Spolu len kvôli dieťaťu

klarikuskaaaa
9. máj 2015

Mam priatela vyse 2 rokov. Mame spolu 5 mesacnu dceru. Priatel sa o mna v posledno case nezaujima len pozera tv odmieta sex a ked som mu to povedala tak dnes sa so mnou vyspal a povedal pri tom ze ked to potrebujes bola to len taka rychlovka bez citov a ja som sa potom rozplakala lebo som sa citila vyuzita ked toto povedal. Tvrdi ze musime byt uz spolu len koli malej aby mala oboch rodicov nepovedal mi to na rovinu ale bolo to tak myslene. Co robit?

vybehovymodel
11. máj 2015

@monhla gratulujem urcite si si vybrala spravne 🙂

monhla
11. máj 2015

@vybehovymodel ďakujem - tiež si to myslím 🙂 . Vyberala som totiž dosť dlho a dôkladne.

petra7777
11. máj 2015

@vybehovymodel Tak si to prečítaj ešte raz....napísala som, že ak žena "vyšmarí" chlapa zo spoločnej postele, že je to katastrofa! To totiž obrovské množstvo žien robí....potom je chlap frustrovaný a naháňa bokovky.....Vzápätí tie chudinky nariekajú, že starý si našiel frajerku.....Je to sled rôznych udalostí.....A keď jej ešte každý rok spraví ďalšie dieťa, tak nech sa nediví, že ženská je "na prášky" z toľkých detí....on je od rána do večera v robote, aby "nevidel" ufňukanú ženskú a vrieskajúce deti.....NIE SOM na strane ani chlapa, ani ženskej....je to dohoda oboch partnerov, ako si to zariadia.....A mimochodom, je toho ešte veľa, čo som nenapísala ohľadom toho sledu udalostí.....pekný večer 🙂

jahodka8
11. máj 2015

@vybehovymodel aj ty si bol asi kedysi dieťa a po narodení sa ti niekto venoval dosť. Či vtedy to bolo inak? Je určité rozdelenie rolí hlavne po pôrode, asi preto rodia ženy, že sú na to predurčené viac ako muži najmä pokiaľ sa jedná o veľmi malé dieťa. Či ty si už od narodenia všetko robil a vedel sám?

vybehovymodel
12. máj 2015

@jahodka8 nie praveze s tym suhlasim. Existuje prirodzene rozdelenie roli a hoci nas cely svet presviedca ze to tak nie je, a je tu rovnopravnost, je to iba najlepsi sposob ako sa dostat do obrovskych problemov. Moj nazor je, ze zena by sa mala starat o dieta a chlap jej ma na to vytvorit vsetky predpoklady, aby sa uz nemusela start o nic ine + mala cas aj a seba a partnera. Ale je tu velke ALE. Ak 2-3 roky na partnera uplne kasle, je tam iba ko privesok (myslim partnersky vztah, zivot) . A toto som pocul ako hlavny dovod u vsetkych rozbitych vztahoch. Tak je fakt potom sa co divit ? Je to aj dovod preco s mojich 10 kolegov, 5-ti sa rozhodli nemat deti a stalu partnerku, navsy. To cislo sa zvysuje. Este raz kazdy chlap si berie za manzelku svoju partnerku a matku spolocnych deti.
Ano a suhlasim chlap je tvor dost jednoduchy. Tiez potrebuje motivaciu a vtedy dkaze vela. Ako som cital ine prispevky, zeny ktore to pochopili a je ich dost, maju stastne manzelstva. Vedia ako na to. Ano starali sa , moji stari rodicia, kedze nasi ledva zvladali sami seba. 🙂

vybehovymodel
12. máj 2015

@petra7777 prepac asi som tvoj pridspevk najpr uplne nepochopil. To co si teraz napisala uplne s tebou suhlasim. Do bodky. Mnoho zien partnersku intimitu tvrdo podcenuje a potom nechape, preco to vsetko. Urcite to nie je najdolezitejsie pokial to funguje. Ak to nefunguje stava sa to velmi dolezitym.

sense
12. máj 2015

inak mna zaraza on to priamo nepovedala ale bolo to tak myslene, chlapi malokedy povedia veci inak ako to myslia, takze pokial ti chlap nepovedal ze je s tebou len kvoli dietatu, tak tam bude nieco ine a nielen dieta...

je jedno ci manzelstvo al. partnerstvo dolezita je komunikacia...mate male dieta ano je to stres nielen pre matku ale aj pre otca dietata....je to este male dieta mozno ste obaja unaveni...no ja ked obcas len tak zo srandy poviem chlapovi ze no co dame sex tak sa len uskrnie a povie ze aka romantika a zvadzanie, ....

a dala som tvoj prispevok precitat muzovi a ten ze no typicka zenska zas aby si vydiskutovala a povedala chlapovi po lopate co a ako, si len mysli co si on mysli aj ked to nepovie, a ze my zenske by sme mali viac chapat chlapov ze oni su jednoduchsie tvory a treba sa s nimi vypravat na rovinu a nie obklukami a cakat kym sa mi chlapi dovtipime co by ste vy zeny asi tak chceli a velakrat to ani same neviete...

petra7777
12. máj 2015

@vybehovymodel Veď toto...intimita je dôležitá 😀 😀 😀 Otehotnela som ešte pred skončením šestonedelia 😀

vybehovymodel
12. máj 2015

@petra7777 zasa iba mozem gratulovat. Ja to mam uplne uzasne. Hoci som uz 4 roky nemal ziadnu intimitu, tak my bolo navrhnute ze by sme mali mat druhe dieta. Som nevedel ci sa mam smiat aleo plakat. Asi je tazke dospelej a velmi inteligentjen zene vysvetlit ze bez intimity to jednoducho nejde 🙂 vraj sa to stalo za celu historiu ludstva iba raz 🙂