Svokor má dcéru a celá rodina o nej netuší

30. jan 2024

Svokor ma dcéru a celá rodina o nej netuší. Samozrejme ze ostatní ľudia vedia. Ale ako sa hovorí pod lampou je najväčšia tma. Je staršia ako ich deti a staršia ako vzťah svokrovcov. Čiže vznikla ešte pred ich začiatkom. Niekedy by som s manželom o tom pohovorila ale bojím sa ze ničím celú ich rodinu. Ta žena je naozaj skvelá a keby vedia ze sú súrodenci tak by to možno bolo super. Neviem ani ci ona o tom vie. Každopádne ak im to svokor teraz nepovie tak po jeho smrti určite chcem aby to vedeli. Ide o to ze svokor sa hrá na dôležitého a pri všelijakom preslape jeho deti v ich životoch im to krvilacne vykrikuje. Hra sa na sveteho pritom sám je to dobrý kvietok. Co by ste robili vy? Nehas čo ťa nepáli?

natall113
30. jan 2024

Ja neviem ale keď väčšina z vás píše že sú to cudzie veci tak rodina vašich manželov je pre vás cudzia alebo čo?
A keď treba ešte aj niečo riešiť...

guudy
30. jan 2024

To dieta je nejaka chyba podla teba? Tak ma dieta s inou, terajsiu manzelku nepodvadzal… nechapem kde je problem.
Ries to, co je medzi vami a nie jeho dieta spred manzelstva🙄

zdenka11081983
30. jan 2024

Tak nebuď sviňa a staraj sa o seba. Nemám rada takýchto ľudí.

autor
30. jan 2024

@deti95060810 ale blbá si tu ty. My to naozaj potrebujeme aby sme nežili celý život so svokrovcami a vyhovuje to aj jej lebo ja som s nou o tom už hovorila. Lenže je to svokrovi takže vybavovať to musí on.

h2
30. jan 2024

@emka530 Ty si tá osoba, čo adoptovaným deťom rozpráva, že "tvoja mamička nie je tvoja mamička", lebo veď treba byť priamy a otvorený?! Autorky sa to netýka. Môže tým zničiť životy!

autor
30. jan 2024

@natall113 asi tak. Akože neviem co by povedali keď im zomrie rodič a na dedicskom konaní zistia ze majú ešte 1 súrodenca s ktorým sa budú o všetko deliť. Keby to vedeli pred smrťou rodiča tak by sa to dalo nejak vyriešiť..

janinah
30. jan 2024

Uff...a zase sa idem modliť za normálnu nevestu..
vyfasovať so rodiny také čosi ako autorka musí byť ozaj " výhra".
Autorka.tebe ozaj nedochádza čo robíš? Buď si taká hlúpa alebo taká zlá a neviem čo je horšie.
Tiež viem jedno tajomstvo o biológ.otcovi istej ženy...a to tajomstvo pôjde do mnou do hrobu.

guudy
30. jan 2024

Autorka, uvedom si, ze do sukromnych veci ineho cloveka, ta nic nie je.
Ponala som podozrenie, ci uz neplanujes delenie dedicstva, podla tvojho posledneho prispevku vyzera, ze hej ;)

autor
30. jan 2024

@emka530 ja to určite nechcem takto splechnut na rovinu do očí. Viem ze svokor nám môže zničiť celý život. A samozrejme ako dieťa by som tiež verila asi viac rodičom ako cudzím.

reanda
30. jan 2024

neviem, co by som robila ja, zalezalo by od celkovej situacie.. ale ty mi prides ako hnusna intriganka, ktora sa uz nemoze dockat, ako vyrobi nejaku dramu.. a podla mna si aj dost hlupa, ak si naozaj presvedcena, ze cela rodina o tom nic netusi, len vsetci naokolo to vedia 🙂 .. aby si nebola nakoniec najprekvapenejsia ty

autor
30. jan 2024

@guudy nie to som dala len ako príklad. Neboj sa, my s manželom už máme vlastné len potrebujeme príjazdová cestu od svokra

guudy
30. jan 2024

Ked svokor vie o jeho prve dcere, tak sa podla toho moze zariadit sam. Nepotrebuje od teba radu, ani hodenie info bomby do rodiny.

emka530
30. jan 2024

@h2 zly priklad si dala, tu nikto nerieši adoptovane deti. Bez ohladu na zaležitosti ohladom dedičstva, by som riešila tu hnusnu neuprimnosť medzi členmi rodiny. Všetci to vedia a nikto nič...a na navštevach sa tvarme ako najlepší kamoši. Keby sa toto stalo v mojej rodine, tak by som sa nevedela tvariť akože nič...asi aj preto že ja nedokažem klamať, neznašam pretvarky a hnusí sa mi faloš. Môj muž je taký istý... chvalabohu..

lubkovaandrejka
30. jan 2024

Autorka, ja len rozmyslam nad jednou vecou,co si napisala "ze svokrovi akoby z oka vypadla" , ked je to take do oci bijuce,co su ostatni slepi podla teba? Keby sa niekto v mojej blizkosti podobal na mojho oca alebo mamu urcite si to vsimnem...

zuzitko74
30. jan 2024

Ty sa potrebuješ vedieť postaviť za svoj názor a životný štýl aj bez toho, že by si ,,vyhrabávala zo skrine svokrových kostlivcov". Píšeš, že nechceš byť sviňa, ale už len to, že ti to chodí po rozume je pekné svinstvo. Ty netušíš, akú Pandorinu skrinku tým môžeš otvoriť, veď si môžeš pokaziť vzťah s manželom a celou časťou jeho rodiny.

autor
30. jan 2024

@lubkovaandrejka co ja viem, mam vo svojom okolí ľudí ktorí sa podobajú a nemajú spolu nič spoločné. Dokonca moja mama sa podobá na jednu pani ktorú sme nedávno videli. Úplne vyzerala ako mama len v dosť staršej verzii.

autor
30. jan 2024

@zuzitko74 áno viem, ale čo ak príde niekedy nejaká situácia a manžel mi vykrici ze som cely čas o tom vedela a nič nepovedala?

h2
30. jan 2024

@emka530 Ale oni to nevedia. Teda, aspoň autorka to tvrdí, že z rodiny to nevie nikto. Len svokor a ona, ktorá sa tam privydala a nijako sa jej to netýka. Teda, pardón, týka, lebo jej to komplikuje situáciu s pozemkom.

autor
30. jan 2024

@h2 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

maciatkolulu
30. jan 2024

A prečo by mal.muz vedieť o Tom,že ty a všetci sme vedeli,len on s mamou,sú asi hluchí,nevsimavi,blbi???

h2
30. jan 2024

Čo sa plieskaš do hlavy? No tak choď za manželom a všetko mu povedz. Len sa potom nečuduj.

ibrunova
30. jan 2024

Možno to aj celá rodina vie, ale sú ticho a je to ich spoločné tajomstvo. Obzvlášť, ak mal dieťa ešte predtým, ako sa zoznámil so svojou ženou, nič hrozné by to nebolo.

tianna
30. jan 2024

Jednoznačne sa nestarat! Čo ťa k tomu oprávňuje? Nenic mužovi rodinu, môžeš tým podľa mňa totiž zničiť aj váš vzťah.. obzvlášť ak on má k rodičom a súrodencom vzťah pekný.

alex49
30. jan 2024

Dieťa splodil pred vzťahom zo svojou terajšiou manželkou. Ne podviedol ju, nerobil svoju rodinu. Možno vznikla z letného romanika a roky o nej nevedel. Nemiesaj sa do toho. To, že o tej žene nikto nehovorí, neznamená ze o nej manželka nevie.

autor
30. jan 2024

Ide o to ze svokor si z manžela robí poskoka a sluhu. Manžel nepríde do 5 minút ako mu svokor zavolá a robí také scény ako keby mal 15 a zdrhol na zábavu.
Keby som sa ja dozvedela cudzom človekovi ze je môj súrodenec hnevala by som sa na rodičov ze mi to nepovedali a vedeli o tom všetci okrem mňa. Chcela by som však vedieť dôvod tých tajnosti. Taktiež ak by som sa to dozvedela po smrti rodiča bolo by mi to ešte viac ľúto ze sme sa o takom niečom nemohli porozprávať.

autor
30. jan 2024

@alex49 ja píšem že svokra o nej zrejme vie. Len ich deti nie

zuzulka558
30. jan 2024

Ty si v tomto úplne Nič aby si sa do toho starala a pchala nos do niečoho o com.nevies všetko ako si myslíš,,, možno o nej vedia a aj tvoj muž ale nemá potrebu ti to hovoriť a robí sa ze nič nevie, to ta nenapadlo asi

sima234
30. jan 2024

Nerieš svoj hnev na svokra tým, že sa ideš miešať do niečoho, čo sa ťa netýka. Nechceš ho začať aj vydierať, že ty vieš o tom, že má dcéru, lebo chceš príjazdovú cestu a to, aby manžel neskákal, ako svokor píska. Ale to si s ním musí manžel vybaviť, pokiaľ je to tak.

guudy
30. jan 2024

To, ako funguje otec so synom NEMA absolutne nic spolocne s info o prvom dietati. Chces sa svokrovi pomstit, ci ho chces pritlacit, aby na vas prepisal cestu? Nechapem tvoje pohnutky…nedavaju zmysel

alex49
30. jan 2024

NIE JE TO TVOJ PROBLÉM.