Som vydatá, ale v hlave mám iného

tajnaa
18. dec 2012

Ahojte, v prvom rade - urobila som si novy nick, aby som mala sukromie, je to dost intimne..
Som vydata rok a pol, mame dvojrocnu dceru asi som zamilovana do mojho manzela - neviem. Tazko sa to hodnoti, teraz ked som uz vyse dvoch rokov na materskej je to skor zavislost na jeho pritomnosti, lebo uz mi trosku šibe z toho, ako som stale doma a ako je vsetko rovnake.. Ale! Zacala som si pisat s jeho kolegom a piseme si dost perverzne a intimne veci ak chapete 😉 . Mam velke vycitky svedomia, ale velmi ma to bavi a dokonca by som sa s nim najradsej vyspala. Na druhej strane on ej tiez zadany a neviem ci by som s takym niecim dokazala zit. Uz ked teraz mam vycitky a to si "len" piseme.. Ked sa chce manzel milovat mam v mysli toho druheho. Co mam robit? Ako z toho von? Mam sa s nim vyspat a upokojit svoje chutky a zvedavost alebo mam uplne stopnut kontakt s nim?
Vdaka zienky..

nasta55
14. feb 2013

@tajnaa ach jaj baby baby treba veru skusit viacerych 🙂 potom zistis ze kazdy je o tom istom a ked najdes toho spravneho treba si toho vazit a nie vymyslat mohla by si to potom lutovat. Kolega si chce urcite iba uzit. 😉

miriam11
14. feb 2013

@tajnaa ked si dokazes vypisovat a mysliet na sex s kolegom, tak asi svojho manzela nemilujes. Ani Ta netrapi, ze by vas odhalil, alebo na to prisiel. Pacilo by sa Ti, keby si zistila, ze take nieco praktizuje Tvoj muz? Pamataj na jedno, loz ma kratke nohy a vsetko zle sa Ti raz vrati. Takze sa rozhodni, co vlastne chces, ci chces prist o rodinny pokoj, alebo budes vyvadzat detinske hluposti a prides o vsetko, co si doteraz mala. Prepac, ale mna rozculuju taketo zeny, bud rada, ze ste s muzom v pohode. Ked ho nechces, tak najprv ukonci vztah so svojim muzom a potom si zacni s kolegom aj s celym haremom..... je to CHORE!!!

meeri
14. feb 2013

@tajnaa ja som tiez mala podobnu vec ale ja som este nebola vydata ale uz sme splu zili a mali dieta,teraz sme uz zobraty,a stretla som sa zo svojim byvalim ale iba sme sa boskavali nic viac,na druhy den sa chcel zas stretnut ale ja som uz nechcela lebo ma to zacalo hryzt co som spravila.svojho manzela strasne lubim a nechapem preco som to zrobila a bolo mi to luto,muzovi som sa s tym nepriznala .radcej to nerob ked milujes svojho manzela,a uz vobec ne z jeho kolegom lebo to je velke ryziko ze to prepukne.

tatiana666
14. feb 2013

ahoj ja prezivam to iste,tak viem ako sa citis a pochopit ozvi sa

zuzkabeno
14. feb 2013

@tajnaa Ja myslím, že niekedy je dobré priznať sa partnerovi s takýmito myšlienkami aj činmi. Ja poznám takých manželov, že manželka sa manželovi priznala s neverou s jeho kamarátom a on jej to odpustil, potom mali aj druhé dieťa a stále sú spolu. Asi až potom si tvoj manžel uvedomí, že ti niečo manželstve chýba. Veď nevera a aj myšlienky na ňu sú hlavne znakom toho že v manželstve nie je niečo v poriadku, pokiaľ je to zo strany ženy, tak je to dosť vážnym znakom narušenia vzťahu, skús sa o tom poradiť aj so psychologom, oni myslím toto tvrdia. Len zo strany kolegu tvojho manžela s ktorým si píšeš, to nemusí byť vážne, muži na milovanie nepotrebujú až taký citový vzťah a preto by si sa mohla aj dosť sklamať. A ešte sú tu aj presnosné choroby a možné tehotenstvo, také príbehy sú aj tu na mk. Je kopec manželstiev, kde je žena spokojná a zrazu sa dozvie o manželovej nevere, prípadne príde s tým že sa chce rozviesť, že čaká dieťa s inou. No kto vie čo ho čaká zajtra?

jamacka
18. nov 2022

@tajnaa No a toto sú presne tie kurvi,čo majú chute rozbíjať rodinu . Máš to v tej gebulke v poriadku?Načo si si zakladala rodinu,keď máš chute trtkat s iným. To chceš rozbiť 2rodiny,jednu tu tvoju a druhu ten kolega čo ma manželku?
A nehraj sa tu,že máš výčitky, keby si ich mala,tak nad niečím takým ani nerozmyslas.
Ale zapamätaj si karma je zdarma,všetko sa raz vráti.

kvetinka75
18. nov 2022

@tajnaa každé klamstvo a podvod raz víde napovrch. Tak si ujasni, či si pripravená znášať dôsledky, keď to praskne.

ankare
18. nov 2022

Ja si myslím,že keby sa s ním vyspis, prídeš na to,že to už nie je také napínavé a ďalej by si si žila v spokojnosti s manželom.