Sex v prítomnosti dieťaťa

janeviemus
23. júl 2015

Ahojte. Našej dcére idú zúbky a dosť plače. Hlavne v noci. Môjmu manželovi vôbec nevadí že dcérka je len o 20cm od nás on ked si zmyslí že sex bude tak bude... Je mu jedno že ja nespim keďže nonstop som s malou lebo ťažko zvláda zuby. No to by mi ani tak nevadilo ako to že mu je u prdele že vedľa spí dcérka a on si veselo ide sexovat. Ked mu poviem že mi je to nepríjemné tak na mňa vyleti že si len hľadám výhovorky... Nechápem??? To aj vašim mužom nevadi mat sex v posteli kde lezi vase dieťa??? Buď je brzda on alebo ja... Neviem...

lavendea
11. aug 2015

@igor211 a hlavne, bavil by ta sex bez orgazmu? lebo ak uz na sex pride, muz ho vacsinou ma (tak neviem, holky, dajte nejaku statistiku, vseobecne ci konkretne, kto ma u vas doma castejsie orgazmus?) a mat sex dlhsi cas bez dosiahnutia orgazmu (autorkin muz je ocividne hovado, ked povie, ze on za to nemoze, WTF?) je este frustrujucejsie ako dieta na vedlajsej posteli. ak si to cele zhrnieme, zenska je unavena, nevyspata, hormony plieskaju do hlavy, po dlhom dni chce iba zalomit do postele, ale ma este tolko rozumu, aby si uvedomila ze aj chlap ma svoje potreby, tak sa "premoze" a poda nejaky vykon (neberte to doslovne) a cela tato snaha skonci orgazmom len jedneho z nich..... toto je frustrujuce.
@janeviemus - ja si este pamatam, ked boli deti malicke a ja unavena.... toto sme chvalabohu neriesili, ale s nechutou spominam na dovolenky- vsetci v jednej izbe, sex (kde vlastne docerta??) v kupelni, na balkone.... nie, nepacilo sa mi to tak. je to dost obmedzujuce.

lavendea
11. aug 2015

@jabadaba nemame ziadnu rovnopravnost. to si len radi namyslame. rovnopravnost nie je v zamestnani, v platoch ani v starostlivosti o dieta. len male percento muzov je na MD. uz si zivo predstavujem svojho sefa, keby kolega zahlasil, ze ide na OCR. reakcia "a co sa preboha stalo s tvojou zenou????"

ruthike
16. aug 2015

@igor211 muzi maju vo vseobecnosti vacsie libido nez zeny, aj hormonalne su inac nastaveni. My nechapeme vzdy vase potreby a vy nase..Muzi si casto nepripustia, ze proste nevedia uspokojit partnerku. Keby sa to tym zenam tak strasne pacilo, asi by nevraveli nie?
Ak sa muz zacne pozerat inde po rokoch zenskej unavy ... Co na to dodat... No tak sa zacne, mozno bude mat recht a najde si taku, s ktorou mu to bude dlhodobo klapat... Alebo sa jedneho rana zobudi a zisti... Do prcic, zas som sa dostal tam kde som bol;) Dnes sa neda dat na partnerstvo kluc, partneri prichadzaju a odchadzaju, niekedy je zmena k lepsiemu, inokedy k horsiemu. Tak ti zelam, aby si nasiel svoj ideal.

igor211
17. aug 2015

@ruthike Hmmm, tazko sa niekto uspokoji ked nevie komunikovat svoje potreby. A mozem ti povedat ze drviva vacsina muzov urobi vsetko mozne aby partnerku sexualne uspokojili (je to sucast toho najhlbsieho ega). Ak je zena neuspokojena v sexe tak ja plne suhlasim ze to treba riesit aby sa jej to pacilo, ale to pritom samozrejme nesmie mysliet nato ze este nema pozehlene veci.

A aj si si dobre precitala moj prispevok mozno si tam mozno pochopila aj trochu naznaku humoru, kedze sa tam vyrojilo plno prispevkov ako keby bol pre zeny sex nieco so musia robit nasilu, a nie nieco co by ich malo tesit robit s ich manzelmi.

A ja osobne ideal nehladam uz davno 🙂

stanka284
18. aug 2015

Prečo posteľ ? my už ani nevieme, že sa tam robí aj niečo iné okrem spania :D:D:D sú kúpeľne, wcka, kuchyne vo väčších bytoch obyvačka, prípadne druhá izba...je to všetko o psychike, tiež celý deň lietam ale večer to nedám najavo snažíme sa neťahať práce do manželského života aj keď dakedy to nejde...
@igor211 má pravdu...keď muž vidí, že ho to s jeho ženou nebaví hľadá inde...
Ak sa žene nepáči sex s jej partnerom je tiež možné, že bude hľadať inde každému vyhovuje niečo iné.

dadinkomaminka
8. aug 2020

Podľa mňa v pohode.. unás je to tak že máme momentálne len garsónku tak večer máme sex máme 4chlapcov najstarší má 3a pol .a najmenší 1mesiac 😁