Sestra môjho partnera

kvietokkkk
30. jún 2015

Dobry den , mam s priatelom pevny 5 rocny vztah s obcasnymi hadkami ako myslím v kazdom vzahu nic tragicke. Problem nastava ked pride na rad jeho sestra - je mladsia a ocidivne dost naviazana na neho. Snazila som sa s nou zblizit a najst si k nej vztah aj ked sme sa s priatelom mnohokrat koli nej pohadali. Len ona akoby uprednostnovala a ich vztah , vztah brat a sestra a ten nas bol oproti tomu nic. Najskor ma pred vsetkymi len ociernovala, no teraz sa zacala spravat milo co je dost podozrive. Co ma vsak udivuje najviac je , ze by najradsej vsade chodila s nami v trojici.. nemyslite ze to to trosku divne? Ako jej to slusne vysvetlit ze to asi nieje najvhodnejsie bez toho aby sa opat urazila a vsade ma ociernovala? Ona priatela uz nema a aj ked mala a niekde sme boli vzdy sa spravala skor k bratovi lepsie ako k priatelovi.

alaguema
30. jún 2015

@miky771 netvrdím, že to čo popisuje, je normálne správanie, ale beriem to s rezervou, lebo to píše žena, ktorá žiarli. Možno aj normálne súrodenecké objatie jej dvíha tlak a má pocit, že je to neprístojné. Dokonca jej napadol incest. Ani ja, ani ty do toho nevidíme. Nakoľko je ten vzťah chorý by vedel posúdiť psychológ na základe nejakej analýzy.

ali08
30. jún 2015

@kvietokkkk presne tak ako píše Timea7
Nech si zoberie inú situáciu napr.žeby tvoj brat chodil všade s vami tiež by ti to pripomínal,tiež by ti to vadilo.je to ťažké keď to ona nevie pochopiť.Tá moja to po pár odbitiach pochopila nuž daj jej to pocítiť viac ako v jej veku to snáď pochopí. držím ti palce

kvietokkkk
autor
19. aug 2015

Snažila som sa jej to vysvetliť ... tá s prepáčením mrochta sa zdula nebaví sa so mnou a štve proti mne celú rodinu ...

ella282
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvietokkkk
autor
20. aug 2015

Už ma ... A priateľovi reťaz obaja hovoria aká som A snažia sa nás rozdeliť ...ja som už úplne na dne

ella282
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalinko2010
20. aug 2015

@kvietokkkk ahoj, ja by som vedela písať, ale nenapíšem lebo tu sú bonzáci a už mi spravili peklo, ale tak pravda každého bolí.
inak, rozíď sa s priateľom, si mladá...nedaj si zničiť život niekým iným...a pokiaľ sa ťa priateľ nezastane tak neni o čom....
ja mám toľko zážitkov, aj román by som napísala, nejeden! 😠 😀

kvietokkkk
autor
20. aug 2015

Ďakujem za radu nieste samé ktoré mi hovoria že to mam ukončiť . Lenže je to pre mňa ťažké A bojím sa toho že niesom psychicky taká silná aby som to len tak dokázala aj keď je to vtipné V mojom veku . V podstate od puberty nič iné len byť s ním nepoznám A bojím sa čo je väčšie trápenie či toto alebo ukončenie všetkého :(

lalinko2010
20. aug 2015

@kvietokkkk poznám, ja som taká istá a on je môj manžel a sestra je prízrak - vydatá, dve deti - 37ročná, môj manžel 39ročný - ich brat to nazval incestom, ale v tomto majú prsty aj ich rodičia, oni ich huckajú ale tak treba určiť hranice, ona môjmu mužovi už nakecala že niekoho mám aby to skončil so mnou.... 😀

kvietokkkk
autor
20. aug 2015

Fakt už nechápem zmýšľanie niektorých ľudí ..A ešte keď majú partnerov ona sa tvári aká je zrazu do svojim šťastná neviem ako by bolo jej kebyze jej niekto robí to čo mne oni

timea7
20. aug 2015

@kvietokkkk prečo si to zase riešila s ňou? Chyba! Veď sme ti tu písali, že je problém v tvojom partnerovi, nie v nej. Nemusíš sa s ním zrovna rozchádzať, zariaď sa tak, ako som ti radila pred časom - priateľ ti oznámi - zajtra by sme mohli ísť na výstavu, koncert, do kina....popredu mu povedz, nech počíta s tým, že ak pôjde jeho sestra, ty ostávaš doma. S úsmevom, bez nejakých emócií. Ak sa doprace pre teba asi so sestrou, vyjdi von a povedz im obidvom, že máš vzťah s ním, nie s nimi, že im želáš príjemnú zábavu. Keď to zo púť krát zopakuješ, uvidíš, ako sa on k tomu postaví. Keď nijako, niet o čo stáť, mala by si ju nasáčkovanú u vás celé manželstvo. Takto sa stále točíš v bludnom kruhu, nikam ste sa neposunuli.

katika03
Autor odpoveď zmazal
Zobraz