Stratená kamarátka
Čo mam robit troska sme sa pred par dnami pohadali cez fb s mojou najlepsou kamaratkou, nebola to nejaka hadka skor vymena nazorov, napisala mi ze sa nechce hadat a ide spat, o 2 dni som jej napisal ahoj ale uz tyzden sa neozyva ani nikde nebola online ani na sms neodpoveda nic :( uz som zufaly, bojim sa
@nairia urcite nie normalne vidim jej profily najprv jej ukazovalo naposledy online pred xy hodinami, potom len dnes, potom len vcera a uz 4 dni vobec neukazuje
Tak skús napísať niekomu z jej rodiny cez FB, veď určite má niekoho medzi priateľmi.. čisto len aby si zistil či je ok, aj to tak napíš.. ak sa hnevá, nech sa hnevá ale byť v neistote či je zdravá to je hrozne..
@jana_eyre_2 ak by nieco bolo, tak stopro by to uz niekde bolo po FB ze nezvestna alebo by ju rodina nahlasila, ze im chyba a neozyva sa
@nairia dá sa to.aj tak brat, ale ja mám svoje skúsenosti a kľudná by som nebola..
na fb bude mat isto aj niekoho z jej rodiny, na koho by si sa ty alebo ta kamoska vedeli nakontaktovat. mozno sa tak nahnevala, ze si proste spravila iny ucet
Možno to chce len čas. Ale ako neuháňala by som ju. Nechaj to tak ak to bola banalita, tak je podľa mňa hlúpe sa takto detinsky chovať
presne ako baby radia, treba napisat niekomu z jej rodiny. myslim, ze ked napises co je vo veci, tak ti odpisu. a hlavne budes vediet, ze je v poriadku a ze ti len neodpisuje kvoli tomu, ze medzi vami nastala vymena nazorov.
Zodvihni riť, choď k nej a zazvoň s kyticou. Ale ak si ju v živote nevidel a píšete si len cez FB, tak žiješ v inej realite, ktorá nemá nič spoločného so skutočným životom.
@komir63 bože čo sa tu rozčuľujes, z pár riadkov úvodu si všetko odhalil 😒 niekto má vzťahy cez net a niekto býva internetový Sherlock Holmes..
skusil si zavolat z ineho cisla? Ci nezdvihne? To ze nie je online nemusi znamenat nic zle, ludia si obcas mozu dat virtualny detox, ak chce byt sama, tak sa nemusi pripajat, dvihat cisla ktore pozna...

A jej rodinu nepoznáš? Že by si sa skontaktoval s nimi či je ok? Možno sa to niekomu zdá prehnane, ale ja som tiež taká - bála by som sa či je ok a nič sa jej nestalo ak nebola ani online.. a skúšal si jej volať?