Som mladá a nechcem sex, môj priateľ preto trpí

sarus81010
31. jan 2019

Ahojte.. Mam priateľa 2 a pol roka. (ja 18 on 21) veľmi pekný, veľmi milý, úžasný, jednoducho žiaden problém. Až na mňa.
Prvýkrát sme sa spolu vyspali po roku a pol vzťahu. Párkrat sme to zopakovali a potom.. Som to prestala chcieť. Úplne. Jednoducho nemám chuť, absolútne ma to nepritahuje a zrejme ma to dokonca aj odpudzuje. Všetky sexuálne aktivity.
Je z toho veľmi smutný a neraz sme sa pohádali. On to jednoducho potrebuje. Ja som aj za, ale vidí že to robím tak trochu z obety.
Minulý týždeň som mu povedala, že ma asi telom dostatočne nepritahuje (pribral..). Ospravedlňovala som sa tisíckrát, že som to tak nemyslela ale nechce sa so mnou baviť. Vraj som zašla priďaleko.

Neviem sa pohnúť. Pretože on sa sexu nevie vzdať ale teraz ho so mnou nechce.




On

noemi332
31. jan 2019
Používateľ noemi332 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od noemi332.

@sarus81010 ahoj skús to zariadiť tak aby to vyhovovalo aj tebe sprav mu romantický večer a uvidíš možno sa to bude páčiť aj tebe ...prichistaj nejakú romantiku sviečky a tak pekne sa obleč a uvidíš možno to tá pritiahne

montemotherone
31. jan 2019

@sarus81010 ajaaj, to si nemala. Chlapi sú na svoj výzor strašne hákliví, a ešte keď ťa vďaka tomu nepriťahuje... To je urazený tak, že sa skoro neodrazí. Ty si ešte mladá, aby si sa teraz viazala a riešila, takéto veci. Jednoducho ťa nepriťahuje. Bolo to vzplanutie, a viac ti asi ten vzťah nedával. Asi to bolo práve len o tom sexe, a zrazu nie je o čo stáť :-/

sarus81010
autor
31. jan 2019

@montemotherone práve naopak. Ja ho milujem veľmi moc. S nikým si nerozumiem tak ako s ním

montemotherone
31. jan 2019

@sarus81010 tak si to len trochu oživte a pôjde to. Nabudúce keď budeš chcieť, aby chlap schudol, apeluj na jeho zdravie, nikdy nie výzor 😉

julianadrx
31. jan 2019

Dobre predpokladám, že to bol resp. je tvoj prvý sexuálny partner? Ak áno, nečudujem sa ti, možno ťa to bolelo, odradilo krvácanie, zvláštny pocit, ... ale to všetko sa zmení. Ako ti písali baby skúste si pripraviť pekný večer, možno si pozrite nejaké "šteklivé videá", nič na tom nieje, je to pre ľudí... a ak pribral? Spoločné aktivity, fitko, prechádzky, beh, peč a var zle 😀 (asi mu chutí) ... zober si to naopak, keby tebe chlap povedal, že si pribrala a odmietne ťa akoby si sa cítila? Hmmm ... držím palce nech sa to urovná, ak ho ľúbiš skús spraviť čo sa dá pre záchranu vzťahu, lebo ak bude hľadať sex inde nečuduj sa, ste mladý ľudia :-/ no zasa nasilu to nemá cenu 🙂

janulka2811
31. jan 2019

Mas co zehlit ...

monane
31. jan 2019

možno by to chcelo navštíviť gynekológa či napríklad nemáš nejaké hormonálne problémy

lubbi1
1. feb 2019

skusali ste to nejako spolocne riesit? ist na to proste pomaly, snazil sa on nejako o to aby si to aj tyc chcela a nerobila to nasilu?

juliet86
1. feb 2019

bol tvoj prvy? citis sa nadtzana mimo vztahu? sama so sebou masturbacia a pod? mas pravidelny cyklus? mas z detstva negativnu skusenost? mas ok hormonyca stitnu zlazu?

ikonica
1. feb 2019

Neberies HAK? Na mna posobila totalne antikoncepcne... Libido 0 bodov...

anabella111
1. feb 2019

@sarus81010 ...Saruska..ja ti nenapisem to..co by som povedala mojej rovesnicke..ktora je uz vydata za chlapa a ma s nim záväzky..a ktory ju nepritahuje.. ja ti napisem..co by som povedala mojej dcere. Ma 17. Predstavujem si pre teba muza..na ktorom budes milovat vsetko. A milovanie s nim bude pre teba krasnou chvíľou..ktora bude krasnou pre lasku..ktoru citite. Ale ty chces dnes radu..ako sa naucit sexovat s nim..aby ti to bolo prijemne. A este si mladucka tak velmi..ze nevies..ze podstatne v tej veci je vsimnut si...ako reaguje..ked s nim nesexujes. A sex je dolezita sucast vztahu a ty uz sa za nu ospravedlnujes . Chlapov si musime vychovavat..a ty ho vychovavas k tomu ..ze sa budes vo vztahu ospravedlnovat. A nemyl sa ..ze ak sa naucis s nim sexovat tak..ze ti to uz tak neprekaza..ze sa vec vyriesi. Aj ked sa pred spoluzitim naucis vsetko..a nacvicite si milovacky.. reakcie na odmietnutie...tak v spoluziti vas moze zradit jedno..ze zistite..ze dobry vztah sa zaklada na laske ..ucte a porozumeni- kazdy den nanovo. Povedz mi jeden dovod..preco sa mlade dievca musi ucit..aby ju jej milovaný pritahoval? Zena..ktoru caka dobry vztah sa nemusí. Na druhej strane si uvedom..kolko zien po rokoch smutne prehlasi....,,dala som mu vsetko..cela som sa premenila..a toto mam za to. Svet hovorí..ze sex je vo vztahu dolezity..tak mu to uznajme..ale nech je teda uzasny..a nech nesexovanie nie je koniec dobrym vztahom. A ak ti niekto povie..ze ludia sa musia zosuladit a naucit dobremu sexu..tak ver..ze to plati pre manzelske pary..ktore musia..ak chcu predist mnohym veciam proti vztahu. . Nie pre mladucke dievcata. Mladucke dievcata si maju vyberat muzov..s ktorymi im to v tych zakladnych pilieroch bude klapat. Nemusis ho opustit..Keď s nim nebudes robit to..co sa ti nepaci...tak chlapec mozno dokaze..ze ta ma rad najviac na svete..a v tebe sa mozno potom..ked zistis ..ze ti je najvernejsim partakom .prebudi taka laska..ze mozbyt priberie aj na 120..a budes ho lubit celeho. A mozno vas vztah skonci..lebo ti bude vytykat ..takeho Ti netreba. Treba Ti takeho..s ktorym podstatne veci pojdu prirodzene a na malych sa vacsinou zhodnete. Vies ..ono sa o tom moc nehovori..ale ked manzel povie manzelke..ze uz ho nepritahuje..je to rana..pre kazdu jednu. A prave rodinne povinnosti..vyber priorit v tej situacii byva akymsi kolesom zachrany pre vztah. Ty nemusis nic z toho. Dobreho priatela nesexovanim nestratis a spytaj sa zien..ci sa v tvojom veku niektora ucila..aby ju frajer pritahoval. Neucila..Alebo robila ..co sama nechce a robi to podnes...alebo si nasla muza..ktorý ju pritahoval so vsetkym ..bez premahania..premyslania..ospravedlnovania. A asi to celé nie je to..co chces citat..ale ver..ze ziaden existujuci dobry vztah neriesil pred spoluzitim vzajomnu nepritazlivost. Ta je totiz jednym z prvotnych zakladov vztahu. Uz si sa mu tisickrat ospravedlnila..jeho vsak mrzi..ze ta nepritahuje..Ak to stale plati..tak neber svoje slova spat. Lebo budes dvakrat škodna..raz ze si zaprela svoj nazor a potom este velakrat..ked sa budes v mene vztahu tvarit..ze sa ti ,,to" s nim paci. (len preto...aby sa zas neodmlcal)...Vela stastia Sarus.ka ❤

titla
1. feb 2019

@sarus81010 A je pre Teba problém sex alebo všetky intímnosti?
Lebo aj sexovať sa treba naučiť - nie každý je talent od prírody. Tie prvé razy (píšem zámerne v množnom čísle) si väčšina žien veľmi neužije. Aj keď už nejaké skúsenosti máš, tak aj s novým partnerom to chvíľku trvá, kým navzájom spoznáte svoje telo a preferencie. To, že ťa sex nechytil na základe niekoľkých skúseností, ešte nemusí byť problém.

Ale ako to máte s inými intuitívnosťami - objatia, bozky, túlenie... Vadí Ti aj toto? Akákoľvek priateľova fyzická blízkosť? Lebo z mojich osobných skúseností, fyzickú príťažlivosť pociťujem najmä vtedy keď je tam prítomné citové puto a spomínaná intimita. Preto Ti tiež radím romantiku, ale zatiaľ bez sexu. Túľte sa, bozkávajte, objímajte, ale nechajte vášeň vystupňovať. Nech dôjde hoci aj na predohru ale so samotným sexom počkajte, kým nebudeš mať pocit, že fakt CHCEŠ.

K tvojmu druhému problému - no zranila si priateľovo ego. Chlapi sú ješiťáci, to sa tak skoro neodpúšťa. Takže teraz musíš CHVÁLIŤ, CHVÁLIŤ a CHVÁLIŤ!!! Nie hneď okate, aké má tehličky na bruchu... blbí muži nie sú. Ale aký je schopný, kompetentný, múdry, rozhľadený, vtipný... Ty ho poznáš, vieš čo sa Ti na ňom páči, tak na to poukazuj.

A do budúcna, ak budeš chcieť chlapa v niečom kritizovať, začni komplimentom. Najskôr vyzdvihni nejakú jeho pozitívnu vlastnosť, aby tá výčitka nebola až taká ostrá a až potom prejdi ku kritike. A rovnako, na záver znova povedz niečo pozitívne.

alaguema
1. feb 2019

@sarus81010 v prvom rade by si si mala ujasniť, či nechceš sex s ním, lebo ťa jeho telo nepriťahuje, alebo ťa sex odpudzuje celkovo. Za svoje "prerieknutie" sa neospravedlňuj. Ak si len úprimne vyjadrila, ako to cítiš, tak on by to mal vedieť uniesť, ak ťa naozaj ľúbi a namiesto urazeného ega, riešiť podstatu toho, čo si mu povedala. Aj tu veľa žien veľmi trpko nesie, ak im manžel naznačí, že ho jej tukové vankúšiky nepriťahujú. Ale ako inak sa to má ten človek dozvedieť? Na jednej strane ľudia chcú vo vzťahu pravdivosť a intimitu, ale len pokiaľ je to príjemné. Akonáhle sa načne niečo, čo nie je až také hladivé, tak je oheň na streche - musíš ma milovať takú aká som/takého aký som. Milovať áno, ale telo si žije ešte jeden samostatný príbeh. Toto sú reakcie tela, ktoré vidí niečo, s čím nie je celkom stotožnené. Prečo by malo byť také nepodstatné, aby sme jeho signály ignorovali? Partner by nemal byť dôležitejší, ako ty sama a tvoje pocity. Ak nemáš chuť na milovanie, je prirodzené, že rešpektuješ svoje vlastné pocity. V opačnom prípade by si mu len poslúžila na podobnej báze, ako prostitútka. Ani chváliť ho nemusíš, len aby si sa mu zalíškala, tak mu zahráš divadielko. Ak chceš kvalitný vzťah, tak jednaj na rovinu. Povedz mu, že ho ľúbiš, vymenuje mu všetky veci, ktoré sa mu ne tebe páčia a potom aj tie, ktoré spôsobujú tento váš problém. Iba tak to môžte vyriešiť. Ale za mňa - asi to nebude ten pravý muž pre teba. Rozum zrejme tvrdí áno, ale telo kričí na poplach.

columbine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sarus81010
autor
2. feb 2019

V prvom rade Vám všetkým ďakujem. Odpíšem takto na vaše otázky.

Áno, je to môj prvý sexuálny partner.
Objatia, bozky, túlenie milujem. Veľmi moc. Hoc priznávam, že toho bozkávania je z niekedy dosť.
Výdame sa raz za týždeň, poprípade dva takže na ci si chýbame, je zbytočná odpoveď.

U žiadneho doktora som nebola.

Skúšali sme to na veľmi veľa spôsobov. Romantika nechýba. Je moc obetavý v intímnej oblasti.
Keď sme niekde inde ako doma, mam na to chuť a je to lepšie. Jeho hnevaNikdy som sa pri milovaní neurobila..

Negatívna skúsenosť? Bývali priateľ má do toho tlačil ale nikdy sa to nestalo. Takže asi nie

A posledná otázka.. Iní muži.
Myslím, že to mám. Áno, už som na ulici videla veľa mužov, u ktorých mi napadla myšlienka intimity. Dokonca... Ma neskutočne priťahuje jedna žena. Žiadne iné, iba ona

123sofia123
4. feb 2019

Fuha no chcela som ti poradit ..ale to s tou ženou ma celkom zaskočilo..no nevadi aj tak ...ked som mala 18 mala som to podobne jednoducho som bola asi nezrela (sexualne) vobec ma to nepritahovalo mat s priatelom sex jednak aj preto ze ma to zo začiatku bolelo a potom aj ked nie neprišlo mi to nejake super... a to bol taky isty ako opisujes svojho . Takze možno sa na to az tak nesustreduj ono to časom pride aspon u mna popripade sa porad s nejakou odborničkou.

titla
4. feb 2019

Možno to chce len čas alebo možno on nie je ten správny partner. Môžete si skvelo rozumieť, mať pekný vzťah, ale ak medzi Vami raz nefunguje chémia, tak neviem či má zmysel tlačiť na pílu...
Hlavne sa však nenechaj do ničoho nútiť, lebo sa Ti môže stať, že si sex sprotivíš na celý život.

pajinka91
4. feb 2019

Ty si strašne mladučká, nenúť sa do ničoho, čo sa ti protiví. Mám z tvojho písania pocit, že ste začali, lebo priateľ chcel a nevychádzalo to od teba. A tvoje telo sa bráni rozhodnutiu "z rozumu". A ak máš pri iných praktikách orgazmus a klasickým sexom iba robíš radosť chlapovi, tak je normálne, že sa ti do toho nechce, navyše s rizikom tehotenstva pre teba. Nikomu nedlžíš sex.

A otázka na zamyslenie: Keby schudol, chcela by si s ním sex, alebo to je iba zámienka a nie pravý dôvod?

kammik
8. feb 2019

zaujímavé, len neviem ako dlho toto partner vydrží, aj tá poznámka voči nemu bola celkom nemiestna, myslím, že v takomto vzťahu dlho nevydržíte ani jeden :/

salvatore222
24. mar 2019

ak ta nepritahuje, nema zmysel s nim dalej byt. ked sa budes nutit do sexu mozes mat z toho v buducnosi traumu.

laskamojajeidna
18. apr 2019

@sarus81010 si s ním z ľútosti a nie z lásky ak by tam láska bola tak v takom mladom veku lietaš v oblakoch. Porozmýšľaj čo chceš. Ak ťa nepriťahuje teraz nebude ani o 10 alebo 20 rokov. Toto čo cítiš nie je láska.

danniiee8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz