Smrť následkom pracovného úrazu
Ahojte ženy, chcem sa vás spýtať, či sa vám niektorej stalo, že sa vám muž, priateľ, otec rodiny nevrátil domov z práce následkom nedodržania bezpečnosti? Či zomrel priamo na mieste alebo po prevoze do nemocnice? Zaujíma ma to, koľko je vôbec takých prípadov...Nám sa to stalo koncom októbra...To naozaj si naši muži majú chodiť do práce na smrť? :( Prosím, ak je niekto v podobnej situácií, napíšte, ak je nás viac, tak to nemôžme nechať tak....Ďakujem <3
😔 mrzí ma to, takéto veci by sa nemali stávať, ale bohužiaľ stávajú sa.. príčin môže byť milion, neda sa paušalizovať.. jednoducho treba si naozaj dávať pozor nielen na seba, ale aj na svoje okolie, nielen v práci, ale aj na cestách, na ulici, ... Nie nadarmo sa vraví že nešťastie nechodi po horách, ale po ľuďoch ..
@elis_00 priamo nie, našťastie. No mám dobrú známu, jej švagra zavalilo pár rokov do zadu v bani. Jej sestra v tej dobe ostala sama s malými deťmi. Doteraz sa to ťahá a nie je to uzavreté. Veľmi veľmi veľmi smutné, keď sa niečo takéto stane a pozostalým sa nedostane vysvetlenia a spravodlivosti. Môj manžel je pre prácu veľa na cestách, každý deň sa modlím aby sa nám vrátil v poriadku.
Pri pracovnom uraze plati odškodne socialna poisťovňa, aj výživne. Veľmi ma to mrzi. Susede sa manžel zabil na motorke je s dvoma deťmi na MD. Je zlata usmievava a jej mladši syn je od mojho o 3 mesiace starši. Zahrala som sa na tajneho mikulaša a nechala im aspoň baliček s velkou mašlou červenou pri dverach. Neviem či by jej nebolo trapne keby som jej to dala osobne. Dnes mam preto vianocnu naladu.. ako sa ten 4 ročny starši z toho dufam tešil.
Mne takto zomrel otec pri výbuchu v dielni, bolo to v r.1965, ostali sme 4 malé deti, mama v domácnosti, niečo dal podnik ale boli to ťažké časy, mne zomrel tiež mladý manžel na infarkt na rd po namáhavej práci v zahraničí, nedostali sme nič, ostala som sama s 2 deťmi, všetko sa to podpísalo na mojom zdraví
@elis_00 veľmi ma to mrzí veľa síl je mi to moc ľúto čím musíš prechádzať nech sa to všetko aspoň spravodlivo presetri any si mala aspoň trochu kľud
je mi to ľúto, ak ti zomrel manžel, na fb je skupina Keď smrť rozdelí lásku príliš zavčasu a áno sú tam aj také prípady :(

v Topoľčanoch?