Svadba až po vycestovaní do zahraničia

mia885
27. okt 2013

Ahojte mam jednu priatelku a ta trosku riesi problem, teda ani nie problem ale trosku byva koli tomu smutna.trosku s nou citim asi by som sa v jej kozi citila rovnako. Takze s priatelom je uz spolu nejaky cas, ze vraj sa vela rozpravali o svadbe, dokonca uz mali aj nejaky ten termin, maju spolu male dieta. Ale problem je v tom ze raz jej priatel pri velkej hadke povedal ze svadba bude ked povie on ze rozhodne on o tom kedy to bude, ide o to ze chcu odist do zahranicia no zatial nemozu, je to komplikovane nejdem to rozpisovat. A on jej povedal te svadba bude az ked budu uz b zahranici ked sa to podari, ze on sa nechce 2. Krat rozvadzat, ak sa to nepodari lebo on dlhodobo na svk zit nechce a nebude, moja priatelka je po tom co jej to takto povedal smutna, velmi chce svadbu , ale teraz ma toto stale v hlave,, ze svadba bude az ked sa im podari vycestovat. Uz neviem ako ju mam podporit a potesit aby na to nemyslela,, ked vidi v tv svadbu je smutna ze ona nemoze ajked velmi chce a vela by to pre nu znamenalo,,, a po tom co jej to povedal uz tuto temu neriesia,,, ako by ste to brali vy? Keby vas partner sa k veci tak postavil?

maminuska
28. okt 2013

@mima4 hm zaujímavý názor mužov. Ale že im tá baba fakt stála za to aby jej urobili dieťa a vybrali si ju za matku , ale už im nestojí za to aby si ju vzali ... tak toto teda môj rozum neberie 🙂

mima4
28. okt 2013

@maminuska Vidis to sama aj tu na konovi... a aj ked sa vztah skonci... je bezne, ze mnoho muzov uz moc nejavi zaujem o vlastne deti. Vsetko je vacsinou na expartnerke... a aj ked javia zaujem, maju vztah a celkovo zavazok voci dietatu, ex im je neraz ukradnuta... takze opat dieta sice byvalych spaja biologicky, ale citovo uz vobec nemusi... nemyslim tym veci suvisiace s dietatom (napr. prinesiem ti ho na vikend). Medzi dvoma ludmi nic nie je, myslim vztahovo.

canama
28. okt 2013

@mia885 no mne sa zda ze prave preto sa nechce zenit, ze uz vlastne nad rozvodom premysla, pochybuje sam o sebe ci vydrzi v tom vztahu cely zivot...coz je zase celkom pochopitelna uvaha. dnesna doba je krusna, je pomerne lahke sa nechat zviest predstavami, ze pokym ja tvrdnem roky v tomto manzelstve, nieco dolezite mi inde unika...nic nie je dolezitejsie dnes, ako najst sam seba a uvedomit si co v zivote chcem. mozno v tom nema jasno. ja by som tvoju kamosku neodsudzovala ze naco si s nim dieta robila, naozaj by som chcela vidiet tie co tu odsudzuju, ci maju take perfektne vztahy, ako sa tvaria a ci ich muzi vsetko co kedy v stave zamilovanosti povedali aj tak spravili...som mierne skepticka. 😀