Stres a problémy v rodine. Ako to zvládnuť?

kacickah
29. nov 2011

chcela by som vás poprosit o nejaké rady alebo skúsenosty ako zvladat stre.s manželom sa snažíme 3 roky o dieta a zatial sa nám to nedarí tak to skúsime pomocou lekárov.ale vzikla unás neprijemná situácia.bývame rodičovskom dome mojho manžela.hore byva svokor a svokra a dole po kompletnej rekonštrukcii my.moja svokra tu nebývala 10 rokov lebo pila a nedalo sa to snou vydrzat.teraz je spat a poštvala proti nám celu rodinu.moj svokor zrušil manželovi trvalý pobyt a vyhadzuje nám s domu aj ked sa snažím aby tu bolo všetko o.k.chce zrušit trvalý pobyt mne aj malej ak nebudeme platit mesačné šeky sami!!!!!my staviame dom ale najskor bude hotový až tak v januári možno.... ☹ ja mám problémy s jedením.ako náhle je unás doma napetá situácia prestanem jest,pit,spat a trvá to aj 7-10 dní.som kludná povaha ale v poslednej dobe neviem ako mam riešit a znášat tieto situácie.bojím sa že sa babetka takto nikdy nedočkáme... ☹ ☹ ☹

traktor
29. nov 2011

po precitani tvojho prispevku ma ako prve napadlo..pockaj s dietatkom, kym nebudete byvat vo svojom a ty sa nedas do poriadku..sama si teraz vo velkom strese..predstav si , ze do toho cakas dietatko..mala by si byt v pohode a v klude..uz to nepotrva dlho , budete byvat sami..vydrz a snaz sa to dako vydrzat..ved pred vami je krasny zivot..budete sami vo svojom domceku a potom u vas zakruzi aj ten bocian 😉 , drz sa 🙂

kacickah
autor
29. nov 2011

@traktor dakujem asi mas pravdu. za iných situácii zvládam stres perfektne ale momentálne som totalne mimo neviem čo sa deje... 🙂

traktor
29. nov 2011

@kacickah bude dobre..a zatial sa tu kludne môzes vyrozpravat, trosku odburas ten stres..a pozeraj dopredu..uz to fakt nie je daleko a bude dobre 😉

kacickah
autor
29. nov 2011

@traktor dakujem s manželom sa nemožme otom rozprávat nejak sa neviem prinom uvolnit a povedat to čo mám na srdci.tvárim sa pokojne skor ukludnujem jeho a snažím sa aby bol vpohode.nič mi iné nezostáva.vždy som bola znás ta silnejšia,odvážnejšia,vyrovnaná a pokojná.ale teraz ma to položilo chvílu tu bol pokoj a teraz zase.vlete som sa dostala na váhu 47 kg z 57 kg.potom bolo chvílu pokoj pribrala som všetko bolo dobre a teraz zase este ktomu si robým vodičak.prvú skúšku som nezvládla tak čakám na další termín.... ☹

kamilka22
29. nov 2011

na tvojom mieste by som tiez s babatkom pockala, kym sa odstahujete. Precitlivela mozes byt aj prave z nizkej hmotnosti. Nervy nie su "obalene" a to im chyba. Viem o com hovorim, mam 2 deticky, take akcne sidla a riadne mi daju zabrat. Scvrkla som sa pri nich na slabych 48 kg a tiez som teraz nejaka citlivka a to v zasade raz do mesiaca - ked sa dostavia moje dni. Vtedy je to otras... Ked Ti bude tazko a budes mat velky stres, daj si Magne B6 a kludne si nasad aj Milgamma - su to vitaminy, podporuju chut do jedla a su dobre aj ked mas silnejsie nervove vypatie.

kacickah
autor
30. nov 2011

doktorka mi momentálne nasadila b12 uvidíme či sa to zlepší. 😉