Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lubik87
13. mar 2019

@zdenka11081983 a čo ti povedali že je to veľký problém ? Ja som A- muž A+ to či ti pichali nieco po prvom babe zistíš v karte tak sa spýtaj/ pozri ...syn je 0+ dcérka a- . Držím palce , je spusta takýchto párov neboj sa.hlavne nebuď v takom strese škodia sebe aj bábätku....ja som vtedy čítala a počula od dr že tam hrozí potrat alebo predčasný pôrod o mozgu som nečítala...

lubik87
13. mar 2019

@zdenka11081983 ešte podotýkam že len pri nesledovani..teba majú podchytenu neboj 🙂

zdenka11081983
autor
13. mar 2019

Este mi nic nepovedali. Zajtra idem po vysledky a povie mi. Rhegu mi urcite nepichali po porodoch. Este kukam, ze som aj zle temu zaradila.strasne aa bojím, pritom sa snazim dodrziavat všetko. A najviac ma hneva, ze to uz vedia od 22.2 a ja stale len cakam a neviem na co.

dinka82
19. mar 2019

Ahoj, ja mám s protilátky mi 2 deti. Tehotenstva ukončené v 35 týždni, viac sledovane sona.kontrolavali hlavne prietoky bábätka, Mozog bábätka by nemusel byť " prekrveny", vtedy by nastal ten hydrocefalus, najhorší stupeň. Najprv je anemia, žltačka, hydrocefslus. Vždy je strach, ale ak sú výsledky inych testov ok a Sono tiež, tak hádam to bude v poriadku.

tatranka4
21. mar 2019

Ja mam tiez - muž ma +, nnejake protilatky mi pichali asi v 6 m a potom. Po porode led zostili ze mala ma skupinu po.otcpvi to je vsetko

biba2014
21. mar 2019

@zdenka11081983 neboj sa protilatky vedia pekne zvladnut,sledovat babo a aj potom pomáhať pp narodeni,ja som mala protilatky az 1:36 000 titer a mam dve zdrave deti vdaka Bohu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli