Singláci počas korony

miiichaelaaa
25. jan 2022

Zdravim. Chcela by som vas poziadat o rady a tipy ako travite svoj volny cas pocas obmedzeni, ked ste single? 🙂 Ja osobne po praci sa venujem domacim pracam, svojim konickom, idem sa prejst so psom alebo oddychujem. Mam pocit, ze v sucastnosti mam malo prilezitosti niekam vyjst alebo niekoho noveho spoznat. Pocitujem, ze som sa ocitla v akomsi kolobehu svojich povinnosti a stereotypu. Moje kamosky bud pracuju v zahranici alebo cas travia s priatelom a ja som dost introvertny typ na to, aby som sa sama vybrala niekam na vylet do zahranicia alebo vikendovy pobyt. Hodte mi sem nejake tipy ako vy travite volny cas alebo nadvazujete kontakty s novymi ludmi. 😉

janisa31
25. jan 2022

toto nemáš len pocit, ide o to, že veľa ľudí to má takto, hlavne rob veci, ktoré ťa robia šťastnou a ono vzťah, chlap si ťa nájde, veľakrát cez známych, cez kamarátov 🙂

desore
25. jan 2022

@miiichaelaaa Lyzujes? Idealne niekoho spoznat, v apres ski bare ci restauracii. Naozaj ludia vsetkych vekovych kategorii, vacsina single do 30 rokov.

miiichaelaaa
autor
25. jan 2022

@desore nelyzujem. Mozno vam to pride smiesne ale mne sa fakt malokedy stalo, teda nezvykne sa mi stavat, aby ma cudzi muzi oslovovali (triezvy podotknem 😀). Ci uz na nejakej akcii, restike alebo este ked som chodila na vysku a pod. Nemam pocit, ze posobim odpudivo alebo nedostupne ale nestava sa mi to.

desore
25. jan 2022

@miiichaelaaa Staci sa usmiat. Uvidis, ze ta niekdo oslovi.
Ja som cez vikend bola 3 minuty v apres ski bare, poziadala som mladeho muza, aby mi otvoril dvere, kedze som v rukach niesla dve horuce cokolady. Traja sa postavili od stola, popriala som im dobru zabavu a lyzovacku a uz sa chceli ku mne pripojit. A to boli o cca 15 rokov mladsi odo mna.

nwnw
26. jan 2022

@miiichaelaaa nie som single, ale vela fajn ludi som postretala na turistike. Dokonca aj na soc. sietach sme sa zoznamili a sme v kontakte uz roky 😉

tamtamka26
26. jan 2022

Ahoj, no som na tom presne rovnako... Deti sú väčšie a cez víkend u exa, kamošky majú rodiny a program s nimi a ja sa väčšinou všade motam sama 🥴. Snažím sa chodiť aj do prírody, na ľahkú turistiku, na bicykel, cvičím, ale čo z toho, keď aj pri tom som sama...

kvetinka75
1. júl 2022

@tamtamka26 skús cez soc. siete nájsť nejakú kámošku. Ja občas vidím na FB ako niekto hľadá niekoho na šport, turistiku a pod.