Švagriná manipuluje celou rodinou
Ahojte,
má chuť popísať niekto z podobným problémom?
Poslúcha brata ako psíček, škrabká mu tým ego, a pomaly mu vliezla pod kožu, on chúďa nič nevidí, nerozprávame sa už vyše roka pretože princeznej manipulátorské ťahy na mňa neplatia, tak ma bolo treba odstaviť - nebyť rizikom jej premysleného plánu, a už sa to pomaly deje s celou rodinou.
obaja majú 30 rokov ... Dospelí ľudia.
Ak ste sa niektorá s niečím podobným stretli, zaujíma ma názor, ako a či sa vôbec dá s tým niečo robiť. IP poprosím len seriózne
Ďakujem
Neurobis nic. My to tak mame uz 14 rokov. Brat sa odstrihol od celej rodiny. Je len s nou a ja som ho nevidela uz 14 rokov,pritom byva kusok od nas. Nevidel ani moje deti.
neurobis s tym nic u nas to robi sestry manzel. v takych takoch ze normalne sa divim s cim este pride
Neurobis nič,ja so svagrinou nekomunikujem skoro 20rokov.Mrzelo by ma to určite,keby to bola bratova žena,ale chvalabohu je to mazelova sestra.Takže to neriešim a mam svätý pokoj

Neurobis nic....