Reakcia manžela

24. nov 2022

Ahojte, prosím, skúste mi napísať svoj názor… dnes bol u nás technik na elektrinu. Prišiel neohlásene, môjho muža to naštvalo (bol doma s najmenším dieťaťom, ja som bola so staršími vybavovať veci mimo domu). Nemá rád, keď niekto len tak bez predošlého telefonátu príde.
Prišla som s deťmi domov, technik to dorobil, poberal sa preč. Muž sa ho pýta, či si po sebe aj uprace neporiadok (na dlažbe pred dverami zostali drobné kúsky plastu, šróbiky…). Tak technik zobral našu metlu a všetko rovno do trávy pred dom. A ešte mal poznámku, že presne si myslel, že to bude takýto prípad (akoze môj muž)…
Muž mi to prišiel vyrozprávať na poschodie. Vravím, že to si nemal pán dovoliť (súhlasila som s manželom). No môj muž do vývrtky, že či nechápem, o čo ide….že tam neide o to, čo pozametal do trávy… tak vravím, že sa mu teda ospravedlňujem aj za toho technika. Tak sa neskutočne vytočil, vraj som neempaticka. Ja som zostala ako mechom praštená. Myslela som, že sa v ňom nazbierali nejaké situácie so mnou z predošlých rokov, kedy som sa neospravedlnila za niečo, za čo som mala. Ale dnes som teda vôbec nechápala, kde som urobila chybu. Muž mi vykričal, že “ospravedlňujem sa ti aj za technika” som povedala sarkasticky. Ale nepovedala som to tak, boli tam aj deti. Nechápali sme to vôbec. Pýtala som sa ho, prečo bol na mna naštvaný (bolo to evidentné ešte pred tou mojou poznámkou). Vraj som na vine ja, lebo si neviem priznať chybu a prísť sa prvá ospravedlniť.
Ja som už v koncoch. Vždy ma doženie do úplného zúfalstva. Som fakt taká blbá? Povedala som, že pôjdeme ku psychológovi. Povedal, že psychológ mi potvrdí jeho slová. Vravím mu, že to nech nechá na psychológa. On ho vraj nepotrebuje, lebo on sa vie za svoju prchkosť ospravedlniť, on problém nemá.
Prepáčte, vypísala som sa. Potrebovala som to. Ďakujem za prečítanie.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koniarova
24. nov 2022

A o čo tu teda vlastne ide? Mi to nejako nedopína.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
24. nov 2022

@h2 Lebo ona ho objednala a Asi snim mala byt ona s 3 detmi na krku a muz mal byt niekde vonku 🤣

miadi
24. nov 2022

@h2 alebo koli nej “ musel “ prist technik lebo tu vec co bolo treba opravit najviac pouziva ona . Keby prala ci umyvala riad v potoku Nebol by problem.

h2
24. nov 2022

@miadi Nemyslím si. Písala, že prišiel neohlásene a že niečo robil aj u susedov. Ja si teda neviem predstaviť, že by k nám prišiel nejaký technik niečo montovať, keby sme ho nevolali a neobjednali, ale zrejme sa práve o takúto situáciu jedná. 🤷🏻‍♀️

lubigabrikova
24. nov 2022

2- stranova diskusia o nicom. Niekto nema problemy,tak si ich treba vyrabat,aby nebola nuda. Asi.🤦‍♀️

miadi
24. nov 2022

@h2 Ved to som myslela ironicky on uz si nejaky dovod najde. Asi moze za to ze dosiel technik neohlasene alebo bol nasrati ze sla von s detmi a on bol doma stym najmensim.

h2
24. nov 2022

@miadi Jáj, sorry, to mi nedošlo. 😅 A ešte čítam druhýkrát, že kde sa písalo, že ho ona volala. 🤦🏻‍♀️😂

viestta
24. nov 2022

@timing je o nevado noc konkrétne. On si potreboval "udrieť", a nabliakal by na ňu za hocičo, aj za to, že o piatej je už tma. Takí si dôvod vždy nájdu. A ich submisivne ženy sa im budú ospravedlňovať aj za to, že zemská os je naklonená ako keby za to ony mohli.

vroni
24. nov 2022

No.... Tomuto sa hovorí shit happens... Považujem za NORMALNE!!!!!, že si remeselník po skončení svojej práce bordel po sebe uprace a nie ze sa ho zákazník musí pýtať. A keby mi zhrnul plast a zvyšky srobov na trávnik, tak by hovoril o šťastí, že som ho tou metlou po chrbte nepretiahla (ten remeselník). Ja by som solidárne vypenila s mužom a on to asi aj cakal. A ty si sa "zastala" toho blbeho technika, tak to vyplul na teba, urazený, že si na strane toho druhého a nie na jeho. Proste typická hádka pre blbosť. Kaslite na to.

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
24. nov 2022

@zoro9836 na čo mi píšeš keď to zmazes skôr ako precitam? Si kompletný?

anabella235
24. nov 2022

Manipulator 😉

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
24. nov 2022

@zoro9836 keď chceš niečo mne osobne, tak píš IP.
A tvoj názor ma nezaujíma, takže písať nemusis

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
apolka77
24. nov 2022

No mňa by skôr zaujímalo že keď ten technik zhrnul ten bordel na trávnik prečo tvoj muž držal hubu??? 🙈 ...
Lebo mňa napada, že nemal gule si to vydiskutovať s technikom tak šiel hore zdrbat teba...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
24. nov 2022

@viestta to je zoring, nie ghosting 😂😂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aurora33
24. nov 2022

O čom toto bolo? A za čo si sa mu vlastne ty mala ospravedlniť?

kitycat
24. nov 2022

@zoro9836 uz som si precitala, mozes sa zmazat 🤭🤭

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janage
25. nov 2022

Ahoj, nečítala som celé. Moja reakcia by bola. Máš pravdu, ale hovoríš to na zlom mieste. Ja s tým nič neurobím. Nie som technikov nadriadený. Napis, zavolaj do firmy. To bude najefektívnejšie.

gertrudaosem
25. nov 2022

Ja by som na začiatok, absolútne neriešila či si technik po sebe uprace alebo neuprace pár drobností na zemi. Zo zadku by mi neodpadlo ak to spravím sama. Možno aj trošku chápem technika, že to supol do trávy. Asi tvoj muž nebol milý ani k nemu. A fakt za mňa banalita. Tak bol celkovo podráždený. Vždy keď muž ma nejake veci v sebe a je toho veľa, odnesie si to žena. Lebo je nablízku a vždy tam je k dispozícii 🤷🏼‍♀️. No, je to aj naopak. Len vy viete čo všetko je vo vás zaseknute z minulosti.

natalka13
25. nov 2022

@vroni ved povedala muzovi ze technik nekonal spravne, kde sa ho zastala?

gertrudaosem
25. nov 2022

@miadi tak to aby sa každý presťahoval tam, kde žiješ ty. Ty musíš žiť na veľmi dobrom mieste. Škoda že sa tam všetci nepomestime.

miadi
25. nov 2022

@gertrudaosem miesta je tu az az 2najvacsia krajina na svete a nie je preludnena no nedostane sa sem kazdy 😉ani nemusi stacilo by keby sa ludia chovali profesionalnejsie a ohladuplnejsie. Kym si ludia budu mysliet ze vyhodit plast kov do travy je ok .. tak zial.