Styk otca s dvojmesačným dieťaťom

ivv8
26. jún 2020

Ahojte, chcem podať návrh na sud na zverenie dieťaťa do mojej starostlivosti a upraviť styk s otcom. Chcem sa opytat ako a ci su tu vobec zeny ktore maju upravený styk s otcom tak maleho dietata (2 mesiace). Otec doetata ma opustil na zaciatku tehotenstva, alimenty ktore mame dohodnute plati. Zaujima ma ci mu mozu odklepnut styk aj bez mojej pritomnosti ( dieta plne kojim cca kazde 2 hodiny) ak s tym ja nesúhlasím. Dakujem za kazdu skusenost

nanulka24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
27. jún 2020

@ivv8 praveze to mame v rodine a preto pisem to,co pisem,lebo peklo bude zazivat hlavne to dieta. Stykat sa bude len za tvojej pritomnosti pokial je take malicke. Casom bude riesit upravu styku. Najlepsie by bolo,keby zabudol,ze ma nejake dieta. Takyto sialenci len deptaju deti a riesia si na nich svoje komplexy. Ja som empaticka az dost,ale naozaj si treba davat pozor,s kym ma zena dieta. Viem,ze sa zadari aj necakane a to je trest na cely zivot mat takehoto blbeho ex partnera.

simuskaaa123
28. jún 2020

@marca12 no neviem.. Ja som celé tehotenstvo počúvala, aký je pripravený štát sa otcom, ako sa postará, ako bude svadba hneď jak sa sám dokopy, ako má na to vek, ako vie co to znamená.. A 10 dní po pôrode som to vzdala a rozišla sa s ním. A presne ako píšeš, peklo cez malú, vyhrážky ako kí ju zoberie, oblbol sudkynu, odkklepla mu 2x do týždňa a on vôbec nechodí ale ja čakať musím. Mala ma 9 mesiacov, od neho ani jeho rodiny nedostala darček na vianoce, meniny, MDD nič.. Hlavne ze majú profilovky s nou a mňa ide z toho poraziť