Tiktok a hádka

3. dec 2023

Ľudia, stala sa mi kuriózna vec resp. hádka! 😬 Mužova sestra sa čudovala, že môj muž má Tiktok! Noa?! Veď nevh má, aj ja mám. Dokonca si posielame vtipné videá. Označil ma ako sledujúceho a aj ja jeho. On má appku, čiže musel si zadať e-mail, alebo tel. číslo. Ja som išla cez facebook, keď sa dobre pamätám. Jeho sestra mu hovorila, že má na profilovke auto. Ona ani nevedela, že má tiktok. Proste bola prekvapená. On zase bol nervózný. Dávala mu otázky, že má účet ? apod. On, že nemá a má to len na pozeranie videí apod. On nechcel jej odpovedať a bolo to na ňom vidno. Tak som sa ho spýtala, že prečo neodpovedá normálne? Veď má účet, tak teraz čo?! A on tak vyskočil so slovami na mňa, že on ten tiktok nepoužíva len na pozeranie videí a tak. Úprimne? Ani ja a ani jeho sestra sme sa nepýtali, že čo pozerá, nepozerá …
Tak som si pozrela jeho profilovku. On tam má seba a nie auto. Zistila som,
že keď si stiahne appku, zadá si e-mail, môže mať 2 tiktok účty. Toto som nevedela, len
som sa čudovala na ten jeho výstup? Čo si o tom myslíte?
Čo potrebuje schovávať? Či mám bohatú fantáziu? Viete, ženská intuícia proste nepustí.

nin12345
3. dec 2023

Akoze ja to nemyslim v zlom ale ked traja dospely ludia sa hadaju kvoli tiktoku a nie je to v pripade kedy dieta nepovolene od rodicov pouziva tuto socialnu siet tak je to kusok na zamyslenie ze?

dzulli1980
3. dec 2023

Tak zrejme manžel čisté svedomie nemá, keď znervóznel ... tiktok, tiktok ...

natall113
3. dec 2023

Aby sa dospelí ľudia hádali kvôli tiktoku 🤔

estellas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. dec 2023

@nin12345 hádal sa len manžel, pretože mu otázky od sestry vadili. A ja som bola len prístav, kde táto ohnivá guľa emócii dopadla. 😅
Predpokladám, že takme každí Slovák má tiktok. A myslíš si, že každí takto reaguje zbežne, keď sa na to ho spýtajú??????????

autor
4. dec 2023

@natall113 Aj ty reaguješ takto, keď sa ťa spýtajú, či máš tiktok, alebo facebook? Ak áno, prečo?

autor
4. dec 2023

@dzulli1980 Tak je to čudné! Stúpila mu sestra na achilovú pätu 😅

natall113
4. dec 2023

A kde si zobrala že ja takto reagujem?? Nie nereagujem

trema
4. dec 2023

Tikčo? To vazne ludia toto riesia? Mate uz viac ako 25?

majulino
4. dec 2023

V mojom blízkom okolí dospelý ľudia okolo 30-40 rokov tik tok nemajú 😅🤣 a keď ma dva účty asi nie o skrýva

cacianka
4. dec 2023

Čo je tictoc ? Nejaké virtuálne cukríky , hra ?!?😉
No nemá ho každý

zuzulka558
4. dec 2023

Ešteže nemáme nič od messenger po tik tok a iné hovadiny, aspoň nemusíme riešiť detské hádky 🤣

nelca0510
4. dec 2023

Nemám tiktok autorka,hádate sa o sprostosti. Keď je ti niečo nepríjemné,jednoducho zmeň tému.

panda21
4. dec 2023

Čo sa dá skrývať na tiktoku? Ako, že je tajný tiktoker a nahráva každý deň 5 videii? Alebo o čo šlo vôbec? Veď na tiktoku sa dá iba pozerať alebo pridávať. Nie je to tajná sexzoznamka.

autor
4. dec 2023

@majulino No a my máme viac ako 40 rokov 😅 Ono je dobrá apka, sú tam užitočné rady. V podstate ako facebook. Len hej, tá reakcia.

svetlonos
4. dec 2023

Tak vidno, ze vek je len cislo a dospely neznamena hned aj zrely.

denkatn
4. dec 2023

netrap sa a k rozhovoru sa vrat neskor, ked budete v klude sa ho pytaj cim ho urazila sestra (chod na to z tej stranky ze ho chces rozumiet a nie ze robi nieco zle). povedz mu seba, ze by ta trapilo, keby robil nieco co by bolo inac ako comu veris vo vasom partnertstve. tak nech ti radsej povie co nema naplnene. (komunikacia v smere, chcem ta chapat, nie vycitka a vycitka si taky a taky)

vanilkovazmrzka
4. dec 2023

Sorry ale mate 12?

blondinka95
4. dec 2023

Z tajného účtu možno sleduje polonahy erotický kontinent od bab čo si tam prezentujú OF

elenka.k
4. dec 2023

neviem, jeden účet má pre rodinu a druhý pre ostatných, respektíve, aby rodina nevidela , ale neviem ti s istotou povedať, či na jeden mail / číslo/ sa dajú vytvoriť dva účty

yvanielka
4. dec 2023

Dajú sa tam aj písať správy a je tam rôzny kontent od 17+ ročných polonahých slečien, tak možno preto znervóznel 🤔

danica2711
4. dec 2023

ja len žasnem, čomu dospelí (rozumej fyzicky) ľudia dokážu venovať čas a emócie...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. dec 2023

@elenka.k Vieš čo, ja som to neriešila, kým nereagoval takto. Áno, dá sa mať 2 účty🙂

autor
4. dec 2023

@vanilkovazmrzka Píšem vyššie, keď ťa to zaujíma.

autor
4. dec 2023

@yvanielka Tak môže byť. Naozaj neviem, čo si mám myslieť.

autor
4. dec 2023

@denkatn Ďakujem za pochopenie a aj radu. 🤗

autor
4. dec 2023

@svetlonos Zrelý načo? Ak je partner nervózny, tak sa jeden druhého spýtame, že prečo je tomu tak. Tu v tomto príade nechápem a nie som sama. Keďže aj jeho sestra nepochopila túto prehnanú reakciu.

pralinka25
4. dec 2023

neviem tik tok nemam ale ocividne robi nieco co by asi nemal ked ho to tak vykolajilo. je jedno ci ide o tik tok alebo nieco ine. pointa je v tom ze sa zlakol niecoho co nechce aby sa vedelo. neviem preco sa tu vsetci tak pozastavuju len nad tym tiktokom. keby si napisala FB alebo insta tak by asi reagovali inak.

autor
4. dec 2023