Stále mení plány

11. mar 2023

Baby idem si po radu čo v takomto prípade mám robiť. Odišla som do iného mesta za ním na VŠ bývame spolu už 3 roky a teda posledný rok prestal mať potrebu chodiť domov ku rodičom proste len robota doma nič iné. Mňa to unavuje cez víkend tu nemám baby nemám ísť skym von na výlet lebo on buď spí s kamarátmi hra hry a keď mu poviem pome sa niekde prejsť tak povie že zajtra pôjdeme a nikde nejdeme. Napríklad aj predvčerom že pôjdeme k jeho rodicom vravím si super trošku vypadnem nevidela som ich dlho. Bum dnes rano nikam nejdeme lebo je škaredé počasie a on si nebude môcť robiť auto. Asi sa zbláznim v tomto byte….

deti95060810
11. mar 2023

tak sa sprav program bez neho... čo si na ňom závislá?
buď troška samostatnejšia a uvidíš že on sa bude snažiť o čosi viac...

gejb
11. mar 2023

A prečo nejdeš na víkend domov sama? Jeho nechaj na byte a ty sadni na vlak a chod, keď nechce na prechádzky, zober sa a chod..nie ste siamské dvojčatá

autor
11. mar 2023

@deti95060810 však si aj robím ale keďže tu nemám kamarátov ktorí by tu bývalý tak ako si mám ten program spraviť sama

autor
11. mar 2023

@gejb veď chodím domov tak som s kamarátmi stále niekde ale zas nechcem chodiť každý víkend domov

amiaja
11. mar 2023

No porozmyslaj ci ti stoji za to.. lepsie to v buducnosti asi nebude. Ja by som sa s nim nudila, asi by som nechcela takeho chlapa co len sedi doma alebo hra hry s kamaratmi

autor
11. mar 2023

@amiaja veď to že aj ja sa nudim mám pocit že fungujeme ako spolubývajúci bojím sa že mi z toho prepne ja som hrozne spoločenská a on zas vôbec

luccija
11. mar 2023

Mohol ísť domov a sedieť v obývačke a nie v garáži.Ved tam má rodičov určite by sa potešili....tak on si robí svoje a ty sa nudis to si sa nemusela za ním ani sťahovať.Nejaky čas nech je s kamarátmi, ale aj spolu, aj s rodinou...tieto hry a kamaráti som si myslela, že pubertou sa to mení🙂normálne mu povedz, že idete do kina, alebo niekam...

autor
11. mar 2023

@luccija on vôbec nechodí von s kamarátmi len snimi volá nechápem to😀niektorých ani nepoznám on tu robí ma kamarátov v robote a keď som mu povedala aby sme išli na ples z jeho roboty že sa zoznamom z jeho kolegami tak mi povedal ze oni nebudú brat nikdy svoje frajerky medzi seba a ja kukam ze wtf? 🤦🏽‍♀️ veď ano rodičia sa tešia mne nestačí snimi len volať ale aj vidieť ich či už sú to jeho alebo moji ale on fakt nič len robota doma mňa to nebavi fakt ja taká niesom

sissy27
11. mar 2023

A ty co si k nemu prirastena alebo priviazana na retazi? Co ti branilo za tri roky si najst kamosky? Nepracujes, nestudujes? Internet ocividne mas, uz ked si sa rozhodla zit so sebestrednym blbcom, tak si si mohla aj sama najst nove znamosti a aktivity.

lindous
11. mar 2023

Je asi normálne, že niekto je skôr domased a niekto potrebuje viac socializácie a niekam vybehnúť... ani jedno nie nemusí byť nutne zlé, ale je dôležité, aby to ľudia, ktorí spolu žijú mali podobne... inak je to o veeeľa kompromisoch, ktoré áno sú dôležité, ale sú veci, v ktorých sa jednoducho nedá stále ustupovať (na jednej či druhej strane) a je otázne či to stojí teda za to, ale to si musíš rozmyslieť ty...

luccija
11. mar 2023

Možno musíš spraviť plán zajtra ideme k vašim ...dnes si sa hral s kamošmi.

olimuc
11. mar 2023

Nemas dojem, ze mu lezies na nervy a viac menej je vas vztah na konci? Proste niektori chlapi su zbabelci a neotvoria usta 🤷🏻‍♀️ Mozno by si sa mala na rovinu spytat, ci s tebou rata do buducnosti alebo sa mas starat sama o seba. Mozno Ti slubi, ze pojdete k jeho rodicom a zrusi to “zrazu” a pritom nemal ta tam umysel taha, aby ho neotravovali s buducnostou.

1gramofon
11. mar 2023

Chcela by si aby ta niekto menil podľa svojho obrazu? Nie. Pre neho je to normálne, je to introvert, on potrebuje presný opak toho co potrebuješ ty a nie je na tom nič zlé. Môžeš čakať na zmenu, alebo sa zachovať ako dospelá, rešpektovať jeho osobnosť a aj tu svoju. Hľadaj si takého partnera akého naozaj chceš a najlepšie je mať s priateľom niečo spoločné = tie dôležité veci aby ste jeden druhého neobmedzovali.

autor
11. mar 2023

@sissy27 však som si našla ale píšem vyzsie že niesu odtial takže keď skončí škola idú domov..🤦🏽‍♀️

viestta
11. mar 2023

A na program treba kamarátov? Na cestu k rodičom treba odvoz? Keby si chcela spôsob si nájdeš. Nie si o nič lepšia ako on. Jemu sa nechce, ty potrebuješ animátora, šoféra. Jeden za osemnásť druha bez dvoch za dvadsať.

mircalla
11. mar 2023

Prechodeny vztah bez iskry. Ste spolu zo zotvrvacnosti a obaja sa nudite. Takze riesenie poznas. Jednoducho s tebou nechce travit cas

sissy27
11. mar 2023

Este raz - si k nemu prirastena alebo priviazana retazou k radiatoru, ze sa nevies zdvihnut a spravit si program?
Ze travit cas s tebou ho nebavi je do oci bijuce, ale ani sa mu necudujem, ked si na nom nonstop nalepena.

autor
11. mar 2023

@sissy27 práveže niesom na ňom absolútne nalepená 🙈🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ cez týždeň mám školu on je v robote tak hádam jeden deň by sme mohli spolu niekam zájsť či?

autor
11. mar 2023

@sissy27 AKO SI MÁM SPRAVIŤ program keď tu NIKTO nieje ?! Čo sa mám ísť sama prechádzať po nákupnom centre ? Či keru rit?

gejb
11. mar 2023

Nemusíš hneď vyskakovať...., baby ti tu radia, ze na program nemusíš mať animátorov - ďalších XY ľudí. Chod cvičiť, na bicykel, korčule...ty kera rit 🤦‍♀️

mircalla
11. mar 2023

@autor Ja si robim program aj sama a absolutne k tomu nepotrebujem nikoho. Idem si zabehat, idem cvicit, idem do kina ci divadla, idem na vylet.
Nauc sa to. Alebo si najde ineho frajera, tento s tebou cas travit nechce. Bud je lenivy, alebo ho to skratka nebavi, uz som pisala o prechodenom vztahu. Vas na to vyzera. Ved ked ma neustale vyhovorku, tak jednoducho nechce.

mircalla
11. mar 2023

V jednej veci mas uplne pravdu, fungujute ako spolubyvajuci. Cize nie ze mas pocit, ale spravne si to pomenovala.

1gramofon
11. mar 2023

Mladým dievčatám sa to zdá trápne, že ísť sama nakupovať, jest, piť kávu.. . V dospelom veku je práve to tvoje zmýšľanie trápne, už sa to berie úplne inak.
Veľa žien si ide sadnúť na kávu aj bez kamošky a pri tom si popozera co je nove na nete, alebo skúšajú oblečenie aj 2 hodiny bez toho aby tam niekto frflal, alebo si idu zabehať do prírody ci do mesta. A áno, idú SAMÉ!!! 😂😂😂

esmet
11. mar 2023

Mne to príde, že stratil záujem, skrátka konic. Ver, že keby s tebou chcel byť, tak by bol.

sissy27
11. mar 2023

Tak maj tu svoju rit prilepenu doma o gauc a fnukaj dalej. Kym sa nenaucis existovat sama so sebou, tak nebude ani nikto ochotny existovat s tebou, to si zapamataj.
Je milion aktivit ktore mozes robit sama, resp v spolocnosti inych ludi, s ktorymi sa da postupne zoznamit a zdielat volny cas. Zacni chodit do fitka - to je solo aktivita, popri ktorej sa da zoznamit s xy ludmi alebo akykolvek iny sport ci zaujmova cinnost. Len to by ta muselo bavit aj nieco ine ako byt zavisla na frajerovi a za super aktivitu povazovat navstevu jeho rodicov (akokolvek su to skveli ludia, tak sediet s nimi v obyvacke mi nepride ako super vyuzitie volneho casu).

miiichaelaaa
11. mar 2023

Ísť cvičiť, bicyklovať, korčuľovať, prechádzať sa, nakupovať, opaľovať sa na kupko. Toto robím ja. SAMA. Ak náhodou nemám s kým ísť, kľudne idem aj sama.

svetlonos
11. mar 2023

Ked si tak hrozne spolocenska, najdi si kamosov aj tam. Naco chodit k jeho rodicom? Sa zacni chovat ako dospela, nie ako male dieta, co potrebuje animatora.
A rozmysli si, co chces od zivota, seba a partnera. Stahovat sa za za nim ?? Bl ost, pokial si na no
a jeho animacii zavisla. Rozid sa s nim ostan sama a spoliehaj sa sama na seba. Hlavne neocakavaj od inych, ze budu zahanat tvoju nudu.

reanda
11. mar 2023

zmen partnera.. tento nie je pre teba vhodny.. je uplne normalne, ze nechces a nebavi ta travit cas sama, ked to tak citis.. nemusis sa nutit do 'samostatnosti' a 'sebestacnosti', len aby si nebola na 'niekom nalepena' .. len si najdi takeho, kto to oceni.. ze chces cas travit s nim.. inak nic menit nemusis.. urcite sa nemusis hrat na to, ake je super ist sama na kavu, ked to pre teba super nie je.. si v poriadku
a tvoj terajsi nech si vyberie nejaku, co miluje chodit vsade sama a bude rada, ze on je pekne doma zaparkovany.. alebo taku, co bude rada, ze ju nikde nevlaci a moze tiez sediet doma