Svokor má dcéru a celá rodina o nej netuší

30. jan 2024

Svokor ma dcéru a celá rodina o nej netuší. Samozrejme ze ostatní ľudia vedia. Ale ako sa hovorí pod lampou je najväčšia tma. Je staršia ako ich deti a staršia ako vzťah svokrovcov. Čiže vznikla ešte pred ich začiatkom. Niekedy by som s manželom o tom pohovorila ale bojím sa ze ničím celú ich rodinu. Ta žena je naozaj skvelá a keby vedia ze sú súrodenci tak by to možno bolo super. Neviem ani ci ona o tom vie. Každopádne ak im to svokor teraz nepovie tak po jeho smrti určite chcem aby to vedeli. Ide o to ze svokor sa hrá na dôležitého a pri všelijakom preslape jeho deti v ich životoch im to krvilacne vykrikuje. Hra sa na sveteho pritom sám je to dobrý kvietok. Co by ste robili vy? Nehas čo ťa nepáli?

zdenka11081983
30. jan 2024

A čo si dovolujes strkat nos do cudzích veci? A ešte takých citlivých a pre niekoho bolestivých.

colsami
30. jan 2024

Mne iba napada otazka, kto si Ty, ze rozhodujes o tom kto by co mal a nemal vediet? Lebo Ty chces aby to vedeli... Wau 🙂

A ak to ostatni ludia vedia ako pises, silno pochybujem ze za 20-30 rokov sa to nedozvedel ani jeden clovek z najblizsej rodiny.

A tretia vec... Nas vztah s manzelom je taky, ze keby boli take splechy v rodinach, isto sa spyta on mna alebo ja jeho, a sukromne. Tj riesime to v sukromi v zaujme informacii skor, nez na verejnom fore.

januska12323
30. jan 2024

Ty si sa to odkiaľ dozvedela? Neverím, že keď všetci vedia rodina nevie. Ja by som to chcela vedieť ale iba ak máš 100% istotu.

h2
30. jan 2024

Ako to, že všetci to vedia, len tá rodina nie? Podľa mňa vedia, ale neriešia. Ty to vieš odkiaľ?

autor
30. jan 2024

@januska12323 viem to tak ako to vedia všetci naokolo. A aj viem ze manžel a súrodenci jeho to nevedia. O svokre však neviem ci o tom niečo vie ale myslím ze vie. Podľa mňa im to ich otec mal povedať už dávno. Pretože všetci žijú na rovnakom sídlisku sa sem tam stane ze na seba natrafia, už som pozerala ze ako svokor zareaguje a keď šla okolo tak on sa normálne otočil na opačnú strana a dal dole hlavu. Ta žena sa pozdravila a usmiala. Poznáme sa celkom blízko.

autor
30. jan 2024

@h2 keď poviem ze nevedia tak nevedia. Viem to jednoducho.

autor
30. jan 2024

@zdenka11081983 tak som súčasťou ich rodiny a svokor nám hlupymi pripomienkami vie niekedy neskutočne strpcovat život. Týmto by som mu vedela tak zavrieť zobák ze by viac ani škaredo na nás nepozrel. Ale nechcem byť sviňa. 🙂

queen_mary
30. jan 2024

Mozno by som sa na to ked tak spytala svokra, ale urcite by som to takto do rodiny nesplechla

h2
30. jan 2024

Vieš to odtiaľ, odkiaľ to vedia všetci naokolo, ale tvoj muž, hoci je tiež naokolo, nič netuší? To je teda divné, že ešte aj vrabce si o tom čvirikajú, ale rodina nemá tušenia!

h2
30. jan 2024

Nemyslím si, že by si mu tým zavrela zobák. Práve naopak.

autor
30. jan 2024

@h2 tak aj väčšinou keď chlap podvádza ženu o tom vedia kolegovia ale žena nie, ci?? Zamysli sa

vikiki29
30. jan 2024

Neboj, po jeho smrti sa to určite dozvedia. Ak o tom naozaj nevedia tak pri dedičskom budú mať “překvápko”. Ak je teda aj zapísaný v RL

deti95060810
30. jan 2024

blbosť že nevedia... ak to všetci vedia - tak min. aj manželka niečo o tom vie.
vždy sa nájde dobrá duša čo to vyklábosi .
podľa mňa by si sa do toho starať nemal, je to len tvoj svokor - nie otec.

autor
30. jan 2024

@vikiki29 tiež som na to myslela. Ale zrejme nieje.

h2
30. jan 2024

A ty si vari svokrova kolegyňa?

deti95060810
30. jan 2024

@vikiki29 nemusí byť prekvapko... môžu o tejto veci vedieť . alebo nemusí byť zapísaný v RL

autor
30. jan 2024

@deti95060810 idete na tu presviedčať hej? Zrovna včera môj manžel len tak niečo spomenul o tej žene keď sme boli u svokrovcov a svokor normálne stuhol. Pritom môj manžel mu hovoril iba niečo o jej manželovi ze chce kúpiť od neho niečo. Svokrovi by ste sa krvi nedorezali v tu sekundu.

h2
30. jan 2024

Ak nie je zapísaný v rodnom liste, ako chceš dokázať, že je jej otec? Či už si nechala vypracovať genetický posudok a tajne im obom odobrala DNA?

deti95060810
30. jan 2024

autorka nechápem načo sa chceš starať do vecí do ktorých ťa je nič a nezabudni, že sa to môže otočiť proti tebe...

autor
30. jan 2024

@h2 keď sa pozrieš na tu ženu tak akoby svokrovi z oka vypadla. A je to overené ze je jej otec. Ty kokos ty co ma tu akože ideš presviedčať o niečom o com nemáš ani poňatia?!

natall113
30. jan 2024

Preboha niektoré sa tu idete fakt hrať na kriminalistov alebo čo?
Existuje veľa takýchto rodinných verejných tajomstiev, ja by som to ďalej nehovorila raz sa to prevali

alexandraas
30. jan 2024

Neries,nehovor to..na vsetko sa raz pride,skor ci neskor

maciatkolulu
30. jan 2024

Úprimne nerozumiem,je starsia,píšeš,že to bolo pred ich začiatkom,čo chces ničiť? Podľa mňa to všetci vedia a neriešia. Svokor sa jej mohol vzdať,môžu to byť len debilné dedinské reči a čo je najdôležitejšie,že ty to nemáš čo riešiť. A tobôž tým zatvárať niekomu zobák. Lebo môže sa ti stať podľa mňa,že tebe sklapne skôr. ..

autor
30. jan 2024

@natall113 ďakujem pane bože za takéhoto človeka 🙂 :D tiež myslím ze sa do toho nemám starať lenže potrebujeme od tej ženy vymeniť pozemok a môže to urobiť len svokor. Preto sa chcem pripraviť na to co sa bude diať :D

muchotrafka298
30. jan 2024

Nemiesaj sa do veci, do ktorych Ta nic nie je. Absolutne netusis, co mozes tymto sposobit.

h2
30. jan 2024

Tak ja nechápem, prečo máš problém napísať, odkiaľ to vieš. Si tu anonymne, podľa teba rodina nič netuší. Tak kde je problém napísať, od koho to vieš a za akých okolností si sa to dozvedela?

guudy
30. jan 2024

Autorka, nepchaj nos do cudzich veci. Tvoj plan povedat o tom rodine po svokrovej smrti, je viac nez podly a ta svina si uz teraz, ak to takto planujes spravit.
Svokor mal zivot aj pred terajsou manzelkou. A? To sa stava, ze clovek nema len jedneho partnera za zivot… ;)

Mne je jedno, odkial to vies ty a ci to ne/vie rodina…

emka530
30. jan 2024

som tu jedina ktorá je priama a otvorena? normálne by som to predebatovala najprv s manželom, a s ním sa dohodla ako dalej... neznašam reči poza chrbat a do očí sa milo usmievať... ja kebyže toto viem, narovinu sa opýtam muža - milačik počula som toto a toto, čo je na tom pravdy, bo ja som v šoku...
viem že su rodiny kde je neuprimnosť prirodzena a normálna a chvalabohu že my takí nie sme... narovinu hovorime veci aj ked sa zle počuvaju... a že to spustí problemy? no to už musí s tým ratať človek ktorý je hlavným protagonistom...

autor
30. jan 2024

@guudy jasne ja mu to neberiem, prečo sa k nám správa ale tak ako keby on žil bez chyby celý život? Neustále poucovanie a komando vanie ako sa majú rodičia dieťaťa správať.

deti95060810
30. jan 2024

No fuj... pre blbý pozemok robiť takéto peklo.
Už chápem keď sa povie že niekto ide aj cez mŕtvoly... HNUS.
neznášam takýchto ľudí.