Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Protilátky v tehotenstve

zdenka11081983
13. mar 2019

Dobry den, prosim o radu, lebo som uz zufala. Nemôžem spať, jest. Som uplne nervozna. Som RH-. Chlap RH+. Mam dve deti, jedno z prveho vztahu. Rhegu si vobec nepamatam zeby mi pichali. Mam zvysene protilatky. 22.11 som mala negativne. 22.2 uz pozitívne 2+, opakovany odber 7.3 pozitivne 3+. Zajtra idem na hemotalogiu po vysledky co posielala do Martina do NTS. Nik mi nic nepovedal, ani gynekologicka. Keby som sa jej neozvala,ze chcem vysetrit moc riesila by tie az 22.3 na poradni. Prosim Vas mal niekto podobne skusenosti? Ako sa to riesilo? Vsade citam, ze sa dietatk

protilatky asi az na poradni 22.3. Vsade citaam ze sa mi moze poskodit mozog. Mam obrovsky strach.

lubik87
13. mar 2019

@zdenka11081983 a čo ti povedali že je to veľký problém ? Ja som A- muž A+ to či ti pichali nieco po prvom babe zistíš v karte tak sa spýtaj/ pozri ...syn je 0+ dcérka a- . Držím palce , je spusta takýchto párov neboj sa.hlavne nebuď v takom strese škodia sebe aj bábätku....ja som vtedy čítala a počula od dr že tam hrozí potrat alebo predčasný pôrod o mozgu som nečítala...

lubik87
13. mar 2019

@zdenka11081983 ešte podotýkam že len pri nesledovani..teba majú podchytenu neboj 🙂

zdenka11081983
autor
13. mar 2019

Este mi nic nepovedali. Zajtra idem po vysledky a povie mi. Rhegu mi urcite nepichali po porodoch. Este kukam, ze som aj zle temu zaradila.strasne aa bojím, pritom sa snazim dodrziavat všetko. A najviac ma hneva, ze to uz vedia od 22.2 a ja stale len cakam a neviem na co.

dinka82
19. mar 2019

Ahoj, ja mám s protilátky mi 2 deti. Tehotenstva ukončené v 35 týždni, viac sledovane sona.kontrolavali hlavne prietoky bábätka, Mozog bábätka by nemusel byť " prekrveny", vtedy by nastal ten hydrocefalus, najhorší stupeň. Najprv je anemia, žltačka, hydrocefslus. Vždy je strach, ale ak sú výsledky inych testov ok a Sono tiež, tak hádam to bude v poriadku.

tatranka4
21. mar 2019

Ja mam tiez - muž ma +, nnejake protilatky mi pichali asi v 6 m a potom. Po porode led zostili ze mala ma skupinu po.otcpvi to je vsetko

biba2014
21. mar 2019

@zdenka11081983 neboj sa protilatky vedia pekne zvladnut,sledovat babo a aj potom pomáhať pp narodeni,ja som mala protilatky az 1:36 000 titer a mam dve zdrave deti vdaka Bohu.