• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tichá domácnosť

15. novembra 2009 
s tymi svokrami je to zaujimave ako dokazu nicit manzelstvo svojim synom...aj ja mam xantipu. a ticha domacnost trva aj 3 dni i ked sa vravi ze nad hnevom by nemalo slnko zapadnut... nejde to. Mo muz je tvrdohlavy despoticky a vzdy to musim by ja kto sa prvy ozve
14. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pastuska, ty si podarena... v juli rodis a uz to vies? ved si asi len v prvom mesiaci..
14. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja sa k vam pridavam my mame tichu domacnost tieš tak 3 dni ja dlho nevydržim a vetšinou kvoli malej muž je taky nervozny no nevie čo je s nim a teraz dokonca sa nebavim so svokrou tak ma vytočila len poučuje ale som sa s nou povadila až my bolo zle dufam že da pokoj
14. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 mesiace
:grinning:
14. nov 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mas s manzelom dva mesiace tichu domacnost alebo so svokrou?
14. nov 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
so svokrou neviem ako dlho ale nech my da pokoj
14. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak čitam čo som pred rokom pisala a musim napisat čo nove :slight_smile: po vianociach sme sa prestahvali a naš vztah je ako na začiatku sem tam nejaka drobna hadka ale to k vztahu patri.Manžel je s nami každy den,každy vikend a je to užasne :dizzy_face: Tichu domacnost sme nemali wow riadne dlho :slight_smile: Je fakt dobre že sme od rodin daleko a mame svoj vlastny život,ajked niekto potrebuje pomoc sme daleko takže nevolaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wom super :wink:

Ja ani neviem, čo je tichá domácnosť. Teda mm aj tak veľa nenarozpráva, takže nepoznám ani tú druhú stránku, čo mi niekedy strašne chýba :slight_smile:
15. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoci sme s manželom spolu takmer 12 rokov,nemame ticho v domácnosti nikdy.KLOP,KLOP,KLOP.Sme obaja za to,aby sa každy aj najmenší problém predebatoval v kľude.No ale samozrejme,záleží od povahy človeka,či to vie.Ked je niekto výbušný,ťažko čakať kľudnú debatu,tak sa nikomu nedivím,ak to rieši tichou domácnosťou.
15. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok