Slamené vdovy

tigrica182
19. okt 2012

Ahojte - od dnes patrim k slamennym vdovam aj ja - preto pozyvam aj ostatne mamicky, ktore su v takejto situacii, pridajte sa, poklabosime, podrzime sa navzajom... hm???

cakam a tesim sa na vas .... ked uz nas takyto osud neminul

zankaj
10. nov 2012

No moj starky odchadza na 6 tyzdnou uz buduci tyzden :( :( pride 23 vecer aspon ze vianoce bude doma :(

lubkasungirl
10. nov 2012

@dolly_xd dlho to,aj pre mna aj pre teba...

jasmika
11. nov 2012

@dolly_xd no neviem čo sa dá robiť.. máme tú výhodu, že každý večer voláme cez skype, tak sa vidíme aspoň takto...a tak inak stále s malou... 😀

jasmika
11. nov 2012

dievčence..nezávidím vám.. dva týždne sa ešte dajú...ale ked čítam tri miesiace ☹ ☹ ☹ to už je fakt moc...hlavne ked je to pravidelne

janelinka
11. nov 2012

@jasmika máš pravdu,ty máš ešte malú takže je to ok .no my máme jedného už pomaly pubertiaka a malá má 18 mesiacov 🙂 môj manžel vozí po šrotoviskách rôzny odpad,takže to má v pohode.no veď uvidíme,čo vyriešime do budúcna 😉

janelinka
11. nov 2012

@dolly_xd tak cez deň je to kolotoč okolo malej a starší chlapec zase škola,potom domácnosť,záhrada,pes-momentálne aj malé šteniatka 🙂 a večer keď je už kľud tak hačkujem,vyšívam,pletiem...... keď je preč iba na týž.tak to utečie

lubkasungirl
13. nov 2012

@dolly_xd ja dufam,ze to my dvaja /s malym traja/ zvladneme,nie je to lahke,to fakt...no prognozy prace na slovensku su priserne - cim dalej,tym horsie to vyzera, takze asi nie je velmi na vyber...