Torta na oslavu a nedobré vzťahy s manželom

16. júl 2021

Ahojte,

potrebovala by som poradiť, blízka osoba z rodiny bude mať v krátkom čase narodeniny. Chcela by som upiecť tortu , ale manžel nemá s nimi dobré vzťahy. Čo by ste robili na mojom mieste , upiecť tortu alebo to nechať tak. Ako sa slušne ospravedlniť z prípadného pozvania na oslavu?
Ďakujem

petamich
16. júl 2021

upiekla by som tortu a sla na oslavu - manzel ma asi svoje dovody, preco je to tak, tie asi poznas a ak ty napriek tomu s nimi dobry vztah mas a chces tam ist... 🤷‍♀️

autor
16. júl 2021

@petamich ako by sa dalo podľa Teba slušne ospravedlniť z oslavy, aby zase doma nebolo napätie? Ja s nimi vychádzam dobre.

petamich
16. júl 2021

no ja by som na tu oslavu sla 🙂 a vysvetlila to manzelovi, ze idem...kazdopadne ak na nu nechces ist, tak skratka povedz klasicku vyhovorku, ze ta to mrzi ale uz tam mate nieco naplanovane a neviete to zrusit

autor
16. júl 2021

@petamich ďakujem 🙂

mila23
16. júl 2021

je to jeho rodina ci Tvoja? Ak pojdes iba Ty nebude aj tak doma zle? A muz nechce aby si tam sla, resp. sa s nimi bavila?

elysiacik
16. júl 2021

Záleží ako to bude tvoj muž brať keby si išla sama, žeby si tam chcela ísť, ak nebude s tým mať problém tak by som išla. Ale ak by vám to malo narobiť doma dusno, tak by som sa ospravedlnila, že časovo to nevyhovuje 🙂

malva123
16. júl 2021

Manzel ti musi byt prednejsi..aj ty by si tazko znasala ak by ti bolo naopak a on by isiel...ospravedln sa,ze nieco mate...a tortu mozes odniest den vopred...a bude aj baran cely aj vlk syty.