Spolužitie s mužom po dlhom čase. Ako si zvyknúť?

ada3333
6. júl 2006

Ahojte, zakladám tému, ktorou prešla každá z nás. Po nejakom čase dlhšom či menšom čo sme boli samé máme niekoho kto chce s nami žiť. Ako si však zvyknúť čo najlepšie bez nervov a podráždenia na situácie,ktoré boli doteraz úplne bežné, máme ich zaužívané a zrazu je tu niekto kto nám to trochu poprevracá a pod. Ja mám priateľa po veľmi dlhom čase takého, s ktorým nechodím len na kávu a keď je u mňa tak ma ide niekedy trafiť šlak a potom tie sa tiež ozývajú nejaké pochybnosti či to tak je.

eliska1986
9. aug 2013

Ahojte,z partnerom sme spolu 3roky,z toho rok spolu bývame.Júúj mamičky ja si moc ťažko zvykám na spolužitie s ním.Jednak v tom že nie vždy sa mu chce upratovať pomáhať a tak.Ja sa snažím všetko od prania,varenia,upratovania,venovať sa malej,chodiť do práce.Do práce chodí aj on.Ale žeby sam od seba niečo spravil tak to je zložitejšie.Mnohokrát musím naňho nakričať aby sa rozhýbal.On sa rozhýbe ked k nám majú prísť na návševu jeho rodičia vtedy lieta ako špinavé prádlo.Občas sa stane že umyje riad,utre ho,vysype odpad,poutiera prach,umyje dlážky-,pomôže pri zavaraní-ale aj tak musím mu to natlačiť do hlavy.Mnohokrát sa cítim ako slúška:(
Mnohokrát mám pocit,že moja dcérka-ktorá má 5rôčkov vie už toho viac ako on.

zojuskaa
9. aug 2013

toto je zial u chlapov typicke, nevravim ze u vsetkych nadju sa aj vynimky ale hmm hold je ich malo s menovkou dzentlemena,gavaliera,toho normalneho chlapa ktory pre svoju zenu spravi vsetko,mozne aj nemozne...co uz bud si zvykneme a budeme to trpiet a tolerovat do urcitej miery, alebo ako sa spieva v jednej pesnicke "cau laasko"

adkoalauri
9. aug 2013

@eliska1986 zvykaj si moja 😀

sorciera24
9. aug 2013

@eliska1986 nie, zvykaj, podchyt to, kym je cas......ma ruky, ma nohy? je zdravy?.....tak dokaze to, co ty.....pekne si podelte pracu......napr. ze bude vxysavat, alebo co chces.....ale ja som toho mojho tiez musela naucit umyt po sebe riad, ci hocico ine....ale hned od azciatku (lebo tie mamky za nich vsetko robia a oni si myslia, ze tak to funguje)....musis mu ukazat, ze tak to nefunguje.....kludne mu aj neper, kym to nepochopi....

eliska1986
11. aug 2013

@adkoalauri Ďakujem pekne moja :(

eliska1986
11. aug 2013

@sorciera24 ahoj,toto mi vravela aj moja mamka,neper mu,umývaj riad poňom,nevynes odpad-vynes len posebe a malej,a riešiť to.No on sa raz snaží a raz to má na saláme....

eliska1986
11. aug 2013

Inak mamičky ešte Vám poviem mám starých rodičov,žijú spolu už 50 rokov.Ale tam citiť lásku....Starká je zdravá-mylím telesne,no srdiečko ju neposlúcha:(.No ona si zobrala invalida-môj starký,starký má detskú obrnu.Ale poviem Vám,tam starký maká,pomáha vo všetkom,ked treba prádlo opere v rukách-potom dá do pračky,tepuje pokrovce ručne-ešte pred štvrť rokom to tak bolo,no sily mu už ubúdajú.Žžehlí návlečky-postelné prádlo,skladá opraté prádlo,chodí na nákupy,umýva podlahy,umývajú spolu okná,spolu pečú ano dobre čítate,nepoužívajú mixsér,starý otec ručne mieša krémy,plnky-proste pomáha starkej,starajú sa o vinice spolu,starký okopáva,stará sa o stromky,starká o kvetinky.......je toho vela,starký chodí zo starkou po lekároch,spolu chodia na návštevi,do kostola.Takýto by mal byť chlap-nehovorím,že aj starký nemá občas svoje muchy.A teraz čítajte starká bude mať 84rokov,a starký 73rokov🙂PS:mnohé veci starká naučila starkého,no starký aj tak veľmi veľa pomáha🙂