Stále sa mi sníva o bývalej priateľke môjho partnera

simona9112356
12. dec 2022

Dobrý večer, nikdy v živote som nepísala do nejakej takejto skupiny, lebo mi to prišlo dosť trápne, ale momentálne si neviem s jednou vecou rady. Radila som sa už s veľa ľuďmi, ale nikto proste nevie ako mi pomôcť. Stala sa taká vec, že žijeme spolu s partnerom už dlhší čas. Mame otvorený vzťah, všetko si vravíme a proste funguje to vo všetkých smeroch. Iba mňa od nejakej blízkej doby prenasleduje jeho ex. Nemyslím fyzicky, ale skôr psychicky. Stále sa mi o nej sníva a dokonca dokážem aj cítiť jej energiu. Mám strašne silný pocit, že na mňa stále myslí, ale v negatívnom svetle. Nedokáže ma pustiť a je to zvláštne, pretože sa mi to ešte nikdy nestalo. Dosť to vplýva aj na moje chovanie, pretože sa mi s nou snívajú sny typu, že mi tam rozpráva, že ma partner nikdy nebude milovať ako ju atď... tak sa chcem len spýtať, stalo sa to niekomu z vás? Ak áno, čo ste s tým spravili? Pretože ja už naozaj netuším čo robiť, nedokážem sa jej psychicky zbavit a pritom ja ju vôbec neriešim ani poriadne neviem kto to je. Ďakujem za odpovede 🙂

lindous
12. dec 2022

Možno neriešiš ju, ale niečo s vašim vzťahom určite... možno nie vedome a ju ako konkrétnu osobu, ale v podvedomí ti to behá...nie je to o nej, v sne by ti to mohla rozprávať jeho ex, mama, kamaráti, to je jedno, je to obrazom tvojich vlastných myšlienok a neistôt... povedala si to partnerovi? možno by pomohlo uistenie z jeho strany alebo niečo čo by ti pomohlo prísť na iné myšlienky

zmrzlinka2021
12. dec 2022

@simona9112356
Nerozumiem, co myslis tym otvorenym vztahom. Ste voci sebe s priatelom uprimni, o vsetkom komunikujete alebo ta otvorenost znamena, ze si tolerujete aj inych frajerov?

Inak, k tomu co pises, ja vnimam skor tvoj podvedomi strach. Nepises nič o vztahu priatela k tebe, o tom, kolko ste spolu, ci sa idete brat... takze je tazke z toho co pises vychadzat. Ale vo vseobecnosti - nikdy nebud na nikom zavisla a myslim si, ze tieto sny su podvedomou zavislostou na nom a tvojou neistotou, nedoverou, pochybnostami... Proste stale vnimas nejake riziko. Ono riziko existuje vzdy, lenze ty by si mala pochopit, ze zlyhanim on u teba strati doveru a tvoj zivot sa nezaklada na vztahu s nim. Ty ponukas mu lasku, dobru partnerku, milujucu osobu - ak odide, nezasluzi si ta.

simona9112356
autor
12. dec 2022

@zmrzlinka2021 ja tomu rozumiem čo píšete. Tým otvoreným vzťahom som myslela, že si všetko vravime. Nemám strach, že by odišiel pretože proste viem, že nie. Verím mu vo všetkom. Ono nejde len o tie sny, ja cítim jej energiu aj keď nespím. Dosť ľudí mi povedalo ako o mne šíri nenávistne veci pri tom má ani nepozná. Ja som dosť duchovne zalozeny človek. A stáva sa mi veľakrát, ze viem kedy nejaká osoba na mňa mysli, ale takúto negatívnu energiu som ešte nezažila, ono je to niečo také ako keby nám nepriala, čo jej neberiem. Iba cítim, že ako keby ona nechce pustiť mňa.

simona9112356
autor
12. dec 2022

@zmrzlinka2021 a ešte k tomu, partner je ku mne milý sme spolu cez rok. Robí pre mňa všetko, ešte nikdy som nemala takéhoto výborného partáka. 🙂

zmrzlinka2021
12. dec 2022

@simona9112356 Duchovne, ze si veriaca, alebo sa otvaras ezoretike? Lebo prave ezoterika a tieto veci dokazu spustat dost zla a dost problemov v zivote ludi. Nech to vyznie tu akokolvek smiesne, ezoterickymi vecami sa cloveku neraz otvara demonicky svet. Cize aj toto moze byt problem a stava sa to dost ludom, ktory v nevedomosti zacnu verit pocareniu a vselijakym prekliatiam a vselico "praktizovat".

kikusha2212
12. dec 2022

Ak to tak cítiš, proste ju kontaktuj. Nie za to, že sa ti s ňou sníva, ale napríklad za to čo o tebe rozprava. Premen tu energiu ako potrebuješ ty.

dadka128
12. dec 2022

@simona9112356 je to iba sen, .. ono každý sen má nejaký význam ale toto je dosť hlboké.. nemysli na ňu, možno by bolo fajn sa porozprávať s priateľom 🙂

simona9112356
autor
12. dec 2022

@zmrzlinka2021 ja aj verím v Boha a aj ezoterike sa venujem už od malička. Teda nerobím nič pre druhých ľudí, iba proste od malička dokážem vidieť duchov a dokážem vidieť aj trochu budúcnosti iných ludi. Či to je demonicke alebo nie, ja tomu zabrániť neviem od malička sa mi to deje a neviem tomu sama zabranit, takže tak. Asi by som to nenazvala, že sa tomu venujem, ale ze sa mi to proste deje a neviem to vysvetliť. Cítim energie atď...

simona9112356
autor
12. dec 2022

@dadka128 ja na ňu nemyslím... proste sa to deje aj keď nespím, cítim jej energiu. S priateľom sme sa o tom bavili. Povedal, ze on nevie čo sa deje, ale každopádne že sa mám skúsiť porozprávať s niekym kto sa do takehoto niečoho vyzná a neviem prečo mi napadla táto stránka :D

lasoli
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lasoli
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zun
13. dec 2022

Nejak sa ti do tej hlavy musela dostať ..

simona9112356
autor
13. dec 2022

@zun asi vlakom😂😂😂

dadka128
13. dec 2022

@simona9112356 noo myslíš, podvedome .. aj vidieť si ju uz musela počuť inak by sa ti o nej nesnívalo... Aj mne sa sniva casto o spolužiakoch ktorých som nevidela roky a teda nemyslím na nich nemam dovod 😃😃😃 .. skus si zamestnať hlavu inak

simona9112356
autor
13. dec 2022

@dadka128 nemusíš ma presviedčať, že na ňu myslím, keď nemyslím 🙂 ale ďakujem za názor.