Stratil zaujem?

5. jan 2024

Ahojte, odkedy moj priatel zacal v praci vykonavat iny druh prace akoze na lepsej pozicii (bavi ho to viac) prestava sa o mna zaujimat. Nekomunikuje somnou tak ako predtym. Zmenil sa. Viac akoby je namysleny a citi sa dolezito. Ja mu to prajem aby sa mu darilo aj ho podporujem a som na neho pysna ze sa mu to za kratku dobu podarilo sa posunut ale jaksi je to medzi nami zle. Neviem z akeho dovodu.. nepise mi uz pravidelne tak jak kedysi, nezaujima sa ci som v poriadku, nezavola sam od seba. Ano a chapem aj to ze ma povinnosti a zodpovednost v praci a nema cas vzdy ale ked ma cas neda vediet, nezavola, hodiny neviem o nom nic lebo robi 11stky plus minus. Chodi domov pred polnocou. Jednoducho nekomunikuje somnou. Nasa komunikacia je oslabena a bojim sa.

moonlight1210
5. jan 2024

Niekedy je to tak, ze v istom obfibi si dvaja vyhivuju. Su takpovediac na jednej lodi. Financne, ci dusevne, ci vzdelanim, urovnou, podobnymi pracovnymi poziciami, podobnym zazemim, atd.
Potom sa jeden v zivote posunie a zrazu mu ten druhy prestane stacit. Nie preto, ze je menejcenny. Len si proste prestavaju mat co povedat, odovzdat. Uz su kazdy inde. Zmenia sa hodnoty, priority,…

A ano, obcas niekomu narastie hrebienok a citi sa dolezity. Ma pocit, ze ma naviac, nez mal a zrazu mu doterajsi ludia okolo nestacia. Ma pocit, ze nad nich vyrastol.

narcis12
5. jan 2024

Dobrý večer prajem odíď od neho ďakujem

svokrinjazykmonika
5. jan 2024

Asi už loví ďalej a teba si ešte drží keby to nevyšlo.

madeincssr
5. jan 2024

Clovek ma casto bud peniaze/robi karieru, alebo cas. Niekto je pracovne ambiciozny (chce/musi tomu obetovat vela, naplna ho to), iny preferuje skor zit, mat volny cas, nemat stresy, hoci aj za cenu menej penazi/majetku/postavenia. Je tazke, ked su v tomto partneri velmi rozdielni.

petamich
5. jan 2024

tak ja o manzelovi hodiny neviem bezne a rovnako on o mne, potom si tak max. zavolame pred odchodom z prace kto pojde do obchodu a co kupi 🙂 mozno ma toho naozaj viac

ked si sa ho na to spytala, co ti povedal? kazdy den je v praci 11 hodin? ak ano tak to vam spolocny cas tie spravy aj tak velmi nenahradia

ma77
5. jan 2024

@narcis12 Ja len dufam že žartuješ🙈

zanka777
6. jan 2024

Ja nerozumiem vete "NEZAUJÍMA SA CI SOM V PORIADKU"... TO ako ty si nejaký ležiaci pacient alebo vážne chorá že sa tvoj manžel musí denno denne zaujímať či si v poriadku?alebo si nesvojpravna?nechapem fakt.... To že ťa mrzí že sa neozve chápem ... Aj že ťa mrzí že to už nie je také ako predtým.... Ale skús mu to povedať aký bude mať na to celé názor on a ako s tým potom ďalej naložíte....

domkakvet
6. jan 2024

Chodi domov pred polnocou a robi jedenastky, to uz je aky karierny rast, bud k horsiemu, alebo neviem co robil pred tym a vyzera to tak, ze prestava mat o teba zaujem.