Svokrovci o nás nemajú záujem. Ako ste na tom vy?

sisamato
11. aug 2010

Caute kocky,
na podnet jednej z vas somsa dnes rozhodla zalozit diskusiu na temu svokrovci. Verim ze nas tu prispeje slusna kopa. Tak a teraz ku mne. S manzlemo sme sa zoznamili na vysokosk. internate, padli sme si hned do oka a zacalo pomaly krasne randenie. Zo zaciatku som sa trocha bala, lebo Mato bol o necele dva roky mladsi. Potom prisla navstevu u nich doma, aj u nasich, vsetko bolo ako sa zdalo OK. No a pootm krasne zasnuby u nas doma, kedy sme sa zisli najblizsia rodina a Mato ma pred vsetkymi poziadal o ruku a dal mi pritom krasny prsten, s tym ze by sme chceli mat do roka svadbu. To bolo v lete, v zime, kedy sa trebalo bavit o konkretnom termine svadby som dostala od Martin. rodicov info ze aka svadba, oni o nicom nebedia...pootm nastali vyhrady typu ved ja somm starsia, nie som pre neho dost dobra, kde budeme byvat,pracobvat atd...vsetko len cey Martina mi to tlmocili...No poviem vam, neprajem to nikomu zazit. Ale my sme sa nedali a aj tak nasi vystrojili krasnu svadbu, hoci na dedine, kde kazdy o kazdom vie...ale lubim ho a nechela som sa ho vzdat..Na sobasi v cerkvi som sa pocas kazne trocha rozlakala,ale preslo to a svadbu sme si aj tak uzili. PO roku sme si nasli byt nedaleko KE na hypoteku. No a pootm prisiel od mojho ,,svokra,, telefont muzovi ze straky zomrel. On ze ci ppride na pohreb no a Mato ze len s manzelkou a ten ,,svokrik,, ze tak nech radsej nechodim vobec...proste ja do dnesneho dna pre nich neexistujem. Po dvoch rokoch sa nam narodila dcera, je nadherna. S nimi to neurobilo nic, co som aj predpokladala, hoci mi vsetky kocky z okolia vraveli ze uvidis este ti pridu klopat na dvere, comu som sa ja jasne ze smiala..........MOja dcera nidy nebude vediet ze ma niekde dasich starkych ani dvoch strykov, Martinovym bratov, kt. tiez nemlai gule prist na svadbu....Je to smutny pripad, ja som sa s tym zmierila, ale som zvedava ci sa najde niekto s podobnym osudom. Majte sa.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevapeto
8. máj 2021

@sisamato ja mám dojem, že za tým bude oveľa viac, ako len že “ zrazu nemajú záujem”. Chýbajú ti tu tie detaily rodinných “ sračiek”...