Ten dom je prekliaty

janulkaaakuky
1. okt 2023

Neviem či ma nevysmejete.ale začnem takto pred 4rokmi sme si kúpili dom s ešte vtedy s manželom vysnívaný domček,máme dve deti,,kúpili sme to od jedných ktorý sa rozviedli tak to predávali....boli spolu 4roky,,ja som s manželom vydržala v dome 4roky taktiež rozvod....denno denne hádky,krik plač,,škaredé slováame dve deti oni stále nervózne,medzi sebou hádky..proste otras...ex sa odsťahoval preč no a ja som ostala s deťmi v dome ,,a začalo hotové peklo...prestalo sa my dariť nemohla som si nájsť prácu,,,deťom v škole to tiež,stále sa medzi sebou hádame jsme nervózny,,,v noci nekludny spánok,,,prestalo ma to baviť a začala som skúmať nakoľko sme 3majitelia domu ...už aj farár bol vysvatit nejak nepomáha,,dejú sa tu čudné veci,,,aj mám husiu kožu,,prvý majiteľ ktorý to postavil bol alkoholik býval tu so svojou ženou ktorú mlátil,,denno denne hádky,,cez balkón lietali taniere,,až žena od neho oddysla,,presťahovala sa k deťom,,on ostal sám zacal viac piť,,keď nemal s čím kúriť porozbyjal nábytok proste hrôza..nakoniec ho našli v meste ležať na lavičke mŕtveho....Neviem či môže byť jeho zablúdila duša blúdi a nedá pokoj,,,ležíte na posteli pozeráte telku a zrazu cítite studený prievan ,,,,🥵okná zatvorené všade,,,,samozrejme strach,,,nevedela som si to vysvetlí....ešte keď ti bol s nami môj ex manžel tiež videl divné veci no nejak som tomu nevenovala pozornosť ....proste on tu s nami nechcel byť utekal preč ,,,stále my vravel že sa cíti v dome zle,,,
Ďalšia vec po rozvode som si našla priateľa,,a čo vám poviem keď sme mimo domu je všetko ok proste pohoda....ale keď ma prísť on tu k nám,ma s tým problém tiež my vraví že sa necíti v dome dobre že cíti akokeby ho niečo odhanalo...že toto nezažil ...proste opäť to isté,,,ako pri mojom ex...a zas ty čo tu bývali pred nami mali tiež ten istý problém ale samozrejme som sa to dozvedela pred časom.neviem či mám sa čím skôr odsťahovať kým sa nezozerieme navzájom...možno keby ten dom kúpil syn toho čo tu bývali toho pána ktorý to postavil tak by sa jeho duch ukludnil....možno si poviete že my preskakujem...ale. keby som vám mala všetko písať som tu do rána..nedarí sa my v novom stále zle a zle....poraďte čo mám robiť...deti si zvykli al zvilli v dome ale v takých nervoch a strese hádkach sa žiť nedá...ex je spokojný šťastný ale my sťa trápime a zozeriame navzájom...

savoya
1. okt 2023

A ake mate cislo domu?

janulkaaakuky
autor
1. okt 2023

@savoya 75

januska12323
1. okt 2023

Keď sa tam necítite dobre tak choďte inam. Čo iné poradiť.

rezanka73
1. okt 2023

Nie je náhodou váš dom postavený na nejakom starom cintoríne alebo pohrebisku alebo niekde v blízkosti niekto nezomrel?

savoya
1. okt 2023

My sme tiez byvali v dome kde sa jeden z majitelov obesil.Ten dom bol tiez prekliaty.Nasi sa stale hadali.A predtym tam byval majitel,ktory mal 4 synov a my sme boli tiez 4 ,ale dcery.Dom ma vo zvyku opakovat svoju historiu

ajajaj00
1. okt 2023

zbal kufre a chodte prec co ine poradit..

savoya
1. okt 2023

Ten dom predajte

janulkaaakuky
autor
1. okt 2023

@rezanka73 majiteľ ktorý postavil dom už zomrel ale nie tu v dome upil sa k smrti našli ho na lavičke

savoya
1. okt 2023

Asi tam nechcel ani zomriet

konikmodry111
1. okt 2023

Ja by som uz bola prec ked uz ani svätena voda nepomôže 🙈

janulkaaakuky
autor
1. okt 2023

Konikmodry111 neviem čo robiť nakoľko môj plán bol ostať v dome vyplatíut manžela aj hypotéku a žiť si kľudne...predať byt ktorý mám po rodičoch a z toho to všetko po vyplácať.ale v takom cude sa žiť nedá.a do bytu sa vráti nemôžem lebo už mám spísaní zmluvu o predaji bytu ...tak sa všetko komplikuje....a som nútená vyplatiť hypotéku nakoľko je na byte ťarcha skrz domu lebo keď sme ho kupovali tak nebola dostačujúca nehnuteľnosť tak sa založil aj byť🥵

lizatko1009
1. okt 2023

Ponúknuť ex dom a nech vyplatí teba

lujza123
1. okt 2023

Preč odtiaľ. Domy su všelijaké ja keď som hľadala dom tak v niektorých ta už pri obhliadke striaslo, proste divná energia.

h2
1. okt 2023

@janulkaaakuky Prečo by mal syn toho pána chcieť kúpiť ten dom? Veď keď je jeho syn, tak ho asi zdedil a tým ľuďom, čo tam bývali pred vami, ho predal on. Určite to kupovať nebude. Ja teda na také veci neverím, že za vaše problémy môže dom. Ale ak sa v ňom necítiš dobre, tak sa odsťahuj.

konikmodry111
1. okt 2023

@janulkaaakuky no to mi je ľúto … asi by som skusila ešte nejakého iného farára 🤷‍♀️

vanilkovazmrzka
1. okt 2023

Tak sa prestahuj a uvidis, ci sa zazrakom tvoj zivot na dobre obrati.

A z tvojich ypsilonov mi krvacaju oci 😵‍💫

metuzalem
1. okt 2023

@janulkaaakuky Zvaľovať vaše problémy na dom, to je silná káva takto večer...viac sebareflexie to chce.

simona20201309
1. okt 2023

@janulkaaakuky co ta v tom dome drží? Predaj ho a choďte hoc do bytu. Načo ti je samej s deťmi dom? Ja mam rovnakú skúsenosť. Tiež som z toho domu mala vždy zlé pocity. Som rada ze som odišla.

simona20201309
1. okt 2023

@metuzalem ja nie som poverciva, ale verím tomu, že sú miesta kde sa ľudia skratka cítia zle, sú nervoznejsi, ....

metuzalem
1. okt 2023

@simona20201309 urcite si preto dlho nemohla najst pracu, lebo duch toho domu sa jej chcel pomstit za to, ze sedela na jeho gauci 😂

miadi
2. okt 2023

Prepac neuraz sa ale dom nemoze za vase problemy. S muzom sa vam rozpadol vztah skor pre to ze ste sa prestali k sebe chovat pekne zanedbali ste intimitu atd. Teraz si tam sama rozvedena Tak si nervozna na deti a ked si s frajerom vonku na kave Tak si kludna a ked pride k vam domov tak si zas nervozna z deti ze sa hadaju atd, tak frajer citi ze ho nieco odhana. ( pud sebazachovy) pan co dom postavil sa upil na lavicke tak strasi tam . Jeho syn Urcite dom nekupi spet ked ho uz raz mal a predal. Urcite by nechcel zit v dome kde jeho otec ožran tyral jeho mamu. Ty by si chcela dom v ktorom volakedy tvoj otec mlatil mamu ? Tie soomienky na to ziju v ludoch nie v dome . Je mozne ze ty ten dom uz nechces prave koli tvojim spomienkam na hadky a rozpad manzelstva. Kludne ten dom predaj a zacni novy zivot inde . Ale neuspech hadzat na dom je cisty alibizmus .

simona20201309
2. okt 2023

@metuzalem no dobre, uznávam... ak to čítam takto ako si to napísala, máš pravdu, znie to vtipne 😆

terezka1947
2. okt 2023

@miadi tiež si skôr myslím,že nie dom,ale životné okolností dostali pod tlak a vyústilo to do problémov.
Tie sa iba nabaľujú. Hypotéka často položí mnohé manželstva,prichádza frustrácia,problém s financiami,hádky....nepokoj. no a nový priateľ+kto by chcel bývať v priestoroch,kde predtým býval iný muž,manžel,otec....spal v tej istej posteli,dotýkal sa rovnakých veci....nedivím sa,,že sa dobre necíti.
Toto sa nevyrieši asi zmenou domu...skôr porozmýšľaj ako upokojiť situáciu. Asi neexistuje dom,v kt.nikto nezomrel,v kt.sa nikdy nič zle nestalo,lebo život prináša aj smrť,aj rôzne trápenia.

ruxandra
2. okt 2023

A ten dom ste prerábali, alebo v nom žijete tak ako ste ho kupili? Mozno by pomohlo, keby ste si ho prerobili na svoj obraz, aby ste sa v nom cítili prijemne, pripadne uplne inak zariadit, aby ste mali pocit, ze ste kompletne v inom.
Tiez si myslim, ze za to nemoze dom, skor mam pocit, ze nie ste schopní vytvoriť si tam domov. A tento problem s vami pojde aj do noveho.

A tie pocity, ze tvojho frajera odtial nieco vyháňa.. no ak si mu o tom najprv takto porozprávala, tak si to moze len namyslat, najma ak tam s detmi naozaj po sebe stekate a ste nervózni, verim ze toto jeho pocit len umocňuje..

elenita
2. okt 2023

@janulkaaakuky a ked ste dom kupovali, nemali ste este s manzelom problemy? Pri obhliadke ste nemali z domu zly pocit? Co ja viem, my zasa byvame v domceku, ktory sme si kompletne prerobili...a nad ktorym povodne vobec ani neuvazovali. Ale prisli sme na obhliadku a bolo to ❤️ Okamzite sme sa v nom obaja citili dobre, citili sme, ze to je ono, a stale to tak citim. Tak mozno je to mozne aj s tymi negativnymi pocitmi...

tomcimka
2. okt 2023

@janulkaaakuky odsťahujete sa, lebo nikdy neviete, čo sa stalo. U nás v dedine, kde som vyrastala,na našej ulici museli zbúrať dom. Rodine sa veľmi nedarilo: manželia sa rozviedli, deti si založili rodiny a odsťahovali sa. Nikto z nich nechcel už prísť do toho domu. Jedna z dcér si vzala mamku k sebe. Až keď začal chátrať,tak sa dom búral a chceli namiesto neho postaviť nový dom,tak až vtedy starucky pán z vedľajšej dediny vravel, že tam počas druhej svetovej vojny,zastrelili asi 2-3 ľudí a pochovali ich pravdepodobne na dvore. Dom zbúrali a dodnes nikto nenabral odvahu postaviť nový. Takže človek nikdy nevie.

zuza265
2. okt 2023

Tym co veria ci neveria - niekedy nam zmena prostredia uskodi, inokedy da novy vanok do plachiet. Je jedno z akeho dovodu - sla by som prec. Je mnozstvo veci, preco je to miesto take ake je a preco to na vas vplyva. Od miesta postavenia domu, toho co sa tam dialo, kto tam umrel, hocjakeho predmetu v dome a podobne. Vzdy su moznosti a vzdy sa da s bankou dohodnut na roznych veciach. Mas rodicovsky dom, chod zatial tam kym to predate

mimikarol
2. okt 2023

Ja na takéto veci veľmi nie som, ale kto vie čo je medzi nebom a zemou. My sme žili v byte 4,5 roka, od začiatku som ho nemala rada, sama som sa tam bála. Kúpili sme ho koli tomu, že to bola najvýhodnejšia kúpa, najlacnejší na trhu a pekne prerobený. Dozvedeli sme sa že sme už 5ty majitelia, párik ktorému sme ho predali ho už tiež predal. V dome ktorý sme kúpili som sa od začiatku cítila dobre, tu sa sama v noci nebojím. Možno ten váš dom má v sebe ozaj negatívnu energiu

nikdenikto
2. okt 2023

Skús ísť na pár mesiacov s deťmi niekam do podnájmu a uvidíš....

top_manazerka
2. okt 2023

Podľa mňa ťa straší duch nejakeho jazykovedca.. to sa nedá čítať, prepáč… 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣