Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Problémy vo vzťahu s manželom

nssp
11. jan 2016

Ahoj baby chcem sa podelit o to co ma trapi . Sme zobrati s muzom 2 roky mame spolu dve deti . Bol doma na dovolenke 11 dni a choval sa divno, vobec za mnou nechodil ako inomedy sem tam mi povedal milujem ta . Inokedy ked je doma je normalny . Viac ho zaujimal mobil hry auticka ako deti a ja ked som sa chcela pritulit musela som cakat kym dohra to ma omrzelo . Mrzi ma to . Ked ma nieco spravit ako umyvacku zapojit nadaval mi ked som mu povedala ze tam ma ist tesnenie . Mala som pocit ze ma uz nema rad ako mal . Mam pocit ze nieco neni v poriadku , sem tam sme sa videli robi mimo sr sme spolu 1 den za dva tyzdne . Vypisuje mi ze ma miluje a deti ale na mu uz neverim . Dnes mi oznamil ze zmeni zamestanie aby bol dlhsie snami doma 4 dni tyzdni nejako ma to nepotesilo . Vela veci sa meni vo mne voci nemu ma blbe poz amky ze bohvie koho mam doma , skym spavam a pisem atd. Som normalna zena fb nemam nechodim na pokeci staram sa o deti domacnost a je mojim druhym chlapom v zivote . Kym on mal 10 bab co ho podvadzali kazda jedna , je starsi od do mna o 7 rokov . Neviem preco si mysli ze aj ja splnil mi vsetko som som chcela . Teraz nedavno som mala narodeniny a nic mi nekupil ani kyticu alebo prkotinku iba podam ruku . Sme boli financne nie dobre na tom ale 5 euro mohol minut . Mrzelo ma to mala som pocit ze som ukradnuta . Vas nazor

nssp
autor
11. jan 2016

Prepacte za chybi pisem cez mobil

dominika6
11. jan 2016

@nssp
Co ja viem,ked jeden rype o nevere chce niekedy zakryt tu svoju..

nssp
autor
11. jan 2016

@dominika6 no nemam pocit ze ma podvadza podviedol ale ze ma uz nemiluje , ked som sa ho pytala co bol taky divny tak relaxoval doma . No ja neviem .

dominika6
11. jan 2016

@nssp
a ty ho zas nechces castejsie doma...
Asi cam chyba normalna komunikacia nielen ,,co ti je,,...nic...

nssp
autor
11. jan 2016

@dominika6 asi neviem nie ze ho nechcem doma ale nieco sa zmenilo ked sa choval divno ako keby som bola duch ked bol doma . A to ma nahnevalo . Neviem co mu je drzi vzdy vsetko v sebe a nic nepovie a potom ked nehvladne tlak tak buchne . Naviac co mi ublizilo ked mi povedam ze som mu pokazila cely zivot , a minule chcel vysavat no to dobre nevie som mu povedala nech necha ten vysavac ze si sama povysavam ze jeho vysavanie stoji za hovno a jeho odpo ed ze ja stojim cela za hovno

zibi
11. jan 2016

@nssp ste malo spolu a mohli ste sa odsudzit ..to sa stava u ludi co ziju samostatne a dlhodobo svoje zivoty mimo spolocnu domacnost..treba udziavat ohen ako sa povie ... pravidelne volat, spravit nieco pekne pre toho druheho..ono neexistuje ze laska prestane laska stale je pritomna, nikdy to v laske nie je rovnake a na to aby sa obnovila treba vykonavat tomu druhemu skutky lasky..skus zacat ty ..ty sama pises , ze mozno uz necitis k nemu tak vela ako predtym, preto sa mozno tebe zda, ze on ta nemiluje, lebo ty sama to necitis tak v srdci..ked sa ti laska v srdci opat rozducha tak, uvidis aj v jeho malickostiach ze ta miluje....a co je to povedat milujem ? su to len slova a casto kazda z nas vie, ze to mozu byt len slova ...dolezite su tie skutky ... ako bolo niekedy napisane ze nemusis mi dokazovat slovami ze ma milujes niekedy milovat znamena aj ? ako sa citis? nie si chora? podme sa prejst? ukaz vynesiem kos alebo vyperiem pradlo, na co by si mal chut a to uvarim? .... take normalne veci, ktore robia vsetci zreli ludia co sa maju radi a miluju a dokazuju si to aj skutkami ..no ten cit ked chces ostat v manzelstve s nim musis prebudit sama v sebe, a to tym, ze sa budes nazit mu vychadzat v ustrety a nei mysliet na to ze ta nemiluje? ved keby to bola pravdat, tak by nesiel domov a ostal by mimo..skor mam pocit, ez si z tvojcho chladneho chovania mylsi, ze ty niekoho mas a preto ta aj podozrieva a preto ide domov a bude doma castejsie..fakkt sa treba porozpravat a rozduchavat ohen 😅

dominika6
11. jan 2016

@nssp
Vravim chyba vam normalna komunikacia...ty rypes,rype aj on...
Odvykli ste si byt spolu a neviete sa zladit ked je zrazu on doma..
Neber ho ako bankomat a udrzbara...ale ako manzela na ktoreho sa tesis ty aj deti..

jolly84
11. jan 2016

@nssp ako odargumentoval narodeniny?

zibi
11. jan 2016

@nssp a preco ho nenechas povysavat? ved it chce pomoct..podla mna si mozno mylsi , ze ty nmiekoho mas a je z toho nervozny...a sorry keby ze mne muz povie , ze moje vysavanie stoji za ho..tak neviem ci by ma dakedy este videl vysavat...ono vam netreba vela.ty by si sa mala naucit vacsej diplomacii , lebo svojimi recami mu nepriamo prva ublizis a on ti to len vrati ... takze aj ty by si si mala uvedomit ze tvoje chovanie nei je ok...mozno keby ze mu povies, ez vies co si to povysavam, lebo ja chcem tak priadnejsie dneska aj sedacku, postel atd..ale nie ze mu splechnes ze na hovno vysava 😀 ach jaj 😀 zeno..tu sa chlapi niektori sami od seba nepoznu vysavat a ty tak zahaluskujes 😀

nssp
autor
11. jan 2016

@jolly84 ze mame malo penazi niesom narocna vzdy mi nieco kupil malickost a teraz nic . Mame novy dom preto bolo zle ale maly sme pozicane ale viac dal penazi na cigi ako pre mna . Citila som sa zle nikomu som nic nepovedala hambila som sa

nssp
autor
11. jan 2016

@zibi mas pravdu iba v niecom . Ale milujem ho stale rovnako len ma mrzelo jeho chovanie a vies poviem ti ze ked mal volno bol na pn bozkaval ma daval mi lasku na javo vsetko a teraz ako keby sa otocil inak. Bolo mi zle dva dni nepomohol mi s nicim iba lezal a hral sa . Inokedy ked mi nieco bolo pomahal mi dost . Mam pocit ze som mu lahostajna aj deti . Ked nie mobil tak notebook tanky alebo ine hry a mi sme na ocot. Vies ja nemam ani keyy ho podviest deti dom psy a dokola . Unavuje ma to mam toho vela . Volame tam ne ticho niekedy iba ma vysetruje co som robila kam idem ako male decko . Sms mi posle pekne to su len slova ja chcem skutky . Zachovala som sa chladno lebo som si zvikla ze som stale sama

nssp
autor
11. jan 2016

@zibi ja som mu to 5 krat povedala pekne nech sa radsej venuje detom no ked nedal inak som ho odpinkala ked nieco spravi sa stazuje ze ak velmi pomahal za celych 11 dni sa dva dni mne venoval aby sa nepovedalo

zibi
11. jan 2016

@nssp musite sa porozpravat....to je chyba v komunikacii ako ti tu kazdy pise

zuz02
11. jan 2016

Zvykol si zit sam. Ked je mimo domu, ma volny cas, ked nepracuje. Teraz, ked je doma a ty robis vsetko v domacnosti, zrejme sa citi nepotrebny. Mozno mu to aj vyhovuje. To neviem posudit. Treba si iste pravidla vydiskutovat a hlavne sa pokusit o to, aby ste cas, ktory ste spolu, aj realne spolu stravili. Skuste si naplanovat nejaky spolocny program. A ked je mimo domu, tak si aj zdielajte zazitky, co povystrajali deti a tak. Lebo inak sa odcudzite a tazko sa uz bude potom vztah zliepat dokopy.

nssp
autor
11. jan 2016

@zibi no keby sa snim dalo bavit . Pocuvama jednym uchom dnu a jednim von med sa ho spytam co som povedala tak nevie . Vsetko neni dobre uz . Hadam sa to napravi . Vadi mu aj to ze chodim .a vychadzku s detmi von pri les a spat robia na stavbe robotnici a povie ze ich obkukavam . Kam mam ist na cestu snimi sme tu kde sme sami 16 domov pri sebe novostavby na samotke . Ziarlil na naseho vybavovaca hypoteky nemal preco ja som zaujem nemala o neho ale on o mozno hej . Ale dom by sam nevybavil keby som snim nevolala a za manzela papiere neriesila . Ja som si nasla mojho chlapa vysnivaneho len sa meni

natalym
11. jan 2016

Vieš čo skús sa k nemu správať tak ako chceš aby sa správal on k Tebe. Chceš aby Ti dal malý darček? Daj mu ho Ty. Chceš aby sa ti milo prihovoril? Prihovor sa Ty. Skús, uvidíš. Buď sa chytí alebo ....

nssp
autor
11. jan 2016

@zuz02 no deti tie ho nevnimaju volaju ho tato ze by im chybal to nie malo snami malo sa im venuje . Aj si myslim ze si zvikol . Doma .u je dobre ked lezi na gauci a nic nerobi a musim ho obskakovat a kedy on obstakoval mna vobec . Niekedy mam pocit ze som zlihala . .edonazem fungovat nonstop pri malych detoch ked mi nepomoze . Ja som pri psychickom zruteny nevladzem a on nic este on mi pridava ze ma obvinuje ze ho podvadzam .

nssp
autor
11. jan 2016

@natalym ved som skusala chodila som zanim stale bozkavala stiskala a ine veci a on ignoracia na mna ked som neprisla ja tak nic . On mal narodeniny 3 mesiace pred domnou dostal co chcel na narodky a ja som dostala hovno . Jeho nic nepotesi jeho bavia tie tanky nic viac . Skusala som byt snim jeden den sama oslavovqli sme vyrocie nestalo za nic ani pocasie nestalo za to

natalym
11. jan 2016

@nssp No tak zase to netreba preháňať. Ja keby som za mojím chodila a furt ho stísala, asi by si klepal čo čele. 😀
Tak ho ignoruj a rob si svoje.

zibi
11. jan 2016

@nssp ked ani tak ani tak ..sa ho priamo opytaj co chce vlastne a ako si predstavuje dalej vase manzelstvo, lebo ze tebe sa to nepaci a ze chces aby sa to a to zmenilo? tak hadam nie je uplny ignorant? ved nejako reagovat musi..a co sa zmenilo ked si pisala, ze predtym taky nebol?

natalym
11. jan 2016

Hlavne sa ukľudni a nepozeraj na to tak čierno. Kľud a pokoj. Nenechaj ho ležať, žiadaj. Poď mi prosím ťa pomôcť s tým a s tým. Aká som rada, že si doma, pomôžeš mi s týmto, prosím ťa.
Ja by som mu zahrala také divadlo........
Aj môj muž dakedy rýpe a som sa vždy nasrala na to a bola hádka. Teraz mu vymyslím nejakú srandu a je kľud.
Keby začal s tým, že žiarli, tak ho schyť, zatiahni do špajze a stiahni mu gate. A povedz: ,, Ty si myslíš, že ja chcem nejakého tĺka, ja chcem iba Teba. ,, Ak cukne tak buď je debil, alebo máte problém.
Môj muž ešte nikdy necukol. 😉

zuz02
11. jan 2016

@nssp tak ho nechaj doma aj nieco spravit. Nech nie je vsetko len na tvojich pleciach. A skuste si naplanovat vecer aj nejaky vas spolocne straveny cas. Myslim taky, ze aj realne spolu budete komunikovat, nie jeden vedla druheho sediet a do telky, resp.mobilu cumiet. A s tym obvinovanim je tazko. Zrejme si neda vysvetlit, ze ty o druhych chlapov nemas zaujem. Tak mu navrhni, nech si pracu najde blizsie, aby nemusel chodit prec, ked ti neveri. Aj ked mi je jasne, ze to take lahke nie je.

zibi
11. jan 2016

@natalym 😀

natalym
11. jan 2016

Alebo sa s ním posaď a žiadne slzy a mraučanie, ale rázny rozhovor, že ako si to teda ďalej predstavuje, či je to takto podľa neho ok. Poriadne si to priprav a nech sa teda vymáčkne, debo podrývačný. Bych mu dala lopatou po hlave.

nssp
autor
11. jan 2016

@natalcym cely den nic potom som prisla . Mam taky pocit ze sa nieco a vzdy ked som dala na instikt tqk to tak bolo . Ked ta niekto uz ignoruje uz aj vposteli to neni dobre naschval ti povie ponizujucu poznamku aby sa tomu vyhol . Citim sa neaktraktivna a menej cena .

natalym
11. jan 2016

Ja keď môj veľmi čumí do mobilu, tak mu pošlem nejakú sprostú SMSku. 😀

natalym
11. jan 2016

@nssp Tak sa mu nepros. Rob si svoje.

nssp
autor
11. jan 2016

@zibi nebol bol pozorny , mily venoval sa detom , daval mi najavo lasku aj ja jemu a teraz nic nemame si poriadne povedat nevsima si ma ani deti len lezi na gauci a hra sa

janka279
11. jan 2016

@nssp ako dlho trva toto spravanie? Uz dlhsie, ci len teraz, ked bol naposledy doma?

zibi
11. jan 2016

@nssp vies co zacni sa o seba starat ... chod ku kadernicke, na kozmetiku,pedikura, zacni behat a nechaj mu decka aspon kym je doma..ved teraz bude castejsie s vami ... zacni si svoj zívot zit... bud si vybija komplexy na tebe a ty mu to dovolis ... viem ze poznamky sproste bolia, ale nesmies verit tomu co ti niekto povie.. nikto nema nad tebou taku moc aby si sa nechala zmanipulovat alebo podlahla nejakemu klamu ..len ty sama to mozes ovplyvnit .a ked aj budes navonok o sebe predvedcena , ze dobre vyzeras a aj okolie ti to potvrdi , tak potom ta tymi poznamkami depta..lebo normalny chlap , ktory miluje zenu to nerobi... on ma kolko rokov a ty kolko?a robi len v muzskom kolektive?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli