Spomienky na prvú lásku

mirandina
28. apr 2015

Ahojte baby! Píšem tu preto lebo nemám s kým vydiskutovať moju situáciu, lebo to problém iste nie je. Možno pre niekoho bude môj príspevok blbý ale musím to vydať zo seba. S manželom sme zoznámili pred 11 rokmi, boli sme veľmi dobrý kamaráti, ako pár sme spolu 8rokov ako manželia 4 roky a máme dve krásne dcérky. Ako 16ročná som bola zalúbená po uši do manželovho kamaráta aj tak sme sa zoznámili. Ten chlap bol môj sen, spravila som všetko aby sme spolu chodili, ale okrem pár bozkov v horúcich letných nociach nič iné medzi nami nevytvorilo. Povedal mi jasne že on je ešte mladý a nechce vzťah. Vtedy som zlomila a vyplakal som na ramene dobrého kamaráta teraz už môjho manžela, no ale aj jeho srdce bolo zlomené lebo ho vtedy podviedla kamarátka a rozišli. No a dve zlomené srdce dali do kopy a aj do do dnešného dňa sa ľúbime viac a viac. ALE sú dni keď mi skočí do pamäti moja prvá láska, hlavne vtedy keď sa s manželom pohádame, veľakrát sa mi stane že snívam sním, už som ho dávno nevidela len sme priatelia na FB a niekedy pokukám jeho fotky a spomeniem naše bozky a tie noci čo sme strávili spolu ako mladý.Nikdy v živote by som nevedela podviesť môjho manžela ani nechcem. Som sprostá však? Viem že už by som mala minulosť pustiť ale spomienky neviem vymazať.

katkaos
28. apr 2020

@mirandina Ja si myslim, ze nie si jedina. Kazdy si raz za cas spomenie na svoju prvu lasku.