Sklamala ma moja rodina

tonjadabik2
19. aug 2013

Ahojte.. neviem s kym sa mam o tom porozpravat.. tak sa pytam Vas maminy.. ja som sa vydala..mame 3 krasne deti a pokusame sa o 4 babetko.. ale cem o inom.na nasej svadbe bola cela moja rodina..bratia rodicia kamosky aj z manzelovej rodiny takisto.. ale teraz mal svadbu moj mladsi brat.. a o tom to je.. dozvedeli sme sa o tom s manzelom az vecer po svadbe..ze sa mi ozenil brat.. zevraj tajna svadba.. bola tam moja mama aj moj starsi brat..jeho uz manzelky mama a 2 svedkovia.. a o to ide.. nikto mi nedal vediet ani jeden ani druhy brat mi nedali vobec vediet..ze sa jeden zeni..ani vlastna mama mi ani len nezavolala.. a to bol starsi brat u nas v ten den na navsteve..a nic mi nepovedal..v ten den..nepovedal ze sa nam brat zeni.. a rychlo sa ponahlal ze si ide daco vybavit..a az vecer sme sa dozvedeli ze to daco bola bratova svadba.. mne ako ich sestre nikto nic nepovedal..ani bratia ani vlastna mama a ani oco, vsetci o tom vedeli..len ja nie.. velmi ma to boli ze mna a mojho manzela a nase deti nepozvali ako jedinych.. neslo mi ani o neaku slavnost ci obed alebo veceru.. ale len o ten kostol..ze aspon tam by som mu zablahozelala.. velmi ma vsetci sklamali..a velmi ma to boli.. nemam silu nad tym neak premyslat..teda nechcem si to pripustit ze mi to urobili moja najblizsia rodina.. moja mama a oco a moji 2 bratia.. vsetci vedeli a planovali tu svadbu a nas nepozvali..ani nam nedali vediet..vobec.. ved som ich sestra.. vyrastali sme spolu,,a moja mama ze mi ani nezavolala..ze jej to srdce dalo ze tam niesom.. ani som neplakala,nedokazem si to pripustit bojim sa ze sa zosypem lebo to strasne boli ze ma takto sklamali..toto som od nich necakala..nikdy....lebo keby som si to pripustila,,tak by som velmi plakala..nechcem aby ma deti videli plakat.. manzel celu noc nespal a vracal na zachode celu noc od nervoch tak sa zosypal..velmi ho to zabolelo.. my ked sme sa brali,,pozvali sme vsetkych..hlavne bratov a rodicov. a oni??? nic,, a este brat starsi volal mojej dcere a povedal jej ze to nevadi ze sme nahnevani..ze nas to prejde.. oni to beru ze uplne normalne nic sa nestalo..ze v pohode.. nenavidim ich za to..takyto podraz.. vobec ich netrapi..ze mi zlomili srdce cela moja rodina.. esteze mam uzasneho manzela a 3 krasne deti ktore stoja pri mne. ale aj tak velmi ma boli srdiecko..moji bratia,mama a oco.. poradte mi..velmi sa na nich hnevam a nedokazem im to odpustit,, doteraz mi nikto ani jeden ani druhy brat ani mama ani oco nezavolali..nic.. ale ja sa im uz neozvem. zazili ste niektora nieco take? ako ste to riesili?ako ste sa s tym vysporiadali??? vnutorne.. co s tou bolestou ktoru citim???

judit47
13. jún 2022

@micusa2222
@viki173

Baby to je 9 rokov stara tema😅