ivivaiveta hotove sci fi. Tazko radit ked nevieme podrobnosti

ivivaiveta
6. dec 2014

@svetluska82 ved to...pytam sa jej, ci sa niekedy bavila s jeho rodinou o tej druhej...neviem jej poradit..nazor som si povedala..ona evidentne neriesi, ci je to cele v poriadku, ale chcela pocut, ci citat lepsie povedane, ze jej prikyvneme, ze ano, pochop ho, 10 rocny vzttah je tazke skoncit, polutuj ho a bud mu oporou...lenze tu ide o ine...

helena2248
autor
6. dec 2014

@adeala urcite mas pravdu ale psychopat ako tu vsetky pisu urcite nie je... podrobnosti viem len ja a nik iny..vidim to tak ze sa pokusa vyslobodit zo vztahu s nou, lebo ona vzdy co povedala on tak robil...

helena2248
autor
6. dec 2014

@ivivaiveta o nej som sa bavila len s jeho sestrou ktora tiez povedala ze jeho asi prestal bavit taky suchy vztah ako to ona nazvala ze ani spolu nespavali ....

helena2248
autor
6. dec 2014

@svetluska82 ano mas pravdu ale je cely divny ten ich vztah ja by som to za vztah ani nepovazovala ale tak v pohode... na druhej strane mi vsetko ukazuje co mu ona pise nezatajuje predo mnou nic, tak nemam dovod mu neverit / aspon zatial nie /, so mnou travi vsetok svoj volny cas, to ze mi klamal neriesim lebo poznam podrobnosti ktore tu riest nebudem...

ivivaiveta
6. dec 2014

@helena2248 tak kde je furt problem z rozchodom??..taka je, hentaka a je mu luto pokazit jej vianoce?..pravda bude niekde inde draha...

junova
6. dec 2014

@helena2248 Ja to vidím tak, že máš chlapa len aby si nebola sama. Si zaľúbená, zaslepena a ochotná veriť bludom. Keby si si to prečítala nestranne, ťukala by si si na čelo. Chlap sa 10 rokov stretáva s priateľkou, stavajú dom a ty veríš, že ich vzťah funguje len mailovou komunikáciou a 2 x týždenne odvozom z práce. V podstate spolu žijú ako brat a sestra, nikdy medzi nimi ani nič nebolo, nechodili spolu na dovolenky, nič. On ti povie, že umrela, aby si ho lutovala a ty mu všetko odpustíš a ešte ho aj polutujes. Aby si neskončila ako dvojnásobná slobodna mamička. Niektoré ženské majú fakt skromné požiadavky na partnera. A potom to tak vyzerá. A že rozísť sa s ňou chce až po Vianociach, aby jej ich nepokazil. Aké slachetne. A teraz ako fungujete? Stále ju vozí z práce? Či ona je mentálne pozadu, že nevidí, že ju podvádza?