Susedia všetko počujú

zena29
5. aug 2014

Ahojte baby.
S manželom sa dosť často hádame, hoci aj na blbostiach. Mali sme obdobie, keď to už vyzeralo na rozvod. Vtedy sme po sebe dosť kričali. Hlavne on. Ja by som na hadky v pohode aj zabudla. Zmierili sme sa ale neuveriteľne mi vadí ta predstava že susedia počuli o com sa hádame. Napriklad aj vecer, chodime spavat okolo dvanastej a potom si len sepkame a alebo normalne rozpravame a ja sa neviem zbavit pocitu , ze v tom ticho nas musia pocut. ked nieco povieme pocujem ako sa mrvia a vrzga im postel. Manzel je este taky hlucny typ. Ma velmi silny hlas. Ja ich velakrat pocujem. Ked suseda krici na syna niekedy rozumiem cele vety. Máte podobné pocity?

lienka182
23. sep 2016

@cacianka 😮 no to je sila... Nasej susede obcas 22:30 zmyka pracka, o 7-8 rano klepu obcas rezne... alebo druha ma nahlas telku... Ale odteraz uz frflat nebudem... Toto co mate vy v panelaku to je sila... 😮 dufam, ze sa to cim skor vyriesi...

trdelnik234
23. sep 2016

@cacianka

Na zlepsenie nalady dva mini-prispevky specialne pre teba.
1. ked pises o tom, ako mas rada socializovane zvieratka, tak ma napadlo, jak som vcera pozerala na nete prirodne rady proti vsiam ( maju ich u nas v meste vo vedlajsej skole, tak sa pripravujem) a predstav si pomedzi 150 rady ako sa zbavit vsi a hnid,tam boli dva prispevky od nejakej zenusky, co zalozila spolok na ochranu hnid. Ako to funguje? Vyberies hnidu z vlasov, das do navlhcenej zapalkovej skatulky a prinesies jednemu z clenov tohto prapodivneho zdruzenia. Ze vraj aj hnidy maju pravo na dostojnu smrt. No verila by si tomu?
2. Za fararom dojde mlady muz s prosbou, aby pochoval jeho psa. Farar sa na mladeho muza obori, ze ako si to predstavuje, ze este o takom dacom nepocul a podobne. Ked vsak uvidi skormutenu tvar mladenca, doda: " Nevesajte hlavu mlady muz. Na konci dediny zije jedna sektarska komunita, ti by mozno vasej poziadavke vyhoveli." Mladik cely nadseny podakuje a doda: " A myslite, ze im 60 eur bude stacit"? "JOJ, ale to ste mali hned povedat, bol psik katolik, " odpovie farar.

lienka182
23. sep 2016
cacianka
23. sep 2016

@lienka182 @trdelnik234 ani presne neviem, či podnájomníčka, či dcéra, ale môj chlap volal majiteľke dnes predpoludním, tak sa vyjadrila že si s dcérou pohovorí...
V 1izb. byte ktorý vlastní matka býva jej dcéra s chlapom a 3 veľkými psami. a skúsim si ten hluk nahrať, len viete ako mobily skreslujú ...
tie hnidy ma zaujali - zájdem do nejakej ZŠ a MŠ, naberiem množiteľský materiál a viem kde ho použijem. ale mala by som aj nejakého hada pustiť dole do šachty. vedela by som aj o prírodnom biolite - len ich vecko je pod nami a prdy stúpajú hore.... 😀 😝
viem - olomoucké syrečky pustím cez dierku k nim a zaizolujem prieduchy 😀
veru máš pravdu , každé zviera si zaslúži dôstojnú smrť, a nevieš ktorý kmeň považuje zlého suseda za zviera ?!?
6 týždňov trpíme, ale už rozdúcham krvilačnú vojnovú cestu, ked mohli ísť kresťania na dlhý pochod do tramtárie za svoje náboženstvo, ja viem zájsť 16 schodov za susedmi, tož budeme boží bojovníci , či psí ??? to je otázka ...

malabiba
23. sep 2016

@zena29 my mame susedov, co su doma len cez vikend, vzdy sa hadaju, ked pridu, kricia a biju sa....raz vydrzali dva dni, dve noci, o 2 v noci som sa zobudila, ze stale este kricali...tak sme to v nedelu vzdali a isli na vylet, ked sme nakladali veci do auta na parkovisku, bolo ich cez otvorene okno pocut na cele sidl isko...kedze to trvalo tak dlho, nik tomu uz nevenoval pozornost, deti sa hrali na ihrisku, dalsi susedia upratovali parkovisko, ini boli vonku so psom...len sa celym sidliskom niesla taka zaujimava zvukovs kulisa...nastastie taky extrem sa stal iba raz, ale vzdy ked ich stretnem, tak si na to spomeniem

cacianka
26. sep 2016

viem že toto nie je moja téma- ale naše trápenie pokračovalo. v sobotu ráno(pes zavíjal od 5,31 do asi 7,00) zaklopala "susedka" a začala mi hystericky vykrikovať, čo sa na nej a jej psovi odbavujem, prečo som volala jej matke, že ona toho psa našla opusteného vonku, celý život prežil iba vonku, ona mu dala domov, lásku a opateru a či ho má teraz kvôli mne spláchnuť, lebo mne je+be. kukala som na ňu jak sova vyoraná, že toto čo je a v tom doletel aj ten jej amant - hlava holá, piercingy, brada ako islamista a s hukotom na mňa. nadávky urážky, že len mne to vadí, nikomu inému nie, že ma roz+jebe, a už päsťou na mňa, keby som necukla hlavou tak mi pristane na trase nos-brada. no hučali, nadávali, vrieskali a len do mňa. že klamem, vymýšľam a ten môj takisto, rozj+be aj jeho ko+kota, len čo ho stretne a pchal hlavu do bytu. vošla som do bytu so slovami že v takomto stave a takýmto tónom sa s nimi nebudem rozprávať a ked som zatvárala dvere, tak že čo zdrhám, vtláčala sa do bytu, nedala mi zatvoriť dvere, kopala búchala. až na druhý pokus sa mi to podarilo. vyklepaná ako alík, som zavolala policajtov, že ma napadli, urážali a vyhrážali sa mi. môj chlap bol doma, za tú chvíľu sa poriadne nestihol prebrať, v šoku rozospatý dostal astmatický záchvat. kým prišli policajti, mal čo robiť aby sa ukľudnil a s liekmi predýchal. medzitým boli vyvenčiť psov a ked sa vracali zbadali policajtov a hned sa s krikom hnali k nám. a ešte aj pred nimi sa tlačil ku ne, že musel jeden policajt spraviť krok medzi nás, skoro ma napadol aj pred nimi ! ledva ich vytlačili aby išli domov, že prídu aj k nim. čo si hovorili tam neviem. stretla som sa s pár susedmi počas soboty a nedele, tak som ich vyzvala nech riešia aj oni to zavíjanie, darmo sa sťažujú, trápia, búchajú im na steny a radiátory, ked osobne som to riešila iba ja. tak som zvedavá čo sa pohne. a ako. zajtra ide môj priateľ do nemocnice, tak sa obáva, že čo sama - či ma nenapadnú... sused už mal vraj niekoľko problémov s inými psami, aj ju vraj už vyfackal v amoku, že vraj na niečom fičí, to sme sa postupne podozvedali...
dnes doobeda môj vešal prádlo na balkóniku, tá opica išla venčiť psa a len zahlásila že sa bojí, ked na ňu ani nepozrie 😀 krava, nepozrel sa na ňu lebo je nasratý, hnusí sa mu a ignoruje ju, lebo ja taká tupá, a ona toto - no proste tupaňa, ale milovníčka psov !

trdelnik234
26. sep 2016

@cacianka

Pre Kristove rany, to fakt?! Ty mas za susedov riadnych debilov, ti poviem. Nielen tych agresorov, ale hlavne tych, co cusali v byte a neprisli ti pomoct. Akoze posrata slovac, cusi jak vos pod chrastou. Nemala by si v byte teraz zostavat sama. Nemas nejakeho namakaneho synovca, co by sa k tebe na chvilu nastahoval? Treba dat fetakovi "cez hubu", ineho na neho neplati.

Na bytovom druzstve sa to neriesi ako porusovanie domaceho poriadku? Policajti urobili zaznam? Podpisovala si volaco?

baklik
29. jan 2020

@cacianka nedali im pokutu ani ich neobvinili z priestupku??

cacianka
29. jan 2020

@baklik stara tema ale policajti nič !odišli ako duchovia.ani slovki ani zápis, nic nula nič doteraz.
Nastastie sa tí dementi o par mesiacov odsťahovali.
Ked si na to spomeniem doteraz nam nervy v keli aj v riti. Psov mam rada, to nebolo proti nim ale proti hluku

tinkerbell
5. dec 2020

@adeala čo si urobila s tou susedou? Nahlásila si ju sociálke?

dizzy1822
30. okt 2022

@veronicka1901 presne toto aj sused hovoril ze tu právaju aj 22:30 ze sa bol sťažovať. My perieme max o 19:00 ale aj to fakt malokedy inak právam rano alebo doobeda. V nedeľu nepravame. A vrtali sme trikrat aj to len 10minut garnize okolo tretej. My tiez si davame na vsetko pozor. Druhí vrieskaju trieskaju vrtaju vecer ale nikto nic nepočuje a to tu byvaju 50 rokov. My tu byvame nejaku dobu a uz sa mi vlasy stavaju dupkom