• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

To děťátko není jeho. Poraďte!

26. mája 2014 
Neviem nechcem urazat, ale toto mi pride naivné si mysliet ze chlap bude tak velkorysy... :confused: :zipper_mouth:

Myslim, ze by bolo 100 krat lepsie sa manzelovi priznat, olutovat celu udalost a zistit, ci o mna stoji a ci mi odpusti a zacneme zivot znova....

Treba to povedat ak je rozhodnuta ho stratit, ale mozno sa tomu aj tak nevyhne a strati ho tak ci tak, skoda ze nevieme ako to dopadlo. :confused:
9. nov 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to dopadlo? autorka na nejakej strane pisala,ze chodi pozerat sem pod svojim nickom. snad nam odpovie, ked uvidi, ze mame zaujem.
ja sa vyjadrit neviem k teme, ale som rada,ze nie som v jej kozi.je to kriiiiiž na cely zivot, pocit a hanba, ktorá sa ale neda vratit spat...
10. nov 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj taky jsem si to celé přečetla a četla jsem opravdu se zájmem,zajímalo by mne jak to celé dopadlo....
Jinak včera jsem se na to zkoušela ptát manži jakej má na to názor. No a nezklamal mě řekl,že tohle by v životě neodpustil žít celou dobu v takovýhle lži.... :unamused: řekl mi jak bych se tvářila já kdyby to bylo opačně a je fakt,že mě tím docela dostal a zaskočil,protože já sama opravdu nevím co bych dělala být to opačně. Žít si pěkně v klídku a najednou se po 2 letech dozvědět,že má někde děcko fakt těžký.
11. nov 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem neviem.. podla mna je velmi jednoduche radit aby vysla z pravdou von...ale chcela by som videt kazdu jednu z vas ako sa prizna a strati tym partnera..na druhej strane ale sama nechapem preco sa snazi o dieta s muzom ked pri tom ma sex z inym... ja nehovorim kazdy robi chyby pre to sa na ceruzku dava guma ale naozaj mi to nejde do hlavy ze mam muza ktoreho milujem a snazime sa o babo a nadruhej strane sa vyspim s niekym inym ..na to uz rada neexistuje musi sa sama rozhodnut co spravi ale zase --dieta nemusi byt vzdy iba po rodicoch ..napriklad nas syn ma odstavajuce spicky usi a medzeru medzi zubami po manzelovom otcovi.... a ked to si to manzel vsimol nezacal ma predsa hned upodozrievat ze som spala s jeho otcom ... to nemate v rodine nikoho tmaveho?...
23. aug 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maribell téma je z roku 2009 :slight_smile:
24. aug 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria1989 nevadi :D ..a vieme aspon ako to dopadlo? ..
24. aug 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevieme :wink:
24. aug 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taktéž by mne zajímalo jak to dopadlo. Nicméně kdybych v takovéto situaci byla já, tak bych to manželovi řekla, jednoznačně. Má právo vědět pravdu. I za cenu toho, že by mne opustil. Nicméně, kdybych měla pochybnost, že čekám dítě s někým jiným než s manželem, tak bych určitě šla na potrat. A hlavně věřím, že mně se to stát nemůže. Nedávno jsem se na třídním srazu trochu opila a bývalý přítel se mne snažil dostat domů a do postele. Sice jsem o tom možná na chviličku uvažovala, ale hned jsem si uvědomila jak moc miluji budoucího manžela a jak bych mu tím ublížila kdybych ho podvedla a hned jsem dostala zase rozum a pposlala ho někam a raději si užila večer se snoubencem :slight_smile:
4. sep 2013 o 03:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka Ahoj.Je to uz stara tema,ale neviem ako to dopadlo
5. jan 2014 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radila bych jít s pravdou ven, dřív nebo později se to provalí. Musí ale počítat s variantou, že ji opustí, tohle je lež obrovského kalibru, být na jeho místě, neskousla bych to.
Tak ať to dopadne jak má...
5. jan 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudák "jitka", ptám se zda manžela podvedla jen jednou či víckrát - pokud jednou, tak asi měla jít s pravdou ven hned.....já mám velký a hodně podobný problém - podvádím svého přítele už rok a půl, mám ho ráda, ale nefunguje nám to v posteli a nejsem jedna z těch, která to nemá ráda.....můj milenec je bohužel ženatý a má 3 děti.....co dál?.... je to stále dokola - rochody, návraty, smutek, milování......ani jedna strana nic netuší. Já i milenec víme, že děláme hroznou chybu, ale když je to silnější než rozum? dokáže to někdo pochopit? zná někdo to, když dva do sebe pasují.......Milence znám mnohem déle než přítele - byli jsme jsem jeho milenkou v minulosti, kdy jsem byla bez partnera, před rokem a půl jsme si znovu "začali" - mě došlo, že i když mám doma štěstí, tak mi chybí milování, rozmazlování, tulení, hlazení..... :( co dělat, když partnerovi nechci ublížit, protože vše kromě postele je úžasný?
17. jan 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zetk Najdi si někoho, koho budeš mít ráda a i v posteli vám to bude vyhovovat. Jinak budeš nespokojena pořád. A hlavně prestan spát s ženatým, to je hnus od vas obou.
17. jan 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lionesska souhlasím s tvými názory,mluvíš mi z duše
19. jan 2014 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne si sa zamotala. Poradila si svojej kamarátke kliatbu ktorú ponesieš aj sama. Zapamätaj si, tajomstvá ničia v prvom rade tých čo ich majú nie tých okom sú :slight_smile:. Deti majú vedieť kto sú ich rodičia, od narodenia. Prajem Vám veľa šťastia
26. máj 2014 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok