icon

Švagriná manipuluje celou rodinou

avatar
selamon
11. jún 2018

Ahojte,
má chuť popísať niekto z podobným problémom?
Poslúcha brata ako psíček, škrabká mu tým ego, a pomaly mu vliezla pod kožu, on chúďa nič nevidí, nerozprávame sa už vyše roka pretože princeznej manipulátorské ťahy na mňa neplatia, tak ma bolo treba odstaviť - nebyť rizikom jej premysleného plánu, a už sa to pomaly deje s celou rodinou.
obaja majú 30 rokov ... Dospelí ľudia.
Ak ste sa niektorá s niečím podobným stretli, zaujíma ma názor, ako a či sa vôbec dá s tým niečo robiť. IP poprosím len seriózne
Ďakujem

avatar
terezka1947
11. jún 2018

Neurobis nic....

avatar
lilyianka
11. jún 2018

@selamon brat je dospelý svojpravny človek vlastniaci občiansky preukaz, tým pádom ma svoj rozum a život.. a môžeš mu možno anjelskym hlasom hovoriť aká je manipulatorka, pokiaľ sa sám nepopali, nepríde na to a takto mu to asi vyhovuje

avatar
kucikuc
11. jún 2018

@selamon stim nič neurobiš zo svojoj švagrinou nerospravam už asi 1,5 a je mi dobre 😉 aj ked mi je to luto skrs brata😕

avatar
larosabigi
11. jún 2018

Nerieš, nič s tým neurobíš, chlapi sú blbo nič nevidia a nechajú sa ovládať.

avatar
larosabigi
11. jún 2018

Sú blbi 😊

avatar
katuskatt
11. jún 2018

Neurobis nic. My to tak mame uz 14 rokov. Brat sa odstrihol od celej rodiny. Je len s nou a ja som ho nevidela uz 14 rokov,pritom byva kusok od nas. Nevidel ani moje deti.

avatar
cawes
12. jún 2018

neurobis s tym nic u nas to robi sestry manzel. v takych takoch ze normalne sa divim s cim este pride

avatar
moniikka
12. jún 2018

Neurobis nič,ja so svagrinou nekomunikujem skoro 20rokov.Mrzelo by ma to určite,keby to bola bratova žena,ale chvalabohu je to mazelova sestra.Takže to neriešim a mam svätý pokoj

avatar
somktosom84
Autor odpoveď zmazal