Sociálne siete - nevera

9. júl 2020

Ahojte maminy...Pred nedávnom sa mi pokazil telefón,tak som si vzala mužov starší telefón,ako dočasnú náhradu..No čakalo ma tam nepríjemné prekvapenie..Nejako sociálne siete neriešime,máme akurát spoločný fb a tým to haslo..Noo a ja občas skočím pozrieť MK 😄 Zapla som si teda ten mužov telefón a skoro som odpadla..Prvý na mňa vyletel instagram,či ako sa to volá, pozerám že cooo??40rocny chruno má Instagram?🤦 Tak idem sa pozrieť čo to tam vymýšľa..A A normálne som asi pred mŕtvicou..Jedna jediná konverzácia,terajšia, nová s 26rocnou babou,peknuckou.. Písal jej, že je slobodný a bezdetný,ale že ako tak na ňu pozerá,tak dlho nebude..Keby zaprel mňa,neboli to tak veľmi,ako to,že zaprel naše deti!!!!A to máme 2mesacneho syna!!!😳😳Baba je z TN,on z Ba,že ak si naňho nájde čas,tak veľmi rád príde do TN za ňou..ako neviem kedy ten dement chcel ísť do TN..Keď nemá čas ani na vlastnú rodinu,ako hovorí...ko..kooot... a oslovenia ako krásna slečna,s krásnym menom..Potrebovala som sa vyrozprávať,lebo to držím v sebe už 4ty deň a neviem,ako to zo seba dostať,lebo ma zavrú za vraždu 😭😭😭😭

rawmamka
16. júl 2020

Ťažko sa to už len číta, ešte horšie sa s tým žije..... takému chlapovi sa už nedá veriť, ani keby ako žena chcela, a bez dôvery vzťah za nič nestojí. Prežiť život s tým, že budeš stále v neistote, v strachu, či a kde sa zasa namotáva na nejaký nový objav, dokonca ten tvoj nie je ani len "obeť" nejakej ženskej, on je aktívny "lovec", ktorý presne vie čo robí a ako ťa oklamať zas a znova. O láske a dôvere vo vašom vzťahu nie je už pár rokov ani za necht ako sa hovorí. Držím palce nech to ustojíš aj bez toho kreténa 👍.

marcella6
24. júl 2020

Autorka,ahoj... Ako to pokračuje?