Svokor mi lezie na nervy

pepinka25
10. sep 2012

Ahojte co tak nacat tuto temu?ked som cakala maleho tak svokor nebol nadseny ze sme si skoro urobili babo a tak ale ked sa maly narodil bol v siedmom nebi ale obcas to uz prehana stale mi keca do toho co robit a tak byvame sami ale nie daleko tak ked mi zavola ze pride tak som velmi nadsena stale chce byt z malym sice je to pekne ale uz to niekedy prehana ved aj my chceme byt sami ako rodinka a nie ho mat stale za zadkom ma niekto nieco podobne???

pepinka25
autor
12. sep 2012

ahojte dnes mam dost v Pondelok prisiel k nam kuknut na kole a dnes??prisiel ani nezavolal ci sme doma a hned na mna ze aku mam predstavu ohladom prace ze on mi nieco najde som zostala kukat to je co?hlavne ze on nie je este na dôchodku a sedi doma!!!!!!bol zivnostnik a neslo mu to odvtedy nikde nepracuje a aj ked bol na zivnosti len zdvihal telefony a papierovacky insie nic a on mne bude hladat pracu co som negramotna???maly je druhy tyzden v skôlke este tam nespava pokial ja som doma a on uz je aktivny mam z toho nervy 😠

fordikford
15. sep 2012

ahojte pridavam sa k vam ja mam tiež svokra ,ale takeho ktoreho by som nikomu nepriala my byvame na poschodi on dole svokra zomrela a on starý gribdoš si našiel frajerku a čo on dokazuje s ňou tak to hraniči zo zdravim rozumom a mieša sa mi do všetkého ešte mi skontroluje aj odpadkový kôš ked vysypem do kontajnera a mieša sa mi aj do deti a najmä kontrola ich izby je to horor 😒 mala bude mat ešte len dva a už bo dokedy mam matersku a sam sedi z nohami na stole a človek žeby ho obskakoval bo on je starý "starý ale jarý" 🙂

pepinka25
autor
17. sep 2012

@fordikford presne svokru mam na jednotku ale svokor???toho by som vymenila hned!!!ako on ma dokaze vytocit len jednym slovom nechcem sa hadat zbytocne ale bohuzial niekedy to bez toho nejde on vie vsetko najlepsie a druhy su pre neho nuly,boli sme sa kupat v aquaparku a on nesiel ze vraj tam bude vela ludi a to on nemusi svokra isla snami ved pracuje a tiez si chce odpocinut volali sme aj neho ale nesiel svokru posielal ze nech sa ide odreagovat a na druhy den jej to vycital ze zostal sam doma tak o com to je ?

piuska
31. máj 2013

@pepinka25 zacni vyberat za kazdu nadavku jedno euro.... aj my to tak robime,, a veru ze tych euracikov nejak prestalo pribudat

katarina_04
31. máj 2013

ahojte, priložím aj ja skúsenosť s mojím svokrom a pravdu povediac musím to aj zo seba dostať lebo asi už to psychycky nevydržím....bývame v RD, ktorý si manžel postavil ešte predtým ako sme sa spoznali. To by mi neprekážalo veď prečo nie, ale mal sprostú dohodu so svojimi rodičmi, že budú chodiť do záhrady, že aby im to dovolil...že si budú pestovať zeleninku (inak bývajú v byte).
No to som tiež prehltla, keď som sa nasťahovala k nemu. Dalo sa to všetko prežiť, pokiaľ som neotehotnela a zostala som na MD, vtedy som to tu všetko videla, čo sa deje keď sme my boli v robote. Od rána do večera sa tu môj svokrík trapošil v záhrade, behal hore dole, do domu a do záhrady, že čo robíme aj s malou...na toto som si horko ťažko zvykla, ale trpela som...že nemám žiadne súkromie...vždy keď som išla dojčiť tak som sa musela popozerať, že kde je a čo robí, a keď náhodou som zostala dolu v obyvačke tak na ten just sa dotrepal do vnútra a ako cvok sa opýtal "čo kojíš" no do mna všetci čerti....no teraz máme druhé bábo...všetko je tak ako bolo...prišiel si kedy chcel, neohlásene, ja nemám žiadne súkromie, keď sa už dotrepe tak nič iné nepočúvam ako každý je mantavý a to ohováral aj svojich synov...a ešte aj môjho muža...
no a finále bolo to,že asi pred 3.týždňami sa dotrepal k nám ja som dávala jesť staršej a on hneď na ňu ako velká voda, že "ahoj moje krásne" a hneď ju pusinkoval...a to bol chorý a ja som mu na to povedla, že nech ju nebozkáva keď je chorý...tak a on do mňa že čo si to dovolujem si ho takto upozorňovať...a nepočúval vôbec moje akgumenty...no a od vtedy je urazený, že keď aj príde do záhrady tak sa ani nepozrie do okna...už mu ani moje deti nechýbajú ani ich nepotrebuje pusinkovať...no proste na smrť urazený....a teraz mám ešte jednu dilemu, bude mať narodeniny...a ja neviem či mám ísť mu zablahoželať alebo nie...tak konečne sa mi trošku uľavilo....síce je toho viac na písanie ale mám sa o trošičku lepše....

jednoduchojaa
31. máj 2013

a teraz ja 😠 do života ich syna som vtrhla max.nevhod-on vysokoškolák,podnikateľ,uhladený,usilovný a hlavne POSLUŠNÝ.Síce mal vlastný byt,ale vlastne aj ten kúpil v mene otca,aby bol poistený pre prípad,že by sa mu niečo stalo,kedže ako 18 ročný sadol na lep "úprimnej lásky" a po dvojmesačnej známosti s ubezpečením,že dáma berie antikoncepciu,zostala dáma tehotná a nárokovala si na...veľa. Ocko vtedy zbalil syna,aj seba a odišli do zahraničia-teda na Slovensko,presťahovali firmu aj zvyšok rodiny a svokor-hlava klanu opäť vládol pevnou rukou,aby debilný syn vychovaný na to,aby plnil jeho vôľu a žil tak,ako to chce rodina,opäť nevyviedol hlúposť.Stretli sme sa,keď mala jeho dcéra 6 rokov a začala sa hra na starostlivosť...jej mama ukončila vzťah s ďalším bohatým mužom,tak zrejme chcela bohatého biologického otca opäť presviedčať,že si malá zaslúži otca vlastného...avšak to som už bola na scéne ja a aj on,aj ja sme verili v našu lásku.Ja som bola po rozvode,moja dcéra mala o rok menej ako jeho.Najprv sme sa skrývali,v podstate som netušila o jeho bohatstve a zázemí a to,že ma nechcel predstaviť rodine som po rozvode brala ako balzam na dušu.Tak sme boli spolu 5 rokov.S prestávkami,vždy sa ku mne vrátil.Alebo ja k nemu.Po 6 rokoch ma nasťahoval do svojho kráľovstva.Jeho rodina o mne vedela,avšak ignorovala ma.Keď si dovolil sťahovací manéver,Otec urazene odišiel z firmy,syn je debil a on sa nebude pozerať,ako všetko ničí,za nepozeranie však požadoval mesačnú rentu 60 000 vtedy ešte korún.Syn platil.Zrazu však synova mama a Otcova manželka vážne ochorela-v tom smutnom období to bolo zrejme jediné a krátke obdobie,keď sa snažili o harmóniu,začali sme sa navštevovať,ale pevná ruka začal siahať aj po mne-to tak,to inak,nebral si servítok pred ústa,mnohokrát som bola s chorou svokrou svedkami hádok o tom,ako máme byť vďačný za to čo máme Jemu-on sa snažil,on ako mlasý nosil peniaze v igelitkách,on zakladal firmu,ako jeho syn nemá nič okrem auta a dieťaťa,o ktoré sa nestará....bolo mi ťažko počúvať tie blbosti,keď som videla manželovu snahu a pracovitosť,ktorá nikdy nebola ocenená,on ma vždy len chytil a povedal-vydrž to prosím,kvôli mojej mame. Keď sa zdalo,že choroba ustúpila,chcel venovať mame vnúča-otehotnela som.Aj potratila.Keď sa to prevalilo,boli sme za hlupákov,načo nám je spoločné dieťa.Avšak aj napriek tomu som zostala tehotná opäť.Svokra nesúhlasne mlčala a svokor nesúhlasne kričal.Kričal skoro celé tehotenstvo,zrazu bol z neho dedko-chvíľu spokojný,avšak najmúdrejší-to mám robiť tak,to tak-čudovala som sa,že ma neučil dojčiť...potom sa svokre choroba vrátila...posledné chvíle s ňou si pamätám z dovolenky-On-VEĽKÝ OTEC v záchvate zúrivosti z toho,že neodchádzame v sobotu na obed,ale v piatok v noci,kvôli malému,nech môže cestu prespať,spustil,citujem-Si sračka,obyčajná sračka dobrá len na primitívne povolanie,môj syn si s tebou pokazil život,jediná tvoja starosť bola,aby si zostala tehotná,vydedím vás...aké fantastické ženy mali o neho záujem,a on skončil pri tebe...Vtedy som skončila aj ja,povedala som,že syn už nemá starého otca,zbalili sme sa a odišli hneď.Manžel za rodičmi chodieval s malým napriek mojim narážkam...opäť som to musela rešpektovať kvôli svokre...vždy surovo hovoril-vydrž,mama sa pominie a viac ich nepoznám-myslel tým aj švagrinú,ktorá má povahu svojho otca,dve vysoké školy,zamestnanie aleže špičkové,avšak nemá vlastnú rodinu,ale recept na životy iných..Svokra zomrela,svokor sa vrátil do zahraničia a večere trávi dlhými telefonátmi so svojim synom,ktorý mu radostne zvestuje každučký úspech a počúva otcove rady do života....

suem
31. máj 2013

@katarina_04 Jasne , ze chod,zazelaj mu vela zdravia, aby si ho nemusela upozornovat aby chory nebozkaval dieta 🙂. Dedo sa zobudi, on isto vie ze nespravil dobre, ale muzska jesitnost mu nedovoli prist prvy. Napis potom ako to dopadlo 😉

katarina_04
31. máj 2013

@suem vďaka za radu, aj som to mala takto v pláne, ale stále mám nejaké zlé tušenie, že to nedopadne dobre...ale pôjdem a uvidím...keď aj tak bude sa bude správať ako cvok tak už potom nebudem mať hlavu v smútku....

nyteshade
2. aug 2019

@pepinka25 môj svokor sedi na gauči, s malým sa nezahrá, len hudbe, sedí pred telkou, ani raz mu nedal papať, keď ide svokra s malým von, tak len s mojou svagrinou, 13 ročnou dcérou, on sedí doma. Keď odchádzame, všetci zídu dole, iba on nie iba z okna máva a môj malý jurko nemá ani dva roky kričí ma neho Starký Starký, káva mu z auta a nechápe, prečo Starký neprišiel dole mu dat pá pá... Čiže ja by som bola rada na tvojom mieste veľmi, dohodla si možno nejaké pravidlá s mužom, nech aj on povie, poďakovala sa za to co mi priniesol, ale povedala by som ze menej lebo som nestihla použiť a pokazilo sa a hotovo, tešiť sa, že ma záujem 🙂

margaretka111
2. aug 2019

som si myslela, že len môj svokor je taký "divný"... 😀 ešte sme boli s teraz už manželom priatelia, ale už sme bývali spolu a svokor zavolal v sobotu o 6:25 ráno (človek konečne víkend, tak sa chce aj vyspať) a že čo robíme????!!! že si máme pustiť TA3, lebo neviem čo... 🙈 alebo: išli sme do reštaurácie, on o tom vedel, lebo volal chvíľu predtým s manželom a len čo sme prišli do reštaurácie manželovi zvonil telefón a to on.. že či už sedíme.. 😂😂
ako ono sa to niekomu môže zdať, že aký zlatý, že sa zaujíma, ale po tých rokoch mi to ozaj lezie už veľmi na nervy... aj som často voči nemu odmeraná, ale on asi nechápe. má svoj vek, ale aj tak nerozumiem, že mu to nedochádza, že je otravný 🙄