Som tehotná a partner má radšej svoju mamu ako nás

zivotsosvokrou
4. apr 2013

Ahojte, som tu po prvy krát, ale už nevládzem. Som tehotná, aktuálne v 9 týždni a partner, neustále vyvoláva hádky. Všetko mu vadí. A že tehotné majú svoje nálady 🙂.
Vobec na mňa neberie ohlad, pred rodinou vryví ako sa teší, ale ked sme sami nic tomu nenasvedcuje ☹. Poslednú dobu ma len ignoruje a stále ocakáva, že sa mu budem ospravedlnovat. Žijeme u jeho mamy, ktorá zbytocne do vsetkeho vidi, ked sa neorzpravame, hlada u nej utocisko a stále doookola. Po mne pozaduje, ze by som mu mala verit ale uz tolko krát ma podrazil. Vsetko vesia jeho mame na noc. Dokonca aj o milovani. Trápne, celé zle. Mám 30 rokov , on rovnako. Sme spolu 18 mes. Pred 4 mesiacmi som spontánne potratila a od vtedy je to velmi zlé. Dokáze po mne vrieskat, ziadna ucta. Som bezradna, doma nenám podporu. Nasi veria vsetko jemu. Pred inymi sa hra na najlepsieho na svete a vsetci mu to zeru. Dnes ma napadlo, ked si tak rozumie s mamickou, tak asi by bolo najlepsie keby spolu mali dieta a bolo by to dokonale. Ked sa kupe ona mu tam vbehne, mne to vadi. Strasne na nom lipne, ma este jedneho brata a s tym sa ona nerozprava. Keby som vedela, co bude tak sa sem nestahujem. Koceny nebavi ma takyto zivot!!!

wonderwall
22. máj 2013

@zivotsosvokrou
No co, ako to u vas vyzera?